BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu #985765 przez Agula89
Bosze jakie te wasze córunie malutkie ! ;) Ja kupiłam Marcelowi ostatnio ubranka na 74 rozm :laugh: myślę ze w lipcu ubierze spokojnie. 2 miesiące temu mierzył 62 cm, za 2 tyg idziemy szczepić wiec pewnie sie powiem ile obecnie mierzy.
Teoretycznie w gondole "przesiada" sie gdy dziecko siedzi ale co to za problem rozłożyć ja na płasko ? ;) leży jak w gondoli. No o jak dziecko sie nie mieści to czekać aż usiadzie ?

A te wasze dziewuszki to sama słodycz :woohoo: aż sie chce mieć córkę :)

Kristi te ubranko na zdjęciu to od siostry czy te skompletowane ? Dla mnie bomba bardzo ładnie to wygląda ;) Elegancko !

Marcel mi przez pewnie czas uparcie nie chciał patrzeć w prawa stronę. Kładłam zabawki gadalam do niego z tej prawej strony a on tylko leniwiec oczami spojrzał :p
No ale uparcie walczyłam i juz jest lepiej :)
Tylko teraz jak na brzuszku leży to nie opiera sie na raczkach tylko na brzuchu... Ehh mam nadzieje ze to tez wynika z cwaniactwa. Bede za 2 tyg go szczepić to po proszę żeby lekarka spojrzala na niego.

Nie wiem czy dobrze zarejestrowałam ze ktoś sie dzis szczepi :p trzymam kciuki za dzieciaczki no i mamy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985774 przez monia89
Kristi jaka firma? Jeżeli ma już długo ten niekapek to może trzeba kupić inny my mieliśmy długo z tt bo lovi mu nie przypadł do gustu albo spróbujcie z tym kubkiem 360° .
A co z ubrankiem?
My chrzcimy 27 i kupuje granatowe spodnie i koszulobody oraz szyje marynarke taką
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985785 przez Alesandra
kristi fajny komplecik. Ja Ale też za 3 tyg chrzcic będę a nie mam jeszcze ubranka bo nigdzie 56 nie mogę znaleźć. Wiec pewnie czegos przez internet będę szukała.
Monia Olinek przystojniaczek i jaki juz duży ;)


Moja śpiąca księżniczka. ;)

<3
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985786 przez Alesandra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985800 przez malina219
Aleksandra problem jest ze znalezieniem 56. Ja kupiłam 62 i maja ja super! Troszkę duza jest ale nie widac za bardzo :) w hm mi się podobały ale byly od 68 :( slodka Alusia ❤

Kristi ślicznie będzie Marcinek wyglądał! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985809 przez Alesandra
Msm nadzieje ze coś znajdę i juz żałuję że u nas nie ma takiego outletu jak u. ciebie bo piekna ta Kalinki sukieneczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985846 przez malina219
Aleksandra szkoda ze ma pojedyncze sztuki bo kupilabym i wyslala :) albo gdybyś miała chrzest po nas a to w ten sam weekend :( powiem Ci ze ten outlet rewelacyjna sprawa, oryginalne rzeczy za bardzo niskie ceny. Dziewczyna jeździ po nie do Angli. Te sukieneczki z majteczkami po 19 zl firmy Next i f&f :) ja mam jeszcze dla Kaliny ten komplecik z 5 10 15 ale jak zobaczyłam ta sukienkę to nie mogłam się oprzeć.


Jest jeszcze na stronie 5 10 15 o ile sie nie mylę i to 56 i 62
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985847 przez malina219
www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/produ...2806&qrtc_pos=3&c=18 to jest to body co ja mam a z boku sa do tego legginsy :) i sa 56! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985848 przez malina219
www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/produ...06&qrtc_pos=3&c=4460 ta sukieneczka jest śliczna :)

Co do tego kompleciku to spodenek nie ma 56 ale jest 62 my tez mamy 56 body a dol 62 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985877 przez *Beata*
Aleksandra - ślicznie Alusia sobie śpi :)
Agula - Hania jak leży to też przeważnie główka odwrócona w lewo, rozmawiałam o tym z położną to poradziła robić z pieluszki wałeczek i przykładać, żeby jej przeszkadzał i zmuszał do patrzenia w drugą stronę. Ja zachęcałam ją zabawkami, albo ustawiałam się z drugiej strony, żeby odwracała głowę, ale wyglądało to podobnie jak u Marcelka, wodziła tylko oczami, ale powiem Ci, że już jest postęp, zaczyna przewracać główkę, dzisiaj byliśmy na szczepieniu i pytałam o to lekarkę i mówiła, że to jest normalne, że nie trzeba żadnych rehabilitacji czy czegokolwiek, bo widzi, że potrafi dawać w drugą stronę, a to, że woli jedną, to naturalne. Zmieni się, jak już będzie większa.
Malina - Kalinka cudnie w tym ubranku wygląda :)

My po szczepieniu, było sporo płaczu, ale jest ok... Raz wydawało mi się, ze się zaniesie, ale dała radę... Teraz sobie śpi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985878 przez *Beata*
Hania waży już 5670g :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985926 przez kristi*
Agula to białe jest od siostry, a tamto skompletowane i chyba zostanie bo to białe 2x za duże

Monia kkubeczek aventu - pokazywałam Toniemu co robić to zamiast ciągnąć -to dmucha :lol:

A my jutro na szczepienie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985947 przez Agula89
Kristi to mi sie podoba to skompletowane przez Ciebie ;)

Naprawdę zawstydzacie nas waga :p
Same kruszyny tu ;) Marcel nosił 56 jak sie urodził :p

Beata no tak właśnie myslalam ze to lenistwo i wygoda z tym patrzeniem tylko w jedną strone. A nawet slyszalam ze pewnie w brzuchu mógł mieć główkę w tą stronę skierowaną i podoba mu sie ona :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986002 przez syza24
Kristi mi też bardziej podoba się ten skompletowany przez ciebie zestaw ;)
U nas dziś szczepienie jakoś zleciało Li obdarowywała uśmiechami wszystkich w przychodni, po szczepieniu płakałam ale tak znośnie i zaraz po włożeniu do auta zasnęła i obudziła się w dobrym humorze tylko teraz przed spaniem zrobiła mega akcję płaczu i przez pół godziny nosiłam ją i uspokajałam ale jakoś zasnęła ciekawe jak będzie nocka wyglądać?
Li waży 5,800 kg czyli przestała tak dużo przybierać na wadze ale za to wszyscy sie śmiali że będzie modelka bo jest długa.
Pani doktor podała małej palce a ona sama usiadła i nawet się nie zachwiała i powiedział że jak najbardziej może już zaczynać ćwiczyć siadanie byle by robiła to sama i nie za dużo tych ćwiczeń dziennie :cheer:
Co do spacerówki to powiedziała, że jak najbardziej można ją do niej przełożyć ale pod warunkiem że można ją rozłożyć na płasko i opowiadala o dzieciach które zna że w gondoli nie chciały w ogóle leżeć a w spacerówce kochane dzieci na spacery :woohoo:
No i mówiła że nie ma sensu iść do fizykoterapeuty bo mała to okaz zdrowia i silne dziecko, które bardzo szybko się rozwija wiec odwołałam wizytę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #986004 przez MlecznaMama
Anabella to mam to samo co Ty. Moj nic nie woła tylko leci na nocnik a jak się mu założy pampka to sika do niego. Tylko,że my próbujemy od 4 dni nocnik owania. I tak jestem zadowolona z efektu. Zobaczymy jak będzie dalej. :) ja mam problem,że jak zrobi siku to podnosi ten nocnik i tam zagląda i nosi to po domu, a ja np karmie Klaudie. Wtedy jest problem...
Supe że Ci Antek też załapał szybciutko

Kristi mój Synciu nie nauczył się pić z niekapka z twardym dziubkiem. Mieliśmy taki z miękkim. Teraz pije z kubka normalnego a na wyjazdy niekapek taki mięciutki i taki spróbujcie..... Albo dawać do oporu twardy... musicie wyczuć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl