BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #909748 przez Ada2424
Saga ja tez tylko płynne potrawy staram się jeść, kanapek wcale teraz nie jem bo pieczywo mi nie podchodzi. Mdłości też mam chwilowe.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909757 przez Karlinka
Dobry Mamuśki :)
U mnie humor dzisiaj lepszy, chociaż wczoraj przed spaniem jeszcze przytulałam się z kibelkiem. Niestety to prawie codzienny rytuał, tylko o różnych porach ale co tam jakoś przeżyje :)
Jeszcze od rana wielki problem z telefonem ,ale na szczęście udało się wszystko załatwić :)
Ja na badania wybieram się w czwartek , bo 18.08 mam wizytę, a na niektóre wyniki trochę trzeba czekać ...
Dzisiaj mamy z Małżonem 2rocznicę ślubu- niesamowite jak ten czas leci ;) pewnie ciąża też tak szybko przeleci i już niedługo będę czuła ruchy Orzeszka :)

Miłego dnia:) i niech nie męczą Was mdłości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909760 przez Anabelle
Jestem w szoku że tak dużo z nas źle się czuję.
Ja dzisiaj spać nie mogłam, leżałam od 2 do 5 rano, zasnęłam o 5, o 6 Antek obudził się na kaszkę, zasnęłam z nim, a o 7:40 zaczęli kuć u teściów na dole w salonie. :huh: :huh:
Apetyt zerowy, mogłabym nic nie jeść cały dzień, na nic nie mam ochoty, tylko wodę piję, teraz gotuję Antkowi zupę, zrobiłam mu też kompot - zobaczymy może coś z tego dziubnę :huh:

Zapisałam się dzisiaj na wizytę do przychodni przyszpitalnej bo taki mam system wypróbowany od połowy ciąży z Antkiem, żeby chodzić do swojego gina który przyjmuje prywatnie i w szpitalu, wtedy mam go na telefon plus usg na wizytach, a normalnie chodzić do innej zwykłej lekarki, która przyjmuje zawsze we wtorki rano żeby mieć recepte na eutyrox i luteinę oraz skierowanie na podstawowe badania. Wyniki badań robione w przyszpitalnej przychodni są już w systemie i mają do nich wgląd jak pojawiam się na poród.

Lalka :lol: :lol: :lol: Ja też mam sny erotyczne albo sny o tym że mąż mi jakiś numer wywinął, albo na bunga bunga rejst jachtem mnie zabrał. No porażka :lol: :lol:

Jednak wizyta nfz i prywatna obie 12tego sierpnia bo wszyscy na urlopach :huh:

Co do pieczywa to ja z kolei wczoraj jedyne co jadłam to chleb z masłem :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909770 przez Ada2424
Anabell to widze, że u Ciebie z tym apetytem zaczęło się tak samo jak u mnie, tylko że ja juz sie tak męcze 3 tygodnie :( ja spałam dzisiaj 3 godziny tylko nie mogłam zasnac przez to durne ssanie w zoladku.

Bede musiala jakis obiad dla Męza zrobic bo my lecza nie znosimy. Myslę nad spagetti bo uwielbiamy tylko czy ja zdołam ugotowac i choc troche zjesc jak mnie tak ciagle na zapachy odrzuca eh

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909825 przez Anabelle
Ja nie mam wyjścia, muszę gotować bo Antek je co chwile co 2-3 h
Zupa zrobiona, kompot też, jeszcze arbuza mu dam i owoce z kompotu. Ja w siebie wciskam jedzenie. Zjadłam 2 kawałki arbuza, 3 łyżki zupy i ledwo przełknęłam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909833 przez Ada2424
Ja zrobiłam dla Męża spagetti ale co sie umęczyłam przy kuchence to matko, musiałam stać z poduszką na twarzy co by nie czuć zapachów gotowania bo jak tylko poczułam to albo wychodziłam z kuchni albo odruch wymiotny masakra :( no ale zmusiłam się i zjadłam trochę obiadu. Teraz spróbuje zasnąć choć na troche po tej zarwanej nocce. Moja mama miała identycznie w pierwszej ciąży, mówi, że jak mnie widzi to jakby siebie w ciąży widziała.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909839 przez Karlinka
głowa do góry dziewczyny pewnie niedługo objawy miną i poczujecie się lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909841 przez Ada2424
Karlinka ja sie boje ze bede miala tak przez cala ciaze :dry:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909846 przez Anabelle
Ada nakręcasz się :)
Jedni mają ciężkie objawy tydzień, inni nawet 5 miesięcy, ale później będą zupełnie inne dolegliwości - nie wmawiaj sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909848 przez Ada2424
Anabell ja sobie nie wmawiam po prostu tak sie czuje nic na to nie poradze byla bym szczesliwa gdybym faktycznie sobie to wmawiala i mogla w kazdej chwili wybic je z glowy

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909854 przez Anabelle
Ada nie chodzi mi o to, że wmawiasz sobie obecne objawy, tylko nie nakręcaj się, że już będziesz się tak czuć 9 miesiecy :) Sama wiem co to znaczy nie przespać nocy, czy mieć bułę w gardle i nie móc przełknąć pokarmu, ale naprawdę to minie. Prędzej lub później - ale minie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909857 przez Ada2424
Obyś miała racje, nie chce tak jak moja mama sie meczyc cala ciaze

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909861 przez lalka
Ada to ja tak po koleżeńsku zabiorę od ciebie brak apetytu......ja mogłabym jeść...jeść...muszę na dietę przejść...tzn właśnie ją zaczynam!!!!
mnie znowu jak jestem głodna to zaczyna boleć żołądek i wtedy mnie mdli i tak cholernie ssie i boli..to jest najgorsze....i sikanie ,które mnie budzi a ja muszę zejść na dół do łazienki,bo ta nasza obok sypialni jeszcze nie jest skończona
Anabella w moich snach jest tylko mąż......

dzisiaj na obiad miałam zupę pomidorową...zjadłam i do teraz czuję ten metaliczny posmak w buzi...ble

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909864 przez Karlinka
Ada to ja dołączę się do Lalki i chętnie oddam Ci trochę mojego apetytu :)
Jedyny plus, że skoro prawie codziennie przytulam się kibelkiem to nie tyję narazie ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909865 przez Ada2424
Lalka zgadzam się ja przekazuje Ci mój brak apetytu a Ty dajesz mi swój :) fajnie jakby tak można było ;)

Karlinka to od Ciebie tez zabieram apetyt od wszystkich nawet wezme :P

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl