BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #939486 przez Ada2424
To tak jak u nas :) macie juz cos na oku z wózków?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939487 przez Ada2424
I nowa strona

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939488 przez Ada2424
:blink:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939489 przez Ada2424
:pinch:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939491 przez Karolincia
Aniołeczek - dużo lżej jest, gdy rodzice chcą się dołożyć do wyprawki nawet w minimalnym stopniu :)

U mnie moja Siostra się uparła, że kupuje Nam wanienke anatomiczną ze stojakiem, rodzice łóżeczko z całym wyposażeniem :)
Właśnie kurier mi przyniósł paczkę zamówiłam wkładki laktacyjne, podkłady na łóżko, podkłady higieniczne po porodowe belli, krem do brodawek, gaziki nasączone do przemywania pępuszka Maluszka, majtki siateczkowe, pieluchy new born happy bella 46 sztuk w jednej paczce - wzięłam dwie :)
Tak powoli też kompletuje wyprawkę dla siebie i dziecka do szpitala.
Ubranek już mam bardzo dużo ale cały czas na bieżąco coś dokupuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939507 przez Agula89
o matko ile naskrobałyście !!!

:) nie wiem od czego zacząć :P u Nas jakoś leci :) więcej jestem teraz w domu dużo wypoczywam i jakas taka spokojniejsza jestem jak nie pracuje :P mniej na męża krzyczę :laugh: dziś mnie podbrzusze pobolewało... troszke sie marwiłam bo ból jak na okres... ale jakoś mi mija całe szczeście. NIe wiem sama do końca co jest "normalne" a co nie... mam nadzieje ze dobrze rozpoznaje "znaki" i nie przeoczam żeby nie wylądlować w szpitalu jak Aleksandra :(
no i słabo sypiam ale widzę po wpisach ze nie tylko ja ;) haha

ale widzę że u Was prawie wszystkich :) dobrze :) szalejecie z zakupami !! co do wózka to trudna sprawa nie mam pojecia jeszcze jaki ! ale wiem ze musze dostosoac go do swojego miejsca zamieszkania i życia tak jak pisałyście. Będę chyba jakiejs terenówki szukac bo mieszkam po za miastem droga gruntowa/wyboista :) :p

i najbardziej mi sie śmiać chciało jak czytałam o waszych propozycjach imion :laugh: ja mam takie same propozycje jak połowa z Was ! Ignaś, Nikodem, Tymoteusz, Filip... ale żadnego nie jestem pewna :) koleżnaka nauczycielka mówi mi a może Kostek ? że w przedszkolu ma, ale jak pomyśle że pełne imię tego to Konstanty to śmiać mi się chce :cheer: mąż się śmieje że jak poeta :laugh: :laugh: :laugh:

Kalinka 90 wstawiłas linka do gietrów. Powiedz mi jaki rozm sobie zamowiłaś?? ile masz wzrostu i wage teraz( jeżeli moge spytać) bo ja mam z tym problem teraz ze z tym brzuszkiem nie umiem w ciemno kupić sobie czegoś ..

Pisałyście o glukozie ... ja za 2 tyg ide :ohmy: mam nadzieje ze dam rade :)

I pytanko doświadczone mamusie.. czy powinnam już liczyć ruchy dziecka ?? czytałam ze trzeba ale nie wiem czy juz teraz jak jestem w 20 tyg bo maluch nie ma jeszcze stałych por kopania mnie :)
Dziś czytałam ze zaklada sie że wybiere sie stalo pore gdy dzidzius sie odzywa i w ciagu godziny powinno byc 10 ruchów ?? NIe wiem czy Ja to dobrze zrozumiałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939509 przez kristi*
Agula89 ja w swojej karcie ciąży (z medicoveru) mam rubrykę do liczenia kopniaczków, ale od 30tyg. po śniadaniu, po obiedzie i po kolacji o stałych porach przez godzinę, jeśli naliczyłaś 10 lub więcej w ciągu 15min to można przerwać liczenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939513 przez malina219
Lalka podeślij mi zdjęcia rzeczy, które masz do sprzedania :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939514 przez Aneczka84
Witam :)
Faktycznie szalejecie z zakupami :) ja na razie sprawdzam przesyłki z Polski do Włoch :) a jak moja mama usłyszała o większych zakupach to stwierdziła, że przesadzam i mam czas... Może mam ale w 9 miesiącu zakupy to nie będzie chyba przyjemność, ale jak widać nie znam się wg mojej mamy bo to moja pierwsza ciąża. Czasem rodzice potrafią podnieść ciśnienie ... a do tego zaplanowała cały mój ślub kościelny ... a ja staram się zachować spokój :D
Ja muszę dowiedzieć się czy mogę zrobić glukozę we Włoszech ... bo tu jest Afryka jeśli chodzi o służbę zdrowia, jak mój ojciec stwierdził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939517 przez Dżasta86
Ble kompletny wór dzisiaj ze mnie., wstałam o 4 po serii kopniaków po moich narządach,do tego doszła mi migrena i tak leniuchuje cały dzień.
Wczoraj byłam na USG mały ma 730g, myślałam że juz z kilo ma a jednak troche jeszcze czasu trzeba.
Jutro jak wstanę i będę miała motywacje i na tą glukozę ;/

Agula ruchy z tego co napisane mam w ksiązeczne ciąząwej liczy sie od 30 tyg, po każdym posiłku. 10 kopniaków to takie 10 na 10 punktów.

Karolincia oo dobrze ze przypomniałaś o podkładachhigienicznych ... a tak wogole gdzie sie tak obłowiłas ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939518 przez Ada2424
Tak tak ruchy liczy się od 30tc :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939521 przez Agula89
aaaa no to tego Pan ginekolog w wywiadzie nie powiedział :) ale do tego 30 tyg to nie ma zasady z jaka częstotliwością maluch ma się odzywać ?? to już sama chyba muszę wiedziec ze jest mniej lub bardziej aktywny niż zwykle.
Dziękuję maminki za radę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939522 przez karola1322
ale żeście naskrobały do wózka rodzice sie dołożą część pieniędzy już mamy a na łóżeczko cza nazbierać bo ja che z komodą od razu kurcze zęby mnie bolą po słodkim i czasem nie tylko a do dentysty nieche iść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939529 przez anioleczek208
Ada nie mam jeszcze wybranego wozka ogladam na necie narazie na allegro sa pare stowek tansze ale kazdy mowi ze trza w sklepie kupic bo trzeba sie przejechac dobrze ogladnac itp itd :) no ale w sklepie mozna nie mowie ale potem na neta i zobaczyc czy identyczny jest i wtedy zamowic i juz pare stowek zaoszczedzone :) nie wiem sama co robic ...;)
ale mnie dzis nosilo hehe musialam wziasc sie za robote posprzatalam cala chate ufff az sie zmeczylam ale samopoczucie od razu lepsze :)
co do ruchow to moj synus w ciagu dnia tak sobie czasem sie odezwie ale nie az tak czesto najbardziej tak po 22 jak juz sie wykapiemy posmarujemy brzuszek kremem i wtedy zaczyna szalec troszke :) lekarz mowil ze na konkrety jeszcze troche poczekam hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939530 przez Anabelle
Doczytałam was do końca ale za bardzo nie mam co pisać.
Wózek mamy terenowy (baby jogger city elite), nosidło ergonomiczne mamy( boba carrier 3G soho), ciuchy dla chłopca mamy (next, kapphal, jakieś angielskie firmy, ale również smyk, cocodrillo, 5-10-15, f&f itd), obuwie również(emel, geox, ecco), łożeczko (turystyczne i drewniane ale wole turystyczne) jak i pościel też (bambusową oraz minky&bawełna).
Wanienki nie mamy tylko tummy tub.
A muszę jedynie kupić materac lateksowy, znajoma polecała firmę na H ale nie pamietam nazwy.
Pieluszki bambusowe przyszły mi wczoraj

Przyszły mi też 2 wylicytowane spódnice używane z allegro. Jedna z h&m mama, druga z happy mum. Mam też rajstopy i leginsy ciążowe z gatty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl