BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #613809 przez andzia_zg
Agnieszka no wlaśnie muszę zrobić małemu jakąś fotke tylko,że u mnie każde zdjecie praktycznie takie same bo nie robie mu zdjęć na rekach bo nie lubi,w leżaczku też nie chce lezeć,w łóżeczku zdjecia wychodzą mi bardzo ciemne,jedynie na macie. Ale praktycznie wszystkie zdjęcia są na tej macie... A Wasze zdjecia są takie śliczne,że aż nie mogę sie napatrzeć... Takie fajne pozy,fajne minki, a u mnie tylko lezenie na macie i nawet takie zdjecie ciezko zrobić bo jak go kłade to zaraz ryczy :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613837 przez 25malinka
hej dziewczyny!!

Oj ale miałam wczoraj cięzki wieczór,mąż pojechał do pracy a ja zostalam sama,Natalia od godz 20.30 do 24 nie chciala spac,nie wiedzialam juz co mam robic bo non stop plakala,co przysnela i odlożylam ja do łózeczka to za 2 min znowu,juz mi rece opadaly...
Na szczescie w nocy ladnie spala,obudzila sie tylko na jedzonko i lulu

andziano faktycznie też bym się wkurzyła!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613839 przez andzia_zg
Naprawdę mam tak zrabany humor, że szok... nie dość, że wczoraj fryzjer znów mnie źle obciął i wyglądam jakbym miała poszarpane całe włosy (a najgorsze jest to, że nie mozna tego poprawic bo jestem dość krótko ścięta i musze czekac aż wlosy odrosna) to jeszcze humory mojej siostry... mam poprostu wszystkiego dość... :(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #613912 przez Agnieszka86
Andzia kochana nic się nie martw. Niedoszłą wizytę olej, brzydko mówiąc, a włosy odrosną też się nie martw... Pokaż nam się z tymi włoskami :) My najlepiej ocenimy czy są poszarpane.

Ja też się wybieram do fryzjera, K. mnie wysyła, cobym się rozerwała i zrobiła coś dla siebie. Zastanawiam się tylko, co z włosami zrobić... Mam raczej mało włosów, teraz do ramion, macie jakieś propozycje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #613916 przez alebazi1986
kika1985 napisał:

po porodzie


w domku

a tak sobie teraz spię

fajniutka Laurka :-)mamy taka sama hustawke tylko cala rozowa jest super :-) dziewczyny pomocy ja juz jestem u kresu sily,nie wiem co sie porobilo z moja martyna od trzech dni doslownie wcale nie spi tylko drzemie po 15 minut a jak sie budzi to zaraz szuka cyca i tak caly dzien i cala noc mamla go w buzi nie wiem co sie dzieje pokarm mam bo jak naciskam na piers to widze ze leci ale jak mala ssa to malo kiedy polyka poprostu tak sobie ciumka godzine i polyka co jakis czas,nie wiem czy ona zapomniala jak sie pozadnie ssie??a moze to te skoki rozwojowe??ale ona dopiero 4 tyg,we wtorek bedzie miala.mialam zamrozone troche mojego mleka to jej wczoraj w butli podalam i zjadla a cyca slabo ciagnie nie rozumiem a jeszcze laktator mi sie zepsul i nie moge odciagnoc wrrrrr nie wiem czy powinnam kupic jakies mleko i ja dokarmiac butla czy co,doradzcie prosze was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613935 przez mamcia2013
Hej
Dzieciaczki śliczne :)

Kika działa to owinięcie w kocyk??

Andzia ale kombinatorka z Twojej siostry :D

Mój Dorian od rana też sie pręży.
Jakie kupy robią Wasze dzieci? Mój mały na rzadko właśnie narobił..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613956 przez ufolka
hej :)

Andzia też bym się wkurzyła :angry: olej ich

Alebazi a dokarmiałaś butlą? jak tak to może mała pierś traktuje jak smoczek, leniwa jest po prostu i trochę ciumka ale często, woli butlę bo tam lżej ssać. Skoro masz mleko to może spróbuj dać jej pierś, jak zje to potem daj smoczek. Może ma tak silny odruch ssania że tą pierś memla?

Mamcia moja też rzadkie i częste z grudkami, musztardowe:) czyli w normie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613962 przez kika1985
hej

diewczyny chce dzis mala zaczac werandowac ale nie wiem jak ja ubrac
jest +1 nie ma slonca ani wiatru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #613969 przez andzia_zg
Agnieszka nie pokaze się w tych włosach, bo wygląda to tragicznie... każdy włos w inna stronę... porażka na maksa.

mamcia Wojtka wszystkie kupy też sa rzadkie

Z tego wszystkiego zasnęłam i do tej pory spałam. Zmęczona dziś jestem, bo wczoraj do późna sprzątałam, bo myslałam, że przyjadą.
Tylko ciekawe jak ja teraz zrobię obiad... bo skoro mały spał teraz razem ze mną, to teraz do wieczora nie bedzie już spał i trzeba będzie z nim siedzieć, a ja dziś sama bo mąż ma na ten weekend dyżur w pracy i bedzie dopiero ok 16:30





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613971 przez aksa
hejka

u nas wczorajszy wieczor jakas masakra maly od 18 do 23 mial jazde z brzuszkiem ehh masowalismy nosilismy ranyy...pozniej padł bidulek

Lenusia ty chyba pisalaś że parzysz ziarna kopru???? gdzie to kupilaś?? bo ja obdzwoniłam apteki i guzik nie mają...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613975 przez kika1985
mamcia wczoraj mala usnela zawinieta w ten kocyk i spala dwie godziny
w ogole te szumienie pomoglo wczoraj przy kapieli mala w ogole nie plakala i przy ubieraniu tez nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613986 przez andzia_zg
alebazi ale masz leniuszka... to mi tka wygląda jakby ona szła na łatwiznę i jakby nie chciała ssać piersi, bo tam trzeba się wysilić, a z butli samo leci...

kika ja jak mojego weradnowałam to wkładałam body, na to koszulkę, ciepłą bluze i kombinezon,a w wozku opatulałam go jeszcze kocykiem

wiecie co? Mi po dłuższej przerwie w karmieniu czasem tak z cyca leci pod ciśnieniem jak z butli... np szykuje cyca do karmienia to potrafi tak zacząć tryskac pod ciśnieniem z suta na małego jak z butli :huh: :cheer:

Mam pytanie. Czy Was też kłuja piersi? Ja ciągle mam wrażenie jakbym miała obłożone piersi igłami i tak mnie kłują...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #613990 przez Waszka87
Agnieszka
Zrób sobie tak jak ma na zwiastunie nowego odcinka Anka w "Przepisie na życie" i kolorek strzel jakiś naturalny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613994 przez kika1985
andzia mi nie tryska ale kapie i musze spac w staniku i nakladkach bo wszystko mokre

dzieki za info , zaraz ide mala werandowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613995 przez aksa
andzia ta twoja siostra to beznadzieja :dry: ale nie denerwuj się heh wiem latwo powiedzieć..ale to jej strata że nie zobaczy Wojtusia

też mam dzisiaj zacząć 'werandować' ale w mieszkaniu dopiero, srodowiskowa kazałaubrać tak samo jak bysmy na dwór wychodzili więc założę mu kombinezon z misia i przykryje kocem

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl