BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #943682 przez Dżasta86
Syza dziwne masz z ta szyjka, ja miałam 30 i lekarka mowi ze super i nieprawidłowo byłoby ponizej 20 ( jak dobrze pamietam) W szpitalu muszą cie trzymac 3 dni, inaczej NFZ nie zwraca im kasy, nie wiem ile już jestes. Zle nie masz przynajmniej ci badania robią wszytskie ;]

Ada ja sobie pospałam do 12.23 ;] nie ma lekko,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943686 przez syza24
Dżasta to nie ja mam z tą szyjką :huh: pomyłka to Karola jest w szpitalu a ja mam nadzieję że moja szyjka w porządku o czym na pewno za tydzień na wizycie się przekonam :)
Ja też byłam przed wczoraj u fryzjera tylko podcięłam ale bardzo zadowolona jestem bo wyszła już fajna fryzurka :cheer:
A to widzę że nie tylko ja miałam dzisiaj wenę ze spaniem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943688 przez syza24
nowa :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943689 przez syza24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943695 przez karola1322
Monia byla glòwka w duł teraz niewiem jak jest ulozona

Dzasta im juz sie wrucilo te 3 dni szyjka mam ok bo jest zamknieta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943697 przez Karolincia
A ja się dotleniłam byłam z piesiem na spacerku :) Właśnie wcinam spaghetti na obiadek :)
Odpocznę po obiadku i ide do fryzjera :)

Syza - a jaka masz fryzurkę? Jak ścięte włosy?? :)

Śpijcie dziewczyny ile możecie teraz, bo potem jak sie dzidziulek urodzi, nocki będa zarwane :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943715 przez syza24
Karolincia- ja staram się zapuszczać ale ciężko bo miałam krótkie z jednej strony podgolone a teraz mam takie za ucho z asymetrią no i naturalne ciemno-brązowe z leciutkimi złotymi refleksami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943728 przez kristi*
Kalinka90 ja dostałam taką siatke, są próbki kremów i butelka mała aventu, drugą na 3 trymestr dostałam w przychodni,
Alesandra śliczne ciuszki

Porządki zrobiłam i padam, obiadu nie mam, coś musze wymyślić, ale ciasta na jutro gotowe. :laugh:

Siostra mi powiedziała że nie ma sensu kupować do szpitala byle jakiego lub tańszego stanika do karmienia bo są beznadziejne. :unsure:
To nie wiem co zrobić kupować na "wyczucie"? Ogólnie kupno staników zostawiam po porodzie, ale jakiś jeden by się przydał do szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943754 przez Kalinka90
Kristi ja mam podobny problem, ale chyba kupię przed porodem, po nim piersi są nabrzmiałe i pełniejsze, ale chyba już nie zmieniają rozmiaru. Te zwykłe szmaciaki na pewno odradzam są do du***, przynajmniej na duży biust

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943759 przez Karolincia
Jestem już po fryzjerze :) Lepiej mnie ścięła niż poprzednio, ładniej się układają :) Byłam jeszcze wgalerii i kupiłam wreszcie kozaczki czarne :) torebkę i Narzeczonemu dwa swetry , sobie czapkę i wdepnęłam do rtv euro agd po prostownicę do włosów :)

Kristi, Kalinka - Mam ten sam problem :( Nie wiem jaki kupić stanik do karmienia do szpitala....:( Przynajmniej z jeden by się przydał, zastanawiam się jak mi biust urośnie, gdy mleko się w piersiach utworzy :( :ohmy: :S :side: :pinch:

Kristi - to się napracowałaś dziś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943773 przez Karlinka
Oj wszystkie po fryzjerach chodzą i tylko ja zapuszczam ?;p tak sobie myślałam ,że lepiej mi będzie w dłuższych jak dam rade kitkę zrobić ale ostatnio mnie kusi żeby jakoś krótko się ściąć ;)
Co do obiadku to ja miałąm dzisiaj naleśniki z farszem a la meksykańskim tylko bez fasoli. Pyszunia :D
Macie jakiś sprawdzony sklep internetowy gdzie kupię w przyzwoitej cenie te wszystkie wkładki poporodowe itp?
Której obiecałam przepis na chleb?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943777 przez lalka
ja byłam wczoraj u fryzjera......pofarbował mi i ściął......wyglądam o niebo lepiej!!!

ja na obiad dzisiaj ugotowałam 3 golonki a z wywaru zrobiłam barszcz biały z ziemniakami....ale się najadłam!!!

Karlinka ale chyba w aptece nie są dużo droższe wkładki czy podkłady???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943779 przez karola1322
Chyba mi lekarstwo z zeba wylecialo oh bo boli ... Moj lekarz niewie z czego to je kurcze teraz z sexu nici bo sie boje ze zas sie powturzy i boje sie ze nie dotwam do konca ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943782 przez Dżasta86
Ja wkłady czy podkładki widziałam w Leclercu i bardzo dobre ceny maja ;)

Soryy Syza pomyliłam was , czasami nie ogarniam :)

Z biustonoszem ja też kupuje jeden na początek zobacze czy wogole będę karmić, kupie rozmiar ciut większy i na pewno nic miękkiego bo moich piersi nie utrzyma ;)

JA dzisiaj robiłam bitki z ziemniaczkami i surówka :) do tego szarlotka z cukierni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943783 przez monique1983
Karlinka - apteka internetowa Gemini, przyzwoite ceny, ja tam zamawiam wszystkie rzeczy pielęgnacyjno - higieniczne dla mnie i dla małej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl