BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 9 miesiąc temu #907309 przez Marti
kocham_cie, mnie co prawda mdłości męczyły (już powoli przyzwyczajam się do czasu przeszłego, bo powoli powoli przechodzi :lol: ), ale jedzenie mi zawsze pomagało, więc mam już prawie 4 kg na plusie :woohoo: Także jak tak dalej pójdzie, to przebiję swój rekord z poprzedniej ciąży. A niech mi jakiś gin coś powie :silly:

Też mam to samo - nie mogę się zebrać z młodym na spacer, wczoraj wyszliśmy na pół h rano, ale przed 11 zaczęło być tak strasznie, że wróciliśmy i byczyliśmy się na balkonie pod parasolem i w dmuchanym baseniku. A potem dopiero po 17 udało nam się wyjść. A moje dziecko jak nie wybiegane, to chałupę roznosi :angry:

patio, ja sobie przypominam więcej osób wspierających Twoje zdanie, nie jesteś taka odosobniona w tej walce o nasze prawa do badań :)

Słabo, że tak reagowałaś na zabiegi. Ja myślę, że praca położnej jest cudowna, ale też na pewno bardzo ciężka i fizycznie i psychicznie. Położna też musi strasznie przeżywać jak urodzi się chore dzieciątko, albo coś gorszego się stanie przy porodzie. No a przecież to się zdarza, statystycznie rzadko, no ale jednak... No i na pewno trzeba mieć w sobie coś z psychologa, żeby właściwie podejść do każdej rodzącej, a zdarzają się przecież różne!

magda113, trzymamy kciuki mocno! Wszystko będzie dobrze i szczęśliwie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907352 przez daria8913
Hej Dziewczynki. Za 2 h bede miala wizyte u gina ciekawe czy zrobi mi juz usg przez powloki brzuszne czy znowu przez pochwe.... Boje sie strasznie co bedzie ..
Ja utylam kg ale znowu spadlo bo nie moge nic jesc wszysrko mi smierdzi... dziewczyny ide sie szykowac.... trzymajcie kciuki z calych sil. Odezwe sie jak wroce od lekarza. Buziaczki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907389 przez MagdaK
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze wizyty bankowo wszystko będzie dobrze :)
Piszcie koniecznie!!! Ja muszę jeszcze czekać do przyszłego czwartku, mam nadzieję,że szybko zleci, bo sama nie mogę się doczekać a z drugiej strony bardzo się boję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907392 przez daria8913
Hej. Jestem taka szzesliwa!!!!! Wrocilam od lekarza. Wszystko wpozadku i to bedzie CHLOPAK!!!!! Jupiiii chcialam miec 1 chlopca:) przeziernosc karku i inne te badania wyszly wszyskie dobrzr:D Ale jestem happy. Teraz wasza kolej na poznanie plci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907394 przez MagdaK
Daria super wieści i juz było widać płeć super. Najważniejsze że z maluszkiem wszystko dobrze:)
Podziękowania: daria8913

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907406 przez Ada2424
Dziewczyny czy któraś z Was ma grupe krwi minusową? jeśli tak to w którym tygodniu robiłyście przeciwciała??

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907426 przez patio
daria8913 - widzisz - niepotrzebnie się stresowałaś ;) To super że wszystko w porządku z maluszkiem. Bardzo wcześnie udało się poznać płeć. Ja pamiętam że jak urodził się Antoś (przełom 13/14 tydzień) to nie było nic u niego widać. Tak czy inaczej - najważniejsze że wszystko OK :)

Ada2424 - niestety nie mam pojęcia.



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907429 przez Pinezka
Ada, ja mam grupe minusową. O co chodzi z tym badaniem przeciwciał? Masz na myśli konflikt serologiczny czy coś innego?

Daria - super, ze wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907430 przez Ada2424
Tak chodzi mi o konflikt serologiczny

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907509 przez SylwiaWiktoria
Witam Panie.
Jestem położną.
Zachęcam kobiety ciężarne do wypowiedzenia się na temat karmienia naturalnego i Banków Mleka w Polsce - poprzez wypełnienie ankiety. Czy zechcą Panie wziąć udział w badaniu?
docs.google.com/forms/d/1_5ct2dOl7w-ym0b...hKjVnqEiBAk/viewform
Dziękuję za udział w badaniu i pomoc. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907605 przez MagdaK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907614 przez MagdaK
Ja z zawodu jestem położną :) tz skończyłam szkołę i praktyki, ale nigdy nie pracowałam w zawodzie. Rozpoczęłam studia i koncząc zaszłam w ciążę, a poźniej w drugą i ciężko mi było wrócić, tutaj potrzeba ciąłości, a już bankowo na początku. W ogóle tak to sie u mnie pokręciło i wylądowałam w całkiem innym zawodzie. Czasami może troszkę żałuję, bo to był mój wymarzony zawód, ale życie się różnie układa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907666 przez monique1983
Ada - ja mam co prawda RH+ ale miałam robione przeciwciała teraz i z tego co czytałam ponoć się jeszcze powtarza pod koniec ciąży.

Daria - gratuluję! super, że wszystko dobrze no i tak szybko udało Ci się płeć poznać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907681 przez Ada2424
MagdaK dzięki przydał mi sie ten artykuł czyli widzę, że pisze w nim dokładnie to samo co mi gin i polozna mówiła no i teraz juz wiem że w 12tc robi sie test na obecność tych przeciwciał ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907737 przez daria8913
Dzieki dziewczyny za wsparcie:) teraz wybierac imie tylko zostalo:) Jak sie dziewczynki czujecie? Zapytalam sie gina co jezeli wogule nie mam apetytu i nie chce mi sie zjesc i czesto jest tak ze sie zmuszam.. To on odpowiedzial ze dziecko nie da sobie zrobic krzywde i pobierze ze mnie ile mu potrzeba i absolutnie zeby sie nie zmuszac . Mozna jesc malo lecz czesto czuli 4 ,5 razy dziennie. Wiec dziewczyny nie zmuszac sie jesc w malych ilosciach a dziecko wezmie i tak tyle ile bedzie chcialo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl