BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #943784 przez Ada2424
Karlinka dokładnie, gemini ja już tam dwa razy zamawiałam i jeszcze będę :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943785 przez Karolincia
Karlinka - Miałam zapuszczać, już nawet udało mi się osiągnąć długosc do ramion, ale jednak wole się w krótkich włosach :) Teraz mam do uszu :) Na boba ścięte z przodu dłuższe z tyłu krótsze i scieniowane na górze :)

Karola - Ohh Ty to się masz jak nie szyjka to ząb :huh:

Pyszności miałyście na obiad Kobitki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943786 przez Karolincia
nowa strona :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943788 przez Karolincia
Syza - to masz podobnie do moich włosów :) Tyle, że ja mam czekoladowy brąc i blond - pasemka a le teraz bede wgrudniu baleyage robić z tych dwóch kolorków własnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943790 przez karola1322
Ja mam krutkie wlosy za fest mnie obciela i zas zapuszczac do porzedniego rozmiaru wlosow chyba ze przytych zostane tu obiad byl nie dobry tylko kartofle zjadlam tesciowa ogòrkowa przywiozla i pare ogòrkow kiszonych mniam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943795 przez monia89
Dżasta to ja juz nie wiem co województwo to inne wymiary z tego wynika.
Dziewczyny jak.moge doradzic co do staników to zainwestujcie w 2 ale porzadne zeby spełniały swoją role.
I kupicie przed samym porodem taki zeby na haftkach był luz bo po porodzie piersi są większe.
ja zapuszczam włosy od 2 lat z boba gdzie płakałam jak byłam ścięta tak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943796 przez Karolincia
Karola - I jak sie w krótkich włosach czujesz? Lepiej w takich czy lepiej w długich?? :) No to spoznione smacznego :) Te szpitalne obiady zazwyczaj są niedobre i niezjadliwe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943802 przez Anabelle
Dziewczyny ja przed ciążą miałam biust 70D/E teraz mam 70G a jak trafiłam do szpitala i dostałam nawału to pielęgniarki cieły mi stanik w rozmiarze 70J. W szpitalu byłam 5 dni, po powrocie jeszcze kilka dni miałam okłady z kapusty bo był horror, a później z dnia na dzień było coraz lepiej, ale zanim wszytko się unormowało do końca to chyba z miesiąc minął.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943808 przez lalka
Karola jednak teściowa na coś się przydała...hi...hi

pewnie też skorzystam z gemini tylko listę muszę sobie zrobić!!!

moje włosy na długie już się nie nadają......niestety

a stanik kupuję krótko przed porodem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943810 przez syza24
Ja już nie wiem kompletnie jaki będę miała rozmiar żeby kupić bo przed ciążą miałam nie za wielkie a teraz już zwiększyły się o 2 rozmiary no i jeszcze zrobiła mi się spora różnica między jedną a drugą ale położna twierdziła że niby mnij więcej się wyrównają bo widocznie jedna szybciej przygotowuje się do laktacji a drugiej ciężej no i coś jest bo jak na razie siara zaczęła mi lecieć z jednej a druga bardziej boli ale to okaże się później ;)
Ja dziś miałam na obiadek zupkę ze szpinakiem (mniam) upiekłam ciasteczka owsiane z bakaliami, a niedawno zrobiłam sałatkę z kurczakiem pełna wyżerka :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943816 przez karola1322
Karolincia mi jest lepiej w krotkich wlosach oh jutro odynator jest inno rano na obchodzie bez jego zgody nie wyjdzie nikt dopiero w sobote zwariuje tutaj a to zle dla malej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943821 przez Dżasta86
Anabell a pracowałas wtedy z laktatorem żeby pokarm odciągnąć w tym wielkim nawale, jak tak to na ile to daje ? wiem że czasami jest zastój w pokarmie tzn nie czasami ale często mamy zastój np: kiedy dzieciątko łapie żóltaczkę , wtedy nie ma tyle apetytu a z naszym pokarmem nie wiadomo co zrobić i cyce pęcznieją jak fasole.
Ja jednak jeden kupię i zobacze jak to wyjdzie z rozmiarem bo totalnie nie umiem sie jak wstrzelic. Nie wiem czy wogole będe przeciez karmić, moja mama 3 dzieci ani moja siostra 1 dziecko nie karmiły bo nie mogły, więc myślę że nie ma co sie wychylać. Czasami kanaliki są niedrożne, albo nasze samopoczucie ulega pogorszeniu i antybiotyk a biustonosze mało nie kosztują ... zreszta tak samo jak te koszule ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943832 przez Karlinka
Dzięki dziewczyny za przypomnienie o gemini :) już zamawiałam femibion od nich bo wychodziło taniej i zadowolona byłam :)
Co do staników to będę myśleć bliżej porodu, bo już dwa razy wymieniałam i pewnie jeszcze może się sporo zmienić a nie chce w ciemno kupować. Pewnie tuż przed porodem kupię z takich tańszych a jak się unormuje to zamówię takie lepsze.
któraś używała musteli do brodawek www.aptekagemini.pl/mustela-9m-balsam-do...iersiowych-30ml.html ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943834 przez monia89
Ja nie używałam zresztą moje piersi były mało zdezelowane a Pani od laktacji dała maść szpitalną ale najpierw kazała swoim mlekiem przykładać. I w moim przypadku pomogło.
Mnie coś żołądek boli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943841 przez Karolincia
Dziewczyny ja tak jak Wy bede w 9 miesiacu kupowac stanik bo mi teraz tez piersi rosną, i nie wiem ile jeszcze urosną ... :huh: :dry: :whistle:
Karola - Współczuję, ale jakoś musisz wytrzymać juz blizej niz dalej :*

Syza - wbijam sie do Ciebie na wyzerke !! :)

A ja zjadłam kolacje i zagryzlam mandarynkami :) Jestem pełna :) Bejbiś się wkońcu odezwał!! :)

Ide spać , dobrej nocki Wam życze Kobitki do jutra!! :)

Dobranoc!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl