BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #939791 przez kristi*
Karolincia na szczęście gorączki nie mam, ale gardło boli, katar czasem męczy i po prostu z samego samopoczucia czuję że chora jestem. W zeszłym tygodniu byam u lekarza to powiedziała że wiele nie może poradzić skoro jestem w ciąży i najlepsze sa domowe sposoby, tylko że mnie to już drugi tydzień trzyma i nie przechodzi.
Co do podkładów to się nie martw, można odsprzedać, albo wymienić, ostatnio na OLX (tablica) widziałam że takie rzeczy dziewczyny wymieniają przeważnie na paczki chusteczek nawilżanych dla dzieci.

lalka spory brzuszek

Anabelle, Lalka powodzenia na wizytach

Ada2424 ja rano zjadłam śniadanie, i bach do łóżka, o 12 wstałam

Alesandra ja stwierdziłam, że nie kupie kurtki dopóki się jeszcze mieszcze w swoje, brzuszek w sumie nie duży, się zobaczy – jak będzie trzeba to to się kupi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939797 przez Ada2424
Kristi ja już 4 dzień tak mam, w nocy nie bardzo śpie bo albo mały szaleje, albo się budze i wierce, dzisiaj do 4 tak miałam :S teraz też sobie leże w łóżku, apetyt coś znowu kiepski mam od 3 dni, zjem troche i się zapycham czuje się najedzona, na nic nie mam ochoty konkretnej i sama nie wiem co bym jadła.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939835 przez kristi*
Też nie raz się zastanawiam co bym zjadła.
A ze spaniem w nocy różnie bywa, ostatnio mnie "chłopaki" wkurzają, mężuś mnie przygniata, a kot połowe łóżka zajmuje, dzisiaj to samo musiałam kota pogonić i obudzić mężulka żeby się odsunął. Najdziwniejsze że głupi kocur do mnie nie przyjdzie, tylko od strony męża sie kładzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939836 przez kristi*
strona.............

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939838 przez Ada2424
Kristi nam też już ciasno bo brzuś coraz większy no i ta poduszka rogal też mało nie zajmuje ale dziś przenosimy się na narożnik on dużo większy to będzie lepiej spać :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939846 przez Karolincia
Lalka - słodki i spory brzuszek masz, bardzo zgrabny :) powodzenia na wizycie !!

Anabelle - śliczny okrągły brzuszek masz :) powodzenia na wizycie!!

Karlinka - Przez tą pogodę jesteśmy takie ospałe, nic Nam się nie chce :( Mam tak samo :( Z czym tarte robisz? :) Ja się zbieram do przymierzenia ciuchów w co sie jeszcze mieszczę, to na wierzch wyjmę, a w co już nie to w głąb szafy schowam i jakoś zebrac sie nie mogę do tego :(

Alesandra - Wreszcie jakaś dziewczyna będzie u Ciebie w rodzinie :) Musisz całą wyprawkę dla Niuni szykować, pewnie pomału zdążysz wszystko kupić :)
W mojej rodzinie jest pół na pół, troche dziewczyn, troche chłopców, a od mojego Przyszlego Meża strony to same chłopaki :) Mam nadzieję, że będzie u Nas dziewczynka, na początku wydawało mi się, że będzie chłopak, ale teraz coś czuję, że rosnie pod serduszkiem u mnie córunia :) Okaże się 26 listopada, nie mogę się doczekać usg !!!

Ja dziś byłam z mamą na mieście to kupiłam 3 pary skarpetek dla dziewczynki :)

Kristi - 2 tydzień Ci się ciągnie to choróbsko, kurcze to nie dobrze. A może spróbuj ten sok z czarnego bzu do herbaty dolewać?
Dziękuję za podsunięcie pomysłu, tak zrobie !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939863 przez Alesandra
Karolincia ja też mam kolejną wizytę 26 listopada:)

do tego czasu muszę zrobić glukozę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939881 przez kristi*
Powodzenia na glukozie,
mąż spojrzał na wyniki i mówi że wszystko ok, ale jak gin będzie chciała powtórzyć to chyba jej powiem że nie ma takiej opcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939891 przez monique1983
Ada - z tym fotelikiem zależy jaki będzie do wózka pasował, ale gdyby to był x-lander to pasuje maxi cosi i be safe np. i raczej ten drugi bym wybrała bo on ma 4 gwiazdki w testach ADAC, regulowaną wysokość zagłówka, wkładkę regulującą dla najmniejszych dzieci.

sklep.dzieciecemarzenia.pl/produkt/fotelik-besafe-izi-go

Anabelle - o dzięki za linki do koszul, też coś takiego szukałam, tylko mam problem z rozmiarem, normalnie raczej M, ale boję się, że jak urośnie mi bardziej brzuch i piersi to się nie zmieszczę, dużo one mają luzu jak coś? Lepiej wziąć z krótkim czy długim rękawem? Może mi jeszcze coś podpowiesz odnośnie wielkości torby do szpitala, bo muszę kupić i też mam dylemat.

Alesandra - ja kurtkę zimową już kupiłam w h&m mama

Lalka, Anabelle - powodzenia na wizytach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939901 przez Karolincia
Alesandra - powodzenia na glukozie, obyś dała radę bez odruchu wymiotnego :)
To razem mamy wizyte w tym dniu super!! :) O której masz godzinie? Ja o 12:40 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939903 przez Ada2424
Monique ten maxi cosi też ma 4 gwiazdki sprawdzałam właśnie na stronie co mi julka wysłała, wkładke dla noworodka też ma tylko zastanawiam się nad dwoma modelami, tak jak na testach wspomniałam :) ale ogólnie jesteśmy na niego zdecydowani :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939905 przez kristi*
monique1983 koszule do karmienia wybrałam taką jak wszystko inne przed ciążą, brzucha nie biorę pod uwagę, po ciąży go nie będzie a cycki się zmieszczą.

Właśnie patrzyłam do szafy na ciuszki, na kolejne zajęcia szkoły rodzenia mamy przynieść, żeby lalki ubierać i przebierać, większość mam w roz 62 z przewagą kaftaników i body muszę jakieś śpiochy i pajace od siostry wyciągnąć, bo tego mamy sporo ale dla dzieci 3-6m, chyba będe musiała któregoś dnia mame poprosić żeby mi pomogła to ogarnąć czego jeszcze brakuje i siostre będe męczyć żeby mi przywiozła, do końca stycznia chcemy mieć już wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939914 przez Alesandra
karolincia ja mam na 9.20 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939921 przez Karolincia
Alesandra - Z rana masz , ale Ci fajnie :)
Ponoć wskazane przed usg jest zjedzenie czegoś słodkiego, żeby dziecko było bardziej aktywne, stosujesz sie do tego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939936 przez Anabelle
KOchane nie odniose sie do tego co pisałyście, na razie sama jestem z Antkiem, jemy kluski na obiad.

Tak na szybko.
Inny lekarz potwierdził płeć - na pewno będzie synek :)
Mały jest rozmiarowo na swój wiek, wszystko prawidłowo od stóp do głów. Ułożony jednak bardzo niekorzystnie do usg więc za 2 tygodnie mam wpaść na sprawdzenie serduszka.
Jest jednak zła wiadomość, łożysko mimo, że na dzień dzisiejszy super wydolne, to jest nieco niżej. Lekarz kazał mi się oszczędzać, bo jeśli będzie się obniżać to może się skończyć szpitalem. Wyczulał mnie także, że jeśli bym miała utrzymujące się pobolewania czy plamienia bądź krwawienie to mam natychmiast jechać na izbe przyjęć do nich do szpitala położniczego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl