BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #913441 przez martadiana
Anna super gratuluje coreczki :))

Anan tobie takze gratuluje tyle ze syna :))

Agat sliczny brzusio taki zgrabny

Ninoczka ja jakos nie boje sie porodu bardziej jakis komplikacji i co bedzie po porodzie te hemoroidy i schudniecie.. ogladam porody na tlc wiec jakos pomalu sie przyzwyczaiam nie ja pierwsza i nie ostatnia :)) i napewno nie ostatni moj porod hehe

Ela niby jak w biodra idzie to dziewczynka :P ladny masz juz brzuszek...

Asienka mam tak samo jak ty ze wszyscy wiedza o plci i wgl a ja dalej nic i jakos mi dlugo lece ta ciaza ..
Podziękowania: anna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913467 przez Stokrotka34
Anna fajnie ze sie udalo:-) no i gratuluje coreczki:-) wreszcie jakas kobietka:-) :-)

Agat sliczny zgrabny brzuszek:-)!

Ninoczka a Ty nie bedziesz miala cc? Ja nawet nie mysle o porodzie sn, rozmawialam z lekarzem i jednak cc przy blizniakach to bezpieczniejsze rozwiazanie. Ja sie troche boje zeby wszystko szybko sie zagoilo i abym mogla zajmowac sie bez problemu maluszkami:-)

Dziewczyny no to powodzenia jutro na wizytach:-)

Ulka moze to nie znaczy ze musi, wiec mysl pozytywnie!:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Podziękowania: anna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913603 przez ninoczka
No mam miec cc. Ale tak mysle czy bedziemy mialy wczesniej ustalony termin ktorego trzeba sie stawic i byc wtey na czczo? Czy kiedy nas wezmie =ale jak wtedy bedziemy najedzone to niewiem jak to jest.
A po porodzie to wiecie ile nas wizyt gdzies czeka? tzn 1 dnia zalatwi sie imiona i meldunek? noi potem pesel ale to chyba m-ac na to jest. noi jak sie nie ma meza to trza do urzedu cywilnego.i niewiem czy to 1 dnia sie wszystko zalatwia czy jak to jest.a maluchy kurcze z kim zostawic na tak dlugo :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #913604 przez kasiah06
chasiami mi też gin zobaczyła chłopca w 12 tyg i tak już zostało więc trzymam kciuki za Twojego synka ;)

asienka no to jesteśmy już 3 :cheer:

ela śliczny ciążowy brzuszek :)

ninoczka ja myślę o porodzie , boję się nie tyle o mnie co o małego, niby mówią że SN jest lepszy dla dziecka ale u mnie w pracy jest dużo niepełnosprawnych maluchów właśnie z powikłań przy sn :( i to czasem spędza mi sen z powiek :( jeżeli chodzi o mnie to może to glupie ale z calego porodu najbardziej przeraża mnie masarz szyjki no i tak jak pisała martadiana komplikacje po...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913617 przez ninoczka
A co to ten masaz szyjki?-samemu sie robi czy ktos hihi

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913620 przez kasiah06
Położna to robi żeby przyspieszyć rozwarcie - ponoć koszmarek :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913637 przez ninoczka
Kurcze to to jest jak jakas podnieta tylko w tym czasie czyli porodu akurat tak sie tego nie czuje :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #913650 przez Monika_1985
Ja na rozstępy też póki co używam zwykłej oliwki ale powiem szczerze, że strasznie mnie ona denerwuje i używam tylko na noc. Oczywiście koszulka do spania będzie do wyrzucenia ;).

Ulka nie zamartwiaj się na zapas. Muszą na pewno Was kontrolować ale skoro nie ma jakiś natychmiastowej reakcji z ich strony to musi być dobrze. :*

Aniu gratuluję :) !!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agat jaki mały brzuszek. Kurcze każda z nas ma inny :)

Ela to masz taki sam problem z moczem jak ja. Jestem teraz na augmentinie i mam nadzieję, że potem już będą wyniki super :)

Ja to na razie nie myślę o porodzie. Za dużo rzeczy na głowie żeby taką drobnostką się przejmować :D
Podziękowania: anna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913651 przez Asieńka*87
Ninoczka mowisz ze podnieta? Hehe :-). Do tej pory myslalam ze to bzdua raczej, chyba sa gorsze rzeczy, ciekawa jestem co napisza nam nasze doswiadczone mamy, jak przezyly swoje poprzednie porody i co bylo w nich najgorsze a co najprzyjemniejsze? podzielcie sie z nami swoja tajemna wiedza :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913653 przez anna90
Dziekuje dziewczyny za gratulacje :)

A porodem to ja sie narazie nie przejmuje mam jeszcze czas wiec nie bede sie teraz dodatkowo stresowac :P

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913654 przez Stokrotka34
Ninoczka ja mysle ze powinnas miec umowiony termin cc o ile porod nie zacznie sie wczesniej!

Jak weszlo to wyjsc musi, tak mi powiedzial lekarz, ale w sumi racja i wyboru juz teraz nke mamy:-)

ja tak sie jednak zastanawiam czy te rozstepy to jednak nie siedza w genach:-\

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913696 przez anna90
Stokrotka tez jestem ciekawa bo gdzies czytalam ze to wazne czy nasze mamy na to cierpialy

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913722 przez chasiami
stokrotka co do rozstępów to moja mama ma tragicznie, praktycznie zaczynają się od cycków, a kończą się na udach, a ja po pierwszej ciąży mam tylko 5 na pośladkach ( i to dlatego ze nikt mi nie powiedział, ze mam je też smarowac :P )

Ninioczka dla mnie poród to najlepsze co mogło mnie spotkac w życiu :) miałam szybki w miare, ale z mężem :) i jak to lekarka moja powiedziała to musi bolec bo jakaś siła musi wypchac to dzieciątko z brzuszka, bardziej bałam się CC (miałam miec jakbym urodziła w terminie, bo Ala urodziła się 2 tyg przed terminem z wagą 4 kg, jakbym rodziła w terminie to dziecko by miało 4,5 a po terminie to nawet 5 kg - a wtedy pierworódki nie mogą rodzic)

Jak chcecie to poszukam opisu mojego porodu, bo zaraz po powrocie ze szpitala pisałam wszystko dziewczynom jak to było.

Dziewczyny robią mi się takie czerwone plamki po lewej stronie brzucha, na początku myślałam ze to komary mnie pogryzły, ale troszke to urosło, nie swędzi, teraz przy prawej pachwinie też mi się zrobiło pare i po prawej stronie brzucha też mam te plamki, co to może byc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913788 przez Stokrotka34
Chasiami to moze masz geny po babci;-)
Ale duza Alicja sie urodzila:-) ja poprosze o opis:-)
A apropo genow w mojej rodzinie wszystkie kobiety rodzily bardzo szybko i to sie chyba sprawdza.

Ja sie nie doczekam az moje dzieci zaczna kopac:-\

Dopiero za tydzien ide do lekarza i zaczynam sie nerwic:-\

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #913797 przez Stokrotka34
Chasiami ja z plamkami nie pomoge, ale moze to uczulenie na jakies owoce albo proszek lub krem? cos co zmienilas lub zwiekszylas w jedzeniu

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl