BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 tygodni temu #615820 przez kika1985
hej

u mnie nockamasakra mala jadla prawie co godzine standard pobudka o 2 i o 4 oczy jak 5 zl
wstalam ze stanem podgoraczkowym cycki bola ale przystawiam mala ile sie da , spalam w dzien 2 godziny jak mala spala ale wzielam paracetamol na bol glowy i goraczke

byla polozna dzis pierwszy raz , mala ok, mamy nie jechac jutro na ta pierwsza wizyte do pediatry bo mowi ze tam same zarazki bo duzo chorych jest ,nawet sie ciesze boni mam sie w co ubrac

mala wlasnie sie weranduje pol godzinki ale ja juz zabieram zeby nie przedobrzyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #615821 przez kika1985
Lenucha217 napisał:

Hej czy wasze dzieci w peselu jako 2 liczbe maja 23? bo nie wiem czy sie pomylili i powino byc 03 czy to znowu jakis nowy wymysł?


mam tak samo

dzieci urodzone po 2000 roku tak maja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #615833 przez Panika992
Lenucha ja dziś odebrałam pesel i pani powiedziała, że dzieci urodzone po 2000roku maja dodane 20 do miesiąca.

Już miesiąc minął:) Czas pędzi jak szalony...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #615837 przez mamcia2013
mój młody waży już 4.900 :cheer: :cheer: szok. To po mamie ma :D :D
położna mi powiedziała że jeśli chodzi o odsuwanie napletka u chłopców to nie wolno nic na sucho robić i przy kąpaniu tylko delikatnie odsuwać żeby umyć bo tam się też wszystko zbiera.
I mówiła że jak jest coś w nosku to żeby po kropelce soli fizjologicznej wpuścić i dziecko to wykicha :) a gruszkę tylko delikatnei wkładać a nie tam głęboko.

Panika czas leci niemiłosiernie :)

Gosia buziaki dla Zosiaczka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #615841 przez Paulina 77
AniaCzajka napisał:

Hej u mnie noce w miarę pobudka na jedzenie co 3,5 -4 godziny, małego boli brzusio tylko wieczorami, z kupką problemów nie mamy, a to ja dziś to wrak człowieka;/ tak mnie czyściło całą noc że masakra ale po 3 dawkach laremidu dało spokój czuję się tylko gorzej niż źle ale co działać jakoś muszę, mąż w pracy do 19 i tak w nocy do małego wstawał jak ja na kibelku spędzałam chwile;/ a co krawawienia po cc ja je nadal mam;/ i to dość obfite;/ w czwartek mam wizytę u gin tylko nie wiem czy jak krawie to mam do niego iść czy poczekac jak krawienie ustąpi?

Ania myślalam o Tobie, że sie nie odzywasz, a Ty chora... zdrówka Ci życzę jak najszybciej, takie infekcje są wykańczające, a tu jeszcze trzeba sie opiekowac dzieckiem.
Na moim wypisie ze szpitala bylo napisane ze mam sie zglosic do gina miesiac po porodzie. Bylam ok 5 tygodni po i nie przejmowalam sie plamieniem. Zreszta na zewnatrz moze byc wszystko ok, a w srodku macica moze sie zle goić i wtedy gin ma czas zadziałać.

Polecam Wam chusteczki Pampers Sensitive. Dostałam je w prezencie i fajnie czyszczą pupę, młody mi się nie odparza po nich, zostawiają chyba jakąś powłoczkę ochronną. Mycie samą wodą nie zawsze mnie zadowala, bo ciężko zmywa kupę.

Gosia ciesze sie, że z Zosią lepiej:) buziaczki dla niej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #615857 przez Panika992
A ja serdecznie nie polecam husteczek Huggies pure. Jakoś śmierdzą dziwnie i są sztywne;/

K pojechał po dokumenty do załatwienia becikowego, bo za chwile zaczną się szczepienia, więc kasa się przyda. Dzisiaj jak wracaliśmy z Urzędu to trafiłam na zamknięcie sklepu odzieżowego i kupiłam sobie świetną sukienkę na lato. Luźną, ale na prawdę super za 30zł!!
Wczoraj po spacerku wieczornym mały zrobił taką kupę, że całe plecy uwalił sobie;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #615871 przez AniaCzajka
a co do polecenia ;) to ja polecam pieluszki dada biedronkowe;) a chusteczki huggies;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #615920 przez mamcia2013
A ja nie polecam pampersów rossmanowskich :D mało chłonne. I chusteczki bobini są dosyć ostre jak dla mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #615958 przez Panika992
aniaczajka a mnie w tych dada denerwuja te kropeczki. Maly ma je odbite na calej pupci. Ja uzywam pampers. Newborn 1 sa stosunkowo tanie, a na prawde dla mnie lepszych nie ma.

Bylismy dzis na spacerze prawie 2godz, chyba mam zakwasy...:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #616009 przez AniaCzajka
Panika992 napisał:

aniaczajka a mnie w tych dada denerwuja te kropeczki. Maly ma je odbite na calej pupci. Ja uzywam pampers. Newborn 1 sa stosunkowo tanie, a na prawde dla mnie lepszych nie ma.

Bylismy dzis na spacerze prawie 2godz, chyba mam zakwasy...:/



mojemu się nie odbijają te kropeczki;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #616024 przez Agnieszka86
A u nas po dadach uczulenie :/
Lekarki, nie było, więc nie wiem co z żelazem. Zmniejszę jej dawkę i będe podawać. Dzisiaj kupki nie było, wczoraj sama sobie ładnie poradziła, więc dzisiaj też może się uda, tylko trochę później... czekam i się denerwuję (głupol)

Gosia przekaż Zosieńce pozytywne emocję od nas :kiss: :kiss: Zaglądaj do nas i odzywaj się na forum, bo jakoś smutno bez Ciebie :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Się wygadałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #616030 przez Paulina 77
Nam nie za bardzo pasują dady, słabiej wsiakaja niz pampki premium care. Ale uzywamy. Dwójki dada są mniejsze niż dwójki pampers premium care. Za to w pampersach prem. care nie podobalo mi sie to, ze siatka sie przyklejała do tyłka.

Znalazłam slodycze, ktore prawdop. mozemy jesc: pierniczki lukrowane. Wlasnie zajadam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #616054 przez Depeche
CZesc. My dzis wrocilismy do domu. Nawet nie probuje Was nadrabiac.

NIe wiem od czego zaczac. Przeczytalam dzis nasze karty i becze. Dobrze, ze mnie uspili do tej cc ,bo chyba bym umarla ze strachu. Zaczne wiec moze od poczatku.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #616055 przez Depeche
Lenucha217 napisał:

Hej czy wasze dzieci w peselu jako 2 liczbe maja 23? bo nie wiem czy sie pomylili i powino byc 03 czy to znowu jakis nowy wymysł?


nie , nie pomylili sie, tak jest, jak mala moj zapisywal to zrobilam awanture, ze pomylka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #616074 przez Waszka87
Depeche min mały też miał zamartwice i też go wentylowali, dostal 6 pkt tak się strachu najadlam. Będzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl