BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #944054 przez Ewcia87
Witam przyszłe Mamusie! Jestem mamą sierpniową 2011 i lipcową 2014. Mam do sprzedania bluzkę ciążową. Jeśli któraś z mam byłaby zainteresowana to zapraszam. Pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży ;) allegro.pl/sliczna-bluzka-ciazowa-i4816643136.html

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944063 przez kristi*
Nesqa gratuluje córci
Ada bujaczek śliczny, ja chyba odkupie od siostry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944064 przez nesQa
Nie, nic nie było wiadome, bo cały czas tylek widać było :P dzisiaj zjadlam lody przed wizytą, to się dzidzia ruszala i pokazała co tam ma :P.
A ten bujaczek na boki sie kołysze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944067 przez Ada2424
Nesqa ja też planuje przed tym 4d coś słodkiego wcisnąć może wtedy pokaże :lol: a bujaczek buja się w przód i w tył z możliwością blokady bez bujania ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944068 przez Karlinka
Nesqa gratulacje dziewczynki :) i super, że wszystko ok :) a z infekcją jakoś sobie poradzisz :)
Karola super, ze wyszłaś :) teraz to faktycznie oszczędzać się musisz jeśli nie chcesz wrócić do szpitala.
Ada super bujaczek :) Ja muszę poszukać po chrześnicy gdzieś powinniśmy mieć :)

Dziewczyny w rossmannie jest promocja na chusteczki :
-pampers 6pak za 29zł
-babydream 4pak za 13 zł

Dzisiaj usłyszałam najlepszy tekst w tej ciaży : "o Ty już urodziłaś!?! " nie no ja wiem ,że po mnie nie widać a już w jesiennym płaszczu to jeszcze mniej ale dziwnie taki tekst usłyszeć w 6miesiącu ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944074 przez Ada2424
Fajny jest fajny :cheer: stoi sobie w pokoju u maleństwa i napatrzeć się nie moge na niego :cheer: już widze co to będzie jak wózek i łóżeczko będzie stać chyba co chwila będę tam chodzić i zaglądać, nie moge się doczekać już :cheer: :silly:

Karlinka Ci ludzie jak coś powiedzą to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać eh

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944077 przez Anabelle
Dobra wrzuciłam na komputer.
Na zdjęciu synek od obojczyków w górę - widać usta i nos, na oczach ma dłonie. Nie wiem czy widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944080 przez Ada2424
Anabelle widać widać, ale fajny ;) dziś tez pokazał co ma między nóżkami?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944085 przez Dżasta86
Zabieram sie za wyprawke ;]

macie jakies sklepy internetowe i apteki ktore nie zdzieraja z ludzi kasy i mają szeroki asortyment ? :)

Aha jeszcze jendo pytanko.

Dostałam od znajomych sporo butelek do karmienia, myślicie ze po wyparzeniu mozna ich uzywac ? Czy lepiej kupić nowe?
jakim płynem myje sie takie butelki ?


hehe Anabell fajna fotka , widać ze nieśmiałek z niego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944087 przez Karlinka
Anabelle widać widać :) zakrywa się całkiem jak mój ;)
Dżasta dziewczyny polecały mi ostatnio aptekę gemini i faktycznie spoko asortyment i całkiem spoko ceny ,ale jeszcze jakoś bardzo nie porównywałam. Co do mycia butelek to wiem ,że nuk i chyba dzidziuś mają takie płyny do mycia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944090 przez Alesandra
dżasta ja bym kupiła nowe a płyny do czyszczenie to wszyscy polecaja i u mnie w rodzinie dziewczyny uzywaja firmy nuk a zamierzasz karmic z butli ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944091 przez Anabelle

Ada2424 napisał: Anabelle widać widać, ale fajny ;) dziś tez pokazał co ma między nóżkami?

WIesz co myszka ja mam o tyle dobrze, że mi za każdym razem mówią że chłopak :P w 16 tc, w 21 i teraz w 23 cały czas ostro, że chłopak, więc jestem już przekonana, współczuję tobie i moni bo jednak fajnie wiedzieć, można się mocniej utorżsamiać z maluszkiem. Mam nadzieje, że nic się nie zmieni i zostanie synek ;P

Dżasta ja zamawiałam w gemini lub na allegro.... czasami jeszcze patrzyłam na sklepy internetowe i porównywałam ceny oraz koszty wysyłki.

Butelki normalnie można wyparzyć, tylko smoczki bym kupiła nowe.

Co do płynu to tak jak pisze Karlinka.
Ja też używałam płynu do mycia butelek NUK, on tam dodatkowo coś ma na resztki mleka, że rozpuszcza, żeby nie zostawał tłusty osad...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944093 przez Ada2424
Anabelle może we wtorek odsłoni w końcu swoje oblicze, zobaczymy :cheer:

Matko jak mnie głowa rozbolała :(

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944094 przez lalka
Witam sie wieczorowo!!!!

Anabella jaki wstydzioch...pewnie wiedział,że ciotkom będziesz chciała się pochwalić i się pozasłaniał!!!

Nesqa gratuluje córy!!!!!

Karola super,że cie wypuścili......teraz to mężuś musi w domu się wykazać!!!!

Ada masz wizytę we wtorek???ja też :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: trzymam za Ciebie kciuki

ja napaliłam sie na taki leżaczek...ale nie znam jeszcze opinii na jego temat
allegro.pl/tiny-love-lezaczek-bujaczek-l...ory-i4782350904.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944095 przez Kasia81
Dzasta ja korzystam z aptek "dbam o zdrowie" i "melissa" . Dużo osób mówi o gemini ale osobiście nie korzystałam.
CO do płynu do mycia butelek to polecam z Nuk- a allegro.pl/nuk-plyn-do-mycia-butelek-500...cja-i4754359376.html

Dziewczyny jak tak czytam Wasze posty to przypomina się moja pierwsza ciąża :)))) Też nakupowałam mnóstwo, jak się okazało, niepotrzebnych rzeczy :))
Naprawdę z perspektywy czasu polecam nieco przystopować, szkoda kasy na rzeczy które mogą okazać się niepotrzebne.... Mam na myśli np maści do brodawek, laktator, mnóstwo kosmetyków dla maluszka... Ja wiem szał zakupowy to fascynująca sprawa ale uwierzcie mi... mamy czasy gdzie wszystko jest dostępne, w razie potrzeby szybko braki można uzupełnić :)

Przy okazji nie wiem co wybieracie do pielęgnacji niemowlaczków ale u nas najlepiej sprawdził się płyn do kąpieli i emulsja do ciała Emolium. Troszkę później też żel. Zresztą używam do dziś :) Oczywiście 400 ml jest bardziej opłacalne i trzeba sprawdzać ceny bo różnice między aptekami są mega :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl