BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 10 miesiąc temu #987253 przez malina219
Ktora to grupa? :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987254 przez Agula89
Cytuje tu Anabelle z mamazon, ona jest znawcą nosideł wiedzę ma.

Przede wszystkim jest usztywnione czyli kręgosłup dopasowuje się do nosidła. Nosidło powinno być miękkie, pozwalać zachowywać naturalną krzywiznę dziecka. Po drugie nie ma tu mowy o ergonomicznym ułożeniu nóżek . Po trzecie do nosideł nawet miękkich wkłada się dzieci siedzące (najlepiej okolice 6 msc - książkowo, choć niektórzy wsadzają już dzieci siadające ok 4 msc Najbezpieczniej czekać do 6 msc. Noszenie w wisiadłach grozi dysplazją stawów biodrowych, nieprawidłowościami w układzie kostnym, nerwowym, koślawością nóg i całą masą rzeczy.



Po prawej twoje nosidło. Na większych dzieciach lepiej widać, bo mocniej działa grawitacja.









Nosidła ergonomicznie dopasowujące się do ciała to m.in. mei tai, tula, tula toddler, boba carrier, manduca.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987257 przez Agula89
Malina pierwsza.
Jest jeszcze chusty polska sprzedaż wymian, cis w tym stylu można tam kupić i sprzedać chustę nosidla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #987258 przez Agula89
Ja tu nikogo do niczego nie namawiam, ale tylko dziele się widzą otrzymaną od innych mam.

Warto wiedzieć co może zaszkodzić naszemu dziecku. Wybór dokonuje sama mama jak będzie wychowywać, nosić, karmić swoje dziecko.

Mama nadzieję że się komuś to przyda.

Tu jeszcze o chustach:

pediatria.mp.pl/pielegnacja/show.html?id=76377

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987259 przez malina219
Dziękuję Agula! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987261 przez Agula89
Nie ma problemu jak coś wiem to pomoge. Bo trzeba sobie na wzajem pomagać ;) ja też czerpie wiedzę od innych mam, bo ucze wszystkiego wokoło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987271 przez monia89
Malina!!! Kalinka moja esynowa! Zakochałam się ♥ jak tak dalej pójdzie to 2017 znowu będe mamą tylko jak "stworzyć" dziewczynke? Dajcie przepis :woohoo: :laugh: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987278 przez malina219
Monia tylko czy Tosikowi Kalinka spodoba bo o to żeby zakochala sie w Tosiku zadbam:kiss:
Gdyby Ci się udała dziewczynka to miała by dobrze z dwoma braćmi! Ochrona gwarantowana :kiss: Nic tylko sie starać! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987318 przez bujanka
Hej kobitki czytam was na bieżąco :)
śliczne dzieciaczki macie :)
Uff kamień z serca mi spadł jak czzytam ze niektóre wasze dzieciaczki chcą tylko być u was...
Mała nam robi takie numery od jakiegoś tygodnia, u wszystkich płacze na rękach, potrafi się aż zanieść z tego powodu, tylko u mnie jest spokojna. Mam wrażenie jakby była strasznie przestraszona, bo czasem potrafi się do kogoś uśmiechnąć, żeby za dwie minuty się popłakać. Jestem przerażona bo 28 czerwca chrzcimy. Lekarze mówią że to normalne i że to samo minie.....
A mi serce pęka jak co chwilę płacze i nie chce iść nawet do męża (aktualnie pracuje w delegacji jest tylko w weekendy).
Co tu robić? Większości czasu jestem z nia sama, ale codziennie chodzę do mojej mamy, siostry, cioci, babci po to by mała się oswajała z ludźmi, żeby się nie bała a i tak za bardzo to nie pomaga.... Zachowuje się tak jak przy ataku kolek, ale wydaje mi się że kolki już minęły, albo może nigdy ich nie było? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987320 przez malina219
Bujanka ale dawno Cie nie bylo! Wstaw zdjęcie Michasi! :woohoo: Ja niestety nie pomogę bo nie mam tego problemu :unsure: Ile Michasia już waży? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987348 przez Alesandra
9
cześć dziewczynki :)
u nas teraz mało czasu bo w sobotę mamy chrzciny i trzeba było lokal załatwić, musiałam także sobie kupić jakiś strój i jestem w szoku we wszystkim wyglądam jak hipopotam :(
Malinka Kalinka cud miód i orzeszki <3<3 a opaseczki boskie też zamowie Alusi w przyszłym tygodniu :) Kalinka ma dużo włosków już się nie mogę doczekać jak Alci urosną
Bujanka miło Cię widzieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987374 przez malina219
Aleksandra ja ide w spodniach i koszuli bo jestem taka gruba :( chciałabym juz miec rozmiar jak przed ciaza :( jeszcze troszkę i Alusi tez urosną :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987378 przez *Beata*
To jest to nosidło co kupiłam


Dzięki Agula za informacje, właśnie pytałam, bo niby są od urodzenia, ale kupiłam, a później zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem nie zaszkodzę Hani, niby jest miękkie i fajnie się w nim układa, ale chyba jeszcze zaczekam z tym...

Wybrałam się dzisiaj z mamą na zakupy, w H&M dla dzieci są fajnych cenach ciuszki, sukienki już od 10 zł, dresiki itd... Jak ktoś ma okazję zajrzeć to można coś zakupić dzieciaczkom w dobrej cenie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987381 przez *Beata*
Bujanka - u nas może nie ma problemu z tym, że Hania boi się być u kogoś innego na rękach, ale zdarzyło jej się już, że bylismy u moich rodziców i mój tato jak wracał z pracy i do niej zagadał, to tak się rozpłakała, że było gorzej niż przy kolce, ale zaraz się uspokajała, doszło do tego, że mój tato wolał jej się przez jakiś czas nie pokazywać na oczy... Aż mi go szkoda było... Nie mam pojęcia dlaczego, dwa dni z rzędu tak było, później normalnie... Raz na swojego tatę tak zareagowała, ale to taka histeria, że w sumie nawet nie wiadomo o co chodzi... więc chyba dzieci tak czasem mają, póki co mamy spokój :) Poza tymi incydentami to raczej się nikogo nie boi i raczej u każdego na rękach jej dobrze, obojętnie czy widzi pierwszy raz czy nie. Pojechałam z nią raz do pracy, to przeszła przez wszystkie ręce, zauważyłam, że im więcej atrakcji to tym bardziej zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl