BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #914434 przez ninoczka
ja tez dopiero malo co taki bulgotanie czasami a 2 dzieciatka wiec....a mam nadzieje ze wszystko oki
jaka u was pogoda? u mnie pochmurno raz deszcz a raz slonce

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #914438 przez Monika_1985
Stokrotka jak samopoczucie po weselu?

Cześć Karolina :) Podoba mi się Antoś. Chociaż Cezary też jest ładnie :)

Za dużo się wszystkim martwimy, a to za mały brzucholek, a to za duży. Ja codziennie prawie mam inną schizę, raz wydaje mi się że mam malutki a potem, że jest za duży :lol:

Ninoczka u mnie tak samo. Już raz dziś wróciłam ze spaceru z psem cała mokra a jak wychodziłam było piękne słońce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914442 przez ela85
Witam i ja się dzisiaj!
Karolina Jag witaj.
Co do ruchów dzidzi to wydaje mi się, że jest to też zależne od tego jak usytuowane jest łożysko, bo jak jest przodujące to normalne że nasze maleństawa poczujemy troszkę pózniej ;) , no i zy to pierwsza czy kejna ciąża.
Ja dziś toszkę zapracowana,zakupy i pakowanie , bo jutro raniutko jedziemy do holandii,tam troszkę pracujemy. Ale poród planuję w Polsce. Życzę wam udanej niedzieli.
A zapomniałam czy któraś z w ma ciągle zgagę? Mnie męczy praktycznie po wszystkim, co chwila, mój gin mówił że mogę brać renni, ale ja bym musiała praktycznie brać to co chwilę. Więc narazie staram się o niej jakoś zapominać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914445 przez ninoczka
Monika z brzuchem mam tak samo-czasem wydaje sie maly a cxasem ogromny hihi.
No Stokrotka chyba umeczona bo sie nie odzywa.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914451 przez Stokrotka34
Hej Dziewczyny:-) wrocilam i nawet bylo calkiem fajnie :-) :-) a jedzenie przepyszne:-)

Witaj Karolina :-) gratuluje synusia:-)

w drodze powrotnej bylam jeszcze u znajomych przywitac ich coreczke no i przy okazji kupujac jej prezent kupilam sobie, zaraz dam fotke:-)

Mnie zgaga wykancza na max :-( ale nie dam sie i wytrzymam:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914453 przez Stokrotka34


Nie moglam sie oprzec:-) tylko byla jedna:-) teraz pilnie poszukuje kocham tatusia:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914454 przez ninoczka
Fajoskie bodziaki

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914460 przez Monika_1985
Ja też mam bardzo często zgagę. Nie ma na to jakiś naturalnych sposobów?

Stokrotka świetny bodziak :))))). Ja to mam same takie "nudne", tzn. w kropki, jednokolorowe, w małe samochodziki bo mężowi nie podobają się ze zwierzątkami i dużymi aplikacjami. Ale skarpetki z h&m z napisem I love mum i I love dad na pewno przemycę :D
A z imprezami to tak często jest, że jak człowiek nie ma ochoty to okazuje się, że było naprawdę fajnie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914463 przez Stokrotka34
Monika ale laska z Ciebie:-) i sliczny brzuchol:-) !

Ninoczka odladalam dzisiaj na zywo wozek blizniaczy:-) ale on wielki hi hi hi wymieklam:-) jak my to ogarniemy hi hi hi

Aniołek Zosia 09.01.2014

Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #914464 przez ninoczka
Monia ladnie wygladasz.
Stokrotka no ja wiem sa takie szeeerokie. A te jeden za drugim za mna nie przemawiaja. Bedziemy smiesznie wygladac-a najgorsze ze ludziom sie rzucaja w oczy-a ja tak nie lubie jak mnie ktos zaczepia,zagaduje.
Kupujecie takie ochroniacze na szczebelki do lozeczka?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914466 przez Stokrotka34
tak, mysle ze to jest przydatne:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914480 przez KarolinaJag
cześć dziewczyny dziękuje za przywitanie :) u mnie pogoda w kratkę raz deszcz raz słońce i już powiew zimnego powietrza.. z tego co mówiła moja kuzynka w ciąży gdy miała meega zgagę ssała lód w kostkach i piła wodę z lodem to jej bardzo pomagało. wydaje mi się, że mam wieelki brzusio a do tego przytyłam już 8kg :( zmieniłam teraz częstotliwość posiłków i ilość i czuje się super i waga stoi w miejscu więc zawsze jest jakieś rozwiązanie :) Monika brzusio śliczny!! a body słodkie ja jak na razie nie kupuje jeszcze nic nie mam pojęcia jaki rozmiar kupować.. 58?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914482 przez KarolinaJag
ninoczka niestety bliźniaki wywołują zazwyczaj zainteresowanie wśród ludzi, ale żeby zaczepiać to już lekka przesada. Ja sama kontem oka lubię spojrzeć na takie cuda :) ale w życiu by mi do głowy nie przyszło żeby zaczepiać mamę. może uda Ci się znaleźć jakiś w miarę zgrabny powodzenia :) myślę że ochraniacze są super i na pewno taki kupię! zastanawiam się nad dostawką do łóżka www.bliskodziecka.com.pl/dostawka-do-loz...awie-w-jednym-lozku/ myślę że to może być super sprawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914489 przez Asieńka*87
KarolinaJag ja tez tyle przytylam, tez sie tym martwilam ale dziewczyny mnie pocieszyly i juz sie tym nie martwie :-) wszystko zrzucimy po porodzie :-)
Fajna ta dostawka ale chyba zostane przy tradycyjnym lozeczku i posciel wraz z ochraniaczami tez juz sobie wypatrzylam taka ladna 10 elementowa zeby bylo w jednym kolorze i z tym samym motywem. Chociaz czytalam ze nie powinno sie montowac takich gadzetow noworodkowi w lozeczku :-(

Monika przesliczny brzuszek i taka szczuplutka jestes przy tym :-)

Stokrotka fajnie ze impreza sie udala i te bodziaki sweet poprostu :-)
ja narazie mam wiekszsc ciuszkow w rozmiarze 62 i jeszcze kilka 68, a z tego co lekarZ ostatnio mowil synus jest duzy, wyglada na starszego ma 27 cm z nuzkami i wazy 335 g raczej nie bede wiec kupowac najmniejszego rozmiaru chyba ze kilka sztuk awaryjnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #914501 przez agat
Hej :)
Wybrałam się dziś na przejażdżkę rowerową z mężem i synkiem i to już chyba była moja ostatnia wycieczka ;) Jeszcze tydzień temu super mi się jeździło,a dziś już czułam brzuszek i teraz padnięta jestem.

Co do ochraniaczy na szczebelki to ja zamontowałam od razu, ale one na początku są średnio potrzebne, bo maluszki się nie kręcą w łóżeczku i nie poobijają. Ale zimą za to trochę cieplej, bo nie wieje do łóżeczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl