BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 5 miesiąc temu #1013915 przez Alesandra
Syza może za dużo marchewki? on zatwardza strasznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013934 przez syza24
Aleksandra ostatni tydzien odstawilam wszystko co moze powodowac zatwardzenie i zero poprawy:( lekarka stwierdzila ze jelita nie są gotowe na trawienie dużych kawałków i kazała spróbować podawać papki ale jak przekonać dziecko BLW do nagłego jedzenia samych papek?! Dzisiaj idziemy do innej pediatry bo mamy jeszcze problem z wysypka na plecach i szyjce zobaczymy co ona powie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014018 przez *Beata*
Syza - gratuluję ząbka :) Czyli chyba jeszcze bezzębna została tylko Hania... Co do zatwardzeń to niestety nie mam pojęcia czy mogą na to wpływać duże kawałki pokarmów czy nie... Jak Hania była malutka to przez jakiś czas mieliśmy z tym problem, ale przyczyniło się do tego mleko ma kolki, wzdęcia i zaparcia. Na kolki pomogło, ale miała straszne zaparcia i strasznie cierpiała, po 3 tygodniach zmieniłam jej, bo było mi jej bardzo szkoda i nie mogłam już patrzeć jak cierpi... Teraz takie problemy póki co odpukać u nas nie występują, ale ja zaczynałam od papek i przechodziłam do większych kawałków... Ale nie słyszałam nigdy, że duże kawałki mogą powodować zaparcia, także nie mam pojęcia. Jak dzisiejsza wizyta u lekarki? Co ona tym sądzi?

Kristi - co do prezentu to ciężko powiedzieć, bo nie wiem co już ma... Fajne rzeczy można kupić z lego duplo, tego jest mnóstwo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014037 przez syza24
Pani doktor potwierdziła to co myślałam czyli że absolutnie ni jest to wina blw. Dała nam super przepisy na dania z bilansowana ilością błonnika i kazała podawać dicoflor i zobaczymy jaką będzie reakcją;) no i okazało się że wysypka to AZS wiec ja znowu na diete eliminacyjna powracam bo ostatnio trochę sobie popuscilam:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014066 przez Karola0303
Syza gratuluję ząbka my czekamy teraz u góry .. Moja nie che papek jeść a ja nie mam pomysłu na obiady sciogłam sobie książkę u malucha na talerzu
Szkoda ze mała dostała wyspke azs moja też ją miała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014240 przez Anabelle
Tak się zbieram do napisania i schodzi ;)

U nas właśnie zakończyła się trzydniówka, Leon właśnie dostał wysypkę, gorączki już nie ma.

Pisałyście o Ally
Owszem jest tam dużo taniej ale też trzeba uważać, bo często bywa też tak, że rzecz realna odbiega wizualnie od prezentowanej albo paczki w ogóle nie docierają. Są też perełeczki, więc warto przemyśleć i kupować ostrożnie :)

Któraś pisała o zabawkach do kąpieli z fisherprice
Przyjaciele z wanny czy coś takiego
Od razu powiem, że mieliśmy to i niestety jak to zabawka do wdy gdzie woda wpływa do środka - niestety błyskawicznie robi się pleść, grzyb etc i zabawki są do wyrzucenia.
Jeśli kupujecie zabawki do kąpieli to muszą być rozkręcane, otwierane lub bez dziurek. Jednolity lateks przykladowo. Inaczej po miesiącu powinno się zabawke wyrzucić.

Malina - dzisiaj stukło wam 8 miesięcy ;)

Prezentów jakiś wielkich nie przewiduje, dzieci jeszcze nie rozumieją, na święta rodzina kupi prezenty, dzieci ucieszą się też z pudełeczka kolorowego które można otworzyć, a w środku bedzie np butelka z grochem czy w przypadku 2,5 latka - kinder niespodzianka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014245 przez kristi*
Syza gratuluję ząbka

U Marcinka chyba idą kolejne ząbki, bo znowu jest marudny ciągle za mną pełza a potem wspina się po nogach żeby go na ręce wziąć.
Z jedzeniem są postępy je coraz więcej, choć były już dwa zakrztuszenia - bo u nas niby papki, ale i trochę BLW,

Z prezentem dla Marcinka jeszcze się zastanawiam bo nie wymyśliłam jeszcze nic :unsure: ma już stolik edukacyjny i pchacz więc to odpada, dla siostrzeńca znalazłam samochody budowlane Wadera, ostatnio takimi się zachwyca koparki, dźwigi itp.. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014449 przez Anabelle

Karola0303 napisał: Długo macie zamiar karmić. Js miałam zamiar do 4-6 miesięcy

Antka karmiłam 14 msc, ale musiała odstawić z uwagi na powikłania przy ciąży
Teraz chce karmić z 1,5 roku. No ale zobaczymy :)
Nie chce wprowadzać mm, a żeby nie wprowadzać mm dziecko odstawione musi mieć powyżej 12 msc

Był temat kubeczków. U nas nie ma butelki, jest tylko doidy cup. Mam po Antku. Nie wiem czy pisałam :)

Co do ryb to u nas był kawałek łososia

Karola0303 napisał: Śpią wasze maluchy na poduszce i z misiem

u nas bez poduszki i bez misia.
poduszkę starszy dostał dopiero na 2 urodziny. śpi z kubusiem puchatkiem obecnie.

Udzielacie się tylko tutaj czy macie konto np na instagramie czy snapchacie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014476 przez Karola0303
Tu coś pisze jesten tez na fb w grupach marzec/kwiecień i z innego forum m jak mama i mam istagram karola1322

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014510 przez Alesandra
Anabelle jeste. Na insta alicelove0403

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014537 przez malina219
My też mamy instagrama EMANDKA :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014554 przez Anabelle
To zaraz was pododaje na instagramie :)
Ja mam antoniuszowo :)

Na forum mniej zaglądam a na insta chyba codziennie ;)

Jak Antek dostał katar i kaszel to Leon miał 3dniówke, a jak Leon skończył 3 dniówkę i Antek ma mniej kataru czy nie kaszle już w nocy to Leon dostał dzisiaj kataru. Enjoy! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014567 przez kristi*
Ja na instagramie kristi6267

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014568 przez kristi*
Marcinek robi postępy







Najgorsze że w kąpieli próbuje sam siadać i stać, jak go kłade to awantura
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014575 przez Karola0303
Kristi moja jak kompie się to siedzi a po chwili chce wstawać :P. Jak w pokoju wstaje to chodzi wokół mebli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl