BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 3 miesiąc temu #1023162 przez *Beata*
Hej, mam pytanie dotyczące ilości wypijanego mleka w ciągu dnia... Dużo jeszcze w ciągu dnia wypijają Wasze maluszki mleka? A jak sytuacja wygląda u Was w nocy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023210 przez Karola0303
Dwa razy jak zeby idą to w nocy sie obudzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023215 przez syza24
Beata U nas kp więc nie wiem ile ale co do ilości razy to w dzień dwa razy przed drzemkami na A w nocy potrafi kilka razy albo raz tak jak było to dzisiaj a więc w dzien raczej więcej nie potrzebuje ale w nocy potrafi nadrobić i nie wiem od czego jest to uzależnione a innych pokarmów zjada poza mleczkiem rano śniadanie później obiad, podwieczorek i czasem kolację o ile chce no i w międzyczasie jakiegoś chrupka, ciastko lub owoca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023216 przez syza24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023220 przez Karola0303
180 ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023243 przez *Beata*
Dzięki za odpowiedzi. Pytałam, bo Hania jeszcze w ciągu dnia wypija 2 czasami 3 butelki mleka, zastanawiałam się czy nie powinna może już mniej... Wieczorem ok. 20-21 wypija znowu, kiedyś wystarczało jej do 6-7 rano, a teraz budzi się ok. godz, 24, 4 i 7-8 na mleko i śpi do ok. 9... Nie wiem od czego to zależy... Rano je śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacji już raczej nie, pomiędzy zjada owoc, danonek, biszkopcik...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023255 przez Alesandra
U nas kp milion razy dziennie plus jeden posilek staly BLW

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023257 przez nesQa
U nas to zależy o której Lili idzie spać i o której wstaje, ale z reguły mleko 4 razy dziennie po 180 ml, jak wiecej to uleje. Oprócz tego zawsze obiad i podwieczorek, czasem śniadanie jak nie przespi i w ciągu dnia jakieś ciastko, owoc, herbatka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023281 przez *Beata*
Dobrze wiedzieć, że nie tylko Hania tyle mleka wypija :) Z tego co kiedyś wyczytałam to do ukończenia przez dziecko roku najczęstszym posiłkiem jest mleko, ale koleżanki córka też urodzona w marcu mleko wypija tylko przed spaniem i w nocy, w związku z tym już się zaczęłam zastanawiać czy powinnam zacząć u Hani też starać się zmniejszać ilość mleka... Ale widzę, że Wasze maluszki też jeszcze sporo piją :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023298 przez Karola0303
Beata u nas tak to wyglada o 7 mleko nie zawsze o 10 parówki o 13 obiad o 16 jogurt z owocami o 19 kolacja i przed spaniem nie zawsze mleko skończy rok mleka nie będzie pic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023320 przez *Beata*
Karola widzę, że Julcia nie pije już za dużo mleka... U nas jest go jednak jeszcze sporo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023346 przez malina219
Beata - HANIA JEST PRZECUDOWNA!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Jestem zakochana :kiss: Szkoda, że nie mieszkacie blisko, chętnie bym zrobiła sesję Hanulce :whistle: B)

Co do posiłków:
Kalina chce cyca co ok.2/3 godziny więc czesto! Ale daje jej :) Oczywiście jak mnie nie ma to mm się tknie i nie je mleka dopóki nie wrócę. Po za mlekiem: BLW, oprócz śniadań, bo na śniadanko kaszka (kasza manna lub jaglana) później obiadek i kolacja :) W ciągu dnia dostanie jakiegoś owoca, biszkopcika :)

Goni po całym domu z pchaczem i wszystkim co można przesunąć :P Chodzi przy meblach. :) Zastanawiam się kiedy pójdzie sama :whistle:



rekwizyt tylko do zdjęcia :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023369 przez Karola0303
Ja mam problem z mlekiem od kad skończyła 4 miesiące i je już sama niektóre posiłki będę zamawiać kubek doidy che sama wszystko z pchaczem tez szaleje z łóżeczka sama wchodzi i wychodzi tego tel nie umiem zdjeć dać jak na kompie będę to dodam jedynie na istagramie mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023426 przez nesQa
Malina, a kasze przygotowujesz na wodzie czy mm?

Moja Lili juz chodzi od kilku dni :woohoo: 9 miesięcy i 3 tygodnie i chodzi sama. Śmiesznie, bo często łapie równowagę podnosząc ręce do gory :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023448 przez *Beata*
Malina - dzięki :) No niestety Hania nie ma takich fajnych zdjęć jak Kalinka, nie należę do zdolnych fotografów... :unsure: Z tego co pamiętam to chyba między nami nie ma olbrzymiej odległości... sąsiednie województwo :) Nie wiem, w której części województwa śląskiego mieszkasz, ale co jakiś czas bywamy w Chorzowie albo odwiedzamy w Katowicach sklep IKEA :) Co dajesz Kalince na kolację? Fajnie, że już sobie tak śmiga z pchaczem :) Hania jeszcze nie garnie się nawet do samodzielnego stawania...coraz częściej próbuje, ale woli póki co pełzać... Kalinka super wygląda, wydaje mi się, że się trochę zmieniła :)
NesQa - super, że Lili już samodzielnie chodzi :) Musi świetnie wyglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl