BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #616316 przez Paulina 77
b]kika[/b] mi doktor z powodu bólu piersi pozwolił brać ketonal i nurofen ultima (ibuprofen z paracetamolem)

Depeche najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczyło. Bedziemy Cie podtrzymywac na duchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616317 przez alebazi1986
Paulina 77 napisał:

Nam nie za bardzo pasują dady, słabiej wsiakaja niz pampki premium care. Ale uzywamy. Dwójki dada są mniejsze niż dwójki pampers premium care. Za to w pampersach prem. care nie podobalo mi sie to, ze siatka sie przyklejała do tyłka.

Znalazłam slodycze, ktore prawdop. mozemy jesc: pierniczki lukrowane. Wlasnie zajadam :)

a ja jem tez herbatniki petitki i rozne ciasteczka maslane :-)mysle ze mozemy jesc duzo slodyczy tylko nie z czekolada i bez przesady nie paczki. dziewczyny jak ja wam zazdroszcze ze dzieciaczki wasze spia po 2 ba nie ktore po 3 i 4 godzinki,martynka sie jakos zmienila do 2tyg tez tak spala a teraz to ledwo godzinke pospi w dzien nieraz nawet nie i bez przerwy na cycu i tak ciumka normalnie alkaida jakas mi ja chyba podrzucila hehehe jak mam ja na rekach czy na kolanach to spi jak tylko do lozeczka to 5 minut i sie budzi dobrze ze w nocy spi dluzej bo nawet te dwie godzinki oczywiscie po godzinnym ciumkaniu i w lozku miedzy nami :dry: wiem ze ma dopiero 4 tyg i wszystko bedzie sie stopniowo zmieniac ale ja to sie martwie zawsze na zapas ze juz tak bedzie zawsze a ja wkoncu padne na twarz ze zmeczenia.oo teraz cud bo spi od 18:30 to juz 2,5godzinki ciekawe jak w nocy bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616346 przez Panika992
depeche najwazniejsze, ze wszystko sie dobrze skonczylo. Moj Olek tez mial podejrzenie, ze ta zastawka sie nie domyka. Lekarka mowila, ze rodzi sie z tym 50% dzieci, w wiekszosci przypadkow wszystko wraca do normy w czasie pierwszych 3mcy, wiec nie stresuj sie na zapas, bo Kubus to wyczuje.

Dziewczynt ja ze slodyczy podjadam biszkopty, czasem herbatniki.

Dzis zaszalalam, zjadlam na obiad troche salatki z kapusty pekinskiej, salaty, kukurydzy, kurczaka pieczobego, ogorka i pomidora i malemu nic nie bylo;)

Wspolczuje niektorym z karmieniem. Ja z kolei mam tyle mleka, ze maly zawsze jak je to dostaje po buzi, bo tryska strumieniami, az sie z mezem smiejemy;)
Dzis mam bole macicy, jakby ktos mi tam dziure wiercil...;( i znow zaczelam krwawic:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616391 przez Paulina 77
panika ten ból to chyba dobry znak i to krwawienie - macica sie ładnie obkurcza. Mnie tez jeszcze pobolewa. I mam nadzieje na płaski brzuszek. A musze jeszcze zrzucić min. 5 kg, a marzy mi się 15 kg. Właśnie zeżarłam paczkę pierniczków bez trzech sztuk... :P
alebazi ja jeszcze nie mogę produktów z białkiem mleka krowiego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616427 przez Panika992
paulina tez licze na to, ze brzuszek wroci do normy. Modle sie o to.

A teraz po prysznicu strasznie mnie blizna boli. Osz wredita. Chyba mam tam skore sucha i to od tego:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616430 przez Waszka87
Dziewczyny czy jest jakiś określony czas kiedy dziecko zaczyna łapać jakiś rytm dnia, jedzenie regularne i spanie itp? Mój mały jedynie między 19-20 ma kąpiel i zawsze od 17 do 21 daje do wiiwatu wrzaskiem z niewiadomego powodu, kiedy unormuje się jedzenie i spanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616437 przez mamcia2013
Lenucha Ty się nie zamartwiaj tym karmieniem, ważne żebyś chociaż po troszkę dawała mu cyca. Ja tez dokarmiam, cyca daję tylko nad ranem i jak chcę go przetrzymać np do kąpania.

Depeche buziaki dla Kubusia. Mój mały w pierwszej minucie też dostał 5 pkt a później 8. Główka do góry i czasem nie rycz bo mały to wyczuje :) :) :)

Dziewczyny ćwiczycie już coś na brzuch? Ja zawsze mówię że zacznę po parę brzuszków robić a tu dupa, jak się położę to zazwyczaj padam na ryj i nie mam siły dooopy podnieść. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616446 przez mamcia2013
Waszka a ten niewiadomy wrzask to moze kolki? Mi położna mówiła że kolki zazwyczaj objawiają się w tych samych godzinach. A co do rytmu to ja nie mam pojęcia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616459 przez Waszka87
mamcia2013 napisał:

Waszka a ten niewiadomy wrzask to moze kolki? Mi położna mówiła że kolki zazwyczaj objawiają się w tych samych godzinach. A co do rytmu to ja nie mam pojęcia...

Sama już niewiem co to :-/ brzuszek miękki zero łez tylko raki krzyk, herbatki nie pomagają, masaż i sab simplex i espunusan też kiepsko.

On też tak ma po południu jakby chciał się "bawić" cis robić zmęczyć się i nie spać a o 19 jest masakra nic go nie może uspokoić, suszarka działa na chwilke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616465 przez mamcia2013
Waszka87 napisał:

mamcia2013 napisał:

Waszka a ten niewiadomy wrzask to moze kolki? Mi położna mówiła że kolki zazwyczaj objawiają się w tych samych godzinach. A co do rytmu to ja nie mam pojęcia...

Sama już niewiem co to :-/ brzuszek miękki zero łez tylko raki krzyk, herbatki nie pomagają, masaż i sab simplex i espunusan też kiepsko.

On też tak ma po południu jakby chciał się "bawić" cis robić zmęczyć się i nie spać a o 19 jest masakra nic go nie może uspokoić, suszarka działa na chwilke


Kurczę to ja nie wiem, może on jest ciekawy świata i nie chce lulu? Trza go zagadac jakoś :D dzisiejsze słowa mojej położnej : "a po co on ma spać w dzień? wymęczcie go i w nocy niech śpi około 5 godzin" :D taaaak na pewno bez jedzenia mój by wytrzymał 5 godz :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616488 przez Panika992
mamcia moj Olek po kapieli spi 4-5godz ;) a tak to srednio co 2godz je;)
waszks mze potrzebuje uwagi? Wez go wtedy do siebie, rozbierz do nagusa i poloz sobie na piersi. Moj zawsze usypia jak aniolek. To najlepsza metoda na uspokojenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616581 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moja Jagoda ma coś na zasadzie swojego rytmu,po kąpieli jest zazwyczaj papu a potem spanie (wczoraj od około 21 do 4:40 :cheer: ) średnio 7h potem pobudki co 2-2.5h około 6-7 biorę ją sobie do wyrka i z różnym skutkiem drzemiemy do około 9 w ciągu dnia śpi mało,najdłużej jak śpi na mnie...

Waszka Tomek cudny widziałam na fb :) ma naczyniaczka na czułku???Jagódka też ma na nosku :) ciekawe kiedy to zniknie...

ide kolacyjke jesc papapa cioteczki





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616612 przez Waszka87
Ten krwiaczek może znikać do 2 miesięcy :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616630 przez katarzyna1702
Dzień dobry Dupeczki ;)
Depeche witaj Kobieto dużo przeszliście z Kubusiem ale co złe to już za Wami teraz będzie tylko lepiej ;) no i wesoło tu na forum ;)

Waszka mój Mały to chyba już się unormował może nie co do godziny zawsze ale ma te swoje pory na sen,spacer, kąpiel i w nocy
to już regułą 20zasypia 24je 4je i 6wstajemy i się bawimy robi kupkę uśmiecha się gaworzy itp ;)tak z godzinkę i teraz znów śpi. A ja razem z Nim padam parę minut po 20.
Od dwóch nocek wróciło wszystko do normy(bo wcześniej strasznie mi się nerwowo kręcił machał raczkami,budził z płaczem wrzaskiem wręcz) dzięki jak ja to nazywam "TOBOłKOWANIU" zawijam Go jak na tym filmiku i zadziwiająco śpi spokojnie nawet nie zapiszczy.A więc działa i polecam w dzień tego nie stosuje ale w nocy rewalka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #616636 przez katarzyna1702
Lenucha nie zadręczaj się kobieto !!! Masz ślicznego synka i jakby moja mama powiedziała no i co "głowę sobie urwiesz że nie masz mleka? Da to coś? " Nie ma i już.

Co do tematu mężów no ja obecnie nie narzekam na swojego aż tak ale pewnie do czasu;). potrafi zając się Wiktorkiem codziennie pół godziny przed kąpaniem(malutko ale mój m dużo pracuje) maja dla siebie tak będą się bawić maż tak Go wycałuje wytarmosi że Mały częściej się uśmiecha do męża niż do mnie. Rozbierze Go przygotuje kąpiel, trzyma Go podczas kąpieli resztę robię ja on sprząta po daje witaminki i jeszcze troszkę sobie leżakują po kąpieli czesze Go ale nie za długo bo wrzeszczy z głodu ;)taki to Nasz codzienny rytuał w niedziele jest więcej czasu to tez się Nim zajmie ja mogę się wtedy ogarnąć w ubiegła niedziele wyszłam do Kościoła. Zostawiłam M Wiktorka najedzonego z pełną pieluchą i nie śpiącego. Jak wróciłam Mały grzecznie spał przewinięty szczęśliwy. Więc naprawdę nie narzekam choć jak sobie przypomnę jak w 2 dzień świat maż wyskoczył mi z tekstem że on do kolegi po obiedzie jedzie to szlak mnie trafia pierwsze święta Nasze a od chciał je spędzić z kolegą;) No ma takie gafy ale ja Mu to tłumacze dosadnie i jest oki. tak jak pisze do czasu zapewne.

To się rozpisałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl