BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #939651 przez Anabelle
Przez was już mam w koszyku :


italian fashion kelly

oraz


italian fashion podomka

szlafrok i koszule nocną które kupiłam jedne z najtańszych na allegro i wziełam do szpitala wywaliłam do kosza jeszcze w szpitalu :P
niestety nie były z bawełny, były cienkie, fatalnie leżały, a ja tak jak wam pisałam, pociłam się jak bym głazy przewalała i to leżąc.

mąż mnie zamorduje.
szlafrok, piżama i 2 staniki - 300 zł. teraz jak mu powiedzieć, żeby podał hasło do przelewu ? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939652 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939653 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939654 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939655 przez Ada2424
Anabelle :) :lol: ja mam tyle dobrze, że mamy konto jedno wspólne i o hasło do przelewu pytać nie musze, ale ładnie się uśmiechnij to ci poda ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939656 przez Anabelle
problem w tym, że jak nic nie kupowałam pare miesiecy tak w tym tygodniu pieluszki bambusowe, poduszka, nietoperz, leginsy i rajtki ciążowe, wylicytowałam 2 spódnice ciążowe, wylicytowałam antkowi kurtke i spodnie narciarskie oraz kupiłam mu 2 pary butów na jesień i zime. Do tego dzisija musialam jechać z antkiem pilnie do pediatry, oczywiscie nie bylo terminow na nfz wiec prywatnie 100 zł wizyta i 80 zł recepta.

a jeszcze mialam 24 zł zniżki na milovie to dokupilam antkowi jeden otulacz

aaa i rajstopy na zime antkowi zamowilam

mąż mnie rozszarpie jak wróci :P

i zdjęcie z dzisiaj w rajtuzach ciążowych :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939660 przez kristi*
Z tym przeziębieniem jest coraz gorzej, dzisiaj chyba przeleże cały dzień w łóżeczku.
Na śniadanie zrobiłam pastę serowo-jajeczną z czosnkiem, może jak czosnek przepali mi gardło to przejdzie. Bo już nie wiem co jeszcze wymyślić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939666 przez Karolincia
Witam się :)

Dziś fatalna pogoda, ponuro, szaro buro, słońce próbuje się przebijać, ale jak na razie mu to nie wychodzi :( Katar mnie jeszcze męczy, tydzień czasu - jest już lepiej. Pije sok z czarnego bzu, dolewam go sobie do herbatki owocowej.

Agula - tak jak Anabelle mówi, jak Ci nie przejdzie to jedź na ostry dyżur, niech sprawdzą przyczyne tego bólu, podadzą Ci ewentualnie kroplówkę.

Anabelle - Też mamy oddzielne konta, więc nie mam problemu z hasłem do przelewu :) Super te rajtuzy :)
Koszule nocne bardzo fajne ja mam podobną tą moją w kratkę własnie na zatrzaski jest zapinana:) Jak widze guziki przy koszuli to mnie krew zalewa :)
Jakoś tak zamawiałam paczkę i tyle wcisnęłam paczek tych podkładów. Racja z tym, że Mąż mi dokupi i dowiezie :)
Dziękuję za linki do tych porządnych koszul, na pewno cos zamówie ;)

Kristi - ja na ostry ból gardła brałam Prenatal tabletki do ssania, Tantum Verde. Herbatka z sokiem z czarnego bzu, mleko z miodem . Jak Ci się będzie nasilac to do lekarza. Może po tym czosnku Ci przejdzie. Leż dziś w łóżeczku. Masz gorączkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939675 przez lalka
dzień dobry!!!!

ja myślę Anabelle,ze jak mu się pokażesz w tych rajstopach to jest twój........działaj;)
a tak na marginesie to zaszalałaś z zakupami!!!ja wczoraj kupiłam rybaczki(żeby mieć do kozaków)dżinsowe a dwie inne pary licytuję!!!
koszule też muszę kupić,bo te co mam to klękajcie narody!!!

Anabelle brzuszek piękny...dobrze,ze nie tylko ja mam większy!!!!potem wam wrzucę...muszę fotkę strzelić!!!

u nas pogoda do dupy...a ja na 14-209 na wizytę...Bella a ty na którą masz????trzymam kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939682 przez Alesandra
Witajcie dziewczynki

u mnie dzisiaj od samego rana pada aż się nie chce nigdzie wychodzić. dlatego jak na razie siedzę w domku ale coś czuję chęć na coś słodkiego to coś czuję, że nie będę miała wyboru i będę musiała się do sklepu przejść.

Ja po moich ostatnich doświadczeniach wiem,że nie będę już czekać aż ból sam przejdzie i od razu pognam na pogotowie.

Dziewczynki to nie my jesteśmy teraz najważniejsze a nasze dzieciątka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939685 przez lalka
co do koszul..to ja w poprzedniej ciąży dostałam z H&M i gdyby na metce nie było napisane H&M MAMA to w życiu nie pomyślałabym ,ze to do karmienia......normalnie haleczka...jak poszukam to pstryknę fotkę

jest wizyta jest zdjęcie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939693 przez Anabelle
męża poinformowałam o konieczności nabycia 2 staników, koszuli i szlafroka, to tylko się zaśmiał, ale i tak będą moje :P

my też mamy 2 konta, tylko że na moim jest 20 złotych hahaha - obecnie jestem na bezpłatnym wychowawczym. Macierzyński mi się skończył w kwietniu :)

Lalka ja mam o 12:45 ale na razie oglądamy z Antkiem książeczkę więc czas szybko leci. Zanim zrobie mu drugie śniadanie, spakuje się, ubiore to zleci do 11:30 i bede musiała wyjeżdżać.

Lalka no piękne gniazdko uwiłaś ! ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939694 przez Karlinka
DObry :)
Agula ja bym chyba też leciała do lekarza, jeśli ból nieprzechodzi to nie ma co go ignorować.
Anabelle w sumie ja temat koszul poruszyłam - przepraszam ;p
Anabelle, Lalka śliczne brzuszki :) Powodzenia dzisiaj na wizytach :D

Ja jakaś taka dzisiaj nieogarnięta znowu.... no ale nic trzeba się zebrać w sobie bo miałam dzisiaj ogarnąć pokój, na obiad ma być tarta a później w planach pieczenie chleba...
Co do zakupów- no ja niestety też już w tym miesiącu poszalałam ;/ No ale kasa na parę rzeczy jeszcze musi się znaleźć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939759 przez Ada2424
Hej Mamusie :)

Ja dziś znów niewyspana pewnie też ta fatalna pogoda ma wpływ. To widze, że poszalałyście z zakupami ;) ja w tym miesiącu jeszcze nie, ale za tydzień po wizycie się zacznie szaleństwo :cheer:

Lalka super brzusio! :)

Agula jak się dziś czujesz? ból przeszedł?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939773 przez Alesandra
ja już dawno nic maleństwu nie kupiłam a muszę jeszcze materacyk ze dwa kocyki jakiś śpiworek do wózka no i wózek ale to oczywiście w styczniu z tym wózkiem się wstrzymam resztę zacznę powoli kompletować. u nas w rodzinie do tej pory byli sami chłopcy więc rajstopki sukieneczki jakieś muszę pokupować nie wszystko od razu ale raz na jakiś czas.

Ostatnio słyszałam, że zimy ma nie być w tym roku więc nie wiem czy kupować już kurtkę na zimę bo mieszczę się jeszcze w swoją z tamtego roku.

co do pogody dziś strasznie senny dzień. U mnie od rana pada. moje maleństwo też chyba to czuje bo śpiocha cały czas, uruchomiła się tylko po tym jak zjadłam kawałeczek czekoladki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl