BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 4 miesiąc temu #1019981 przez malina219
Beata Kalina też zasypia późno... 22/23 :evil: Wstaje 5/6/7 :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020084 przez syza24
Hej ja też długo nie pisałam bo po prostu zapomniałam hasła bo na telefonie nie miałam zapisanego a komp poszedł do naprawy i nic nie mogłam napisać :( mam nadzieje że jednak utrzyma nam się utrzymać forum bo szkoda żeby po tych wszystkich wspólnych chwilach tak nagle wszystko się skończyło :S

Beata gratulujemy Hani pierwszego ząbka :woohoo:

Lili na szczęście chodzi spać ok 20 i wstaje ok 7:30-8 no tylko budzi się z 2-3 a czasem nawet wiecej razy na cyca i zazwyczaj ok 2 chcę do mnie do łóżka (wiem sama nauczyłam) no a teraz nie potrafię jej przestawić :angry:
U nas też już większość prezentów kupiona no i Li już jest szczęśliwą posiadaczką większości z nich bo niestety mamusia nie potrafiła się powstrzymać :evil:
Też strasznie się cieszę ze wspólnej wigilii takiej prawdziwej rodzinnej no i pierwszej jako MAMA (kocham to słowo)

No a z tych mniej przyjemnych rzeczy to moja córka wykańcza ostatnio wywala wszystko co spotka na swojej drodze a w szczególności wszystko to co ja mówię że nie wolno :evil: potyka się przy pełzaniu-tak jak u ciebie Malina i nie zawsze zdążę ją złapać no i takim skutkiem ma już dwa siniaczki na buźce :( no i jak tylko jej czegoś zabraniam albo coś tłumaczę to ona krzyczy do mnie NIE tak się skubana nauczyła!!
aaa i jeszcze dzisiaj się od innej dziewczynki nauczyła piszczeć i całe zakupy w markecie chodziłam z piszczącym dzieckiem MASAKRA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020086 przez syza24
No i my też dalej cyc 100 procent chociaż ostatnio mam kryzys bo czasem ugryzie
No i kryzys BLW Lu wypluwa wszystko co wsadzi do buzi musi być na prawdę bardzo głodna żeby coś zjeść co powoduje to że słabo przybiera na wadzę ale mam nadzieję że to przez ząbkowanie i zacznie znowu tak pięknie jeść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020087 przez syza24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020113 przez malina219
Syza Kalina tez mnie gryzie... :evil: Zwłaszcza jak konczy jeść i sie do niej uśmiechnę to wtedy z takim uśmiechem mocno zaciska cyca w buzi :( ostatnio aż się popłakałam tak mnie ugryzla mala zlosnica... Jak ja mowie nie wolno TY TY TY to ta zawsze zaczyna sie śmiać haha :D wszystko nam zrzuca ze stolików/szafek. W wannie nie usiedzi. Stoi, raczkuje" tańczy" :D wrzuca wszystko co jest na wannie do wody :laugh: Tez kocham slowo MAMA!!!
To prawda szkoda naszego forum.
Gdyby nie Wy to ciężko byloby mi przejść przez ciążę. Tyle sobie nawzajem pomagalysmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020459 przez Karola0303
Nie chce żeby forum padło Julii z pelzania raczkuje mamy 4 zeby spokojnie zjeść bo Julii je nasze jedzenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020529 przez Karola0303

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020530 przez Alesandra
hej dziewczyny dawno mnie nie byøo ale tak naprawde nie mam na nic czasu. sekunda na fb druga na insta a o forum ostatnio nawet zapomnialam :(:( mam nadzieje,ze mimo wszystko forum troszke sie rozrusza bo szkoda by bylo. szkoda ze wszystkie jestesmy po polsce porozrzucane bo fajnie by bylo sie spotkac z naszymi dzieciaczakami.
moja mala juz siedzi raczkuje a nawet wstaje. mamy sesje zdjeciowe co chwila wszyscy sie Alcia zachwycaj a ja nie moge uwierzyc ze mam takie cudowne dziecko.
Mala ostatnio strasznie sie slini budzi w nocy i tez niestety uleglam i spi ze mna. Szczupla jak byla tak jest dalej 74cm i 6800 zywej wagi :)
Nesqa dzieki Bogu juz jestes z malutka podziwiam sie ze wytrzymalas tyle bez malej ja chyba bym sie zalamala
Kristi super ze Marcinek zdrowy no i pewnie pierwszy bedzie chodzil bo najstarszy z naszych dzieciaczków
Karola a gdzie zdjecie z basenu jestem ciekawa jak Juli sobie radzi
Malina Kalinka oczywiscie urocza jak zawsze no ale to widze na insta, was chyba najczesciej dane mi jest widziec i sledzic jak Kalinka rosnie
Syza moja mala tez 100 % cyc i czasami BLW no ale niestety jak narazie nie chce jesc za bardzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020533 przez Karola0303
Aleksandra post wyżej jest zdjęcie wyżej już chodzi na drugi kurs jest strasznie żywiołowa wszędzie jej pełno kocha wodę w wanie nawęd raczkuje kopie się w dużej juz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020573 przez Karola0303
Malina Julii idzie spać o 23/24 a wstaje 9/10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020578 przez Karola0303

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020753 przez lalka
Witam....
U mnie też brak czasu!Łucja wszędzie wchodzi gdzie możliwe!wczoraj zrobiła 3 kroki....Powoli,powoli jakoś daje rade
Je już praktycznie wszystko....mleko oczywiście tylko na śpiku

Karola piękne fotki...u nas basen odpada,bo ja w stroju nie wyjdę

Razem z Lucją życzymy wesołych świąt :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020761 przez kristi*
Ostatnio nie zaglądałam bo mi coś wifi nie działało w domu a przez tel w ogóle nie chciało zalogować.

A więc z nowości.... Marciński sam siada, wstaje i chodzi przy meblach, i w końcu zaczął raczkować.
Nadal tylko dwa ząbki i jak na razie raczej się nic nie zapowiada, gada tata, baba i czasem mama. Uwielbia guziki i suwaki - nawet utworzyła nam się niezła zabawa, po mieszkaniu chodzę w krótkich spodenkach (ciepło mamy) na których ozdobnie są duże guziczki, wieczorem przed kąpielą po karmieniu zaczyna Gryść guziczki - ja wołam "tylko nie guziczki" :laugh: to się śmieje i mnie zaczyna podgryzać dosłownie wszędzie gdzie złapie.
Wczoraj skończył 10 miesięcy. Je mniej od kota, cały czas cyc, ale się zawzięłam i od dwóch dni pilnuję żeby jadł dwa posiłki po za cycem, no i dzisiaj zjadł pierwszą mikro porcyjkę (3 łyżeczki od herbaty) całą, potem zagryzł bananem a potem jeszcze kabanosa memlał. drugieo obiadku już nie bardzo chcial zjadł tylko 3 łyżeczki.



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020793 przez malina219
Lalka ale pięknie u Was <3 Łucja gwiazda :kiss: I ma tą piękną spódniczkę, którą chcę dla Kalinki na roczek :whistle:

Kristi Marcinek boski! Kalinka je dużo, ile dostanie tyle zje całe szczęście :silly:

Uczymy się zasypiania bez cyca i jest dobrze jak na razie, drugi dzień nie przy cycu :evil: Bo później będzie problem z odstawieniem od piersi jak dalej by tak było, że każda drzemka i sen przy cycku.... :lol:


My też życzymy Wesołych, rodzinnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia :kiss: i szalonego sylwestra.... :evil: :whistle: My będziemy same, we dwie.... :)










Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020795 przez syza24
A więc w końcu jutro nasza pierwsza wigilia z naszymi szkrabami już nie moge się doczekac... jak ja się cieszę to największy i najlepszyn prezent jaki kiedykolwiek dostalam- mieć własne dziecko moje serduszko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl