BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #908629 przez lalka
Anabelle ja mam 40 km do Poznania!!!!

ja mam termin na 10 marca...dzień wypłaty...hi..hi no chyba,że jutro wyjdzie inny termin!!!!dziewczyny,ale mam cyka na jutrzejszą wizytę!!!!boję się.....matko!!!!

Ada ja dzisiaj nie mam coś apetytu...tzn jak sobie o czymś do jedzenia pomyślę to szału nima...nie mam na nic ochoty i ten posmak w buzi..blee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908643 przez Nikaa
Lalka ja mieszkam niedaleko Poznania :)
ja dziś stawiam na ogórkową mniam mniam

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908645 przez Ada2424
U mnie już ciotki były :) pooglądały mieszkanie były zachwycone efektem jak każdy kto do nas przychodzi no i pojadłam gotowanej kukurydzy bo gotowały u babci to się załapałam ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908655 przez bujanka
monique tak troszkę siedziałam na testach w pierwszej ciąży, a jak na razie to i tak długo zwlekałam żeby się odezwać bo nie chciałam zapeszyć, ale po wczorajszej wizycie mam dobre przeczucia :) a Ty jak się czujesz?

Nikaa taaaak mi też najlepiej wchodzą zupy. Ada spróbuj jednak płyn trochę lepiej przechodzi przez gardło niż jakieś stałe produkty.

No nic chyba taki urok początków ciąży, trzeba się przemęczyć, ważne, że nie wymiotujemy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908658 przez Karlinka
Bujanka witaj :)
Lalka to nie dość, że blisko mieszkamy to jeszcze ten sam termin ;)
Nikka to widzę, że wielkopolska rządzi na forum (ja też z okolic poznania :) ) ogórkowa mniam mniam :) Dzisiaj też jadłam a zaraz zabieram się za placuszki z cukinii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908660 przez bujanka
Dzięki za miłe przywitanie :) to tylko ja z okolic Warszawy? B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908725 przez Nikaa
bujanka spoko na pewno znajdą się mamusie z Twojej okolicy :) :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908728 przez Ada2424
Mój kochany tatuś widzi, że mało co jem to kupił mi serniczka zjadłam spory kawałek i obiadu też sporo zjadłam, aż mam lepszy nastrój jak więcej zjem :) pogadałam sobie z mamcią jak ona przechodziła ciąże i jakoś mi tak lepiej jest :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908776 przez Anabelle
Ja się dzisiaj lepiej czuję bo nie ma strasznych upałów

Ada dobrze ze cos zjadlas :)

ja ubolewam że taka uboga reprezentacja okolic krakowa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908779 przez annaj
Niestety szefowej dziś nie było, ma być jutro i mam nadzieję że już oficjalnie będę mogła się przedstawić jako krawcowa sukien ślubnych :cheer: Ale plecy to mnie bolą, nieprzyzwyczajona jestem do tej pozycji, ale jeszcze jutro i w weekend odpocznę.
Większość z nas ma dzień po dniu terminy więc jak będziemy już na końcówce to będziemy siedzieć jak na szpilkach wyczekując nowin :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908784 przez MlecznaMama
Witajcie
Anabella ja też z południa, tylko trochę innego :)
Bujanka no masz taką znajomą ksywkę. Będzie dobrze! Witamy Cię tu i Cię stąd nie wypuścimy. Będzie dobrze!!!
hehe termin na 10 Lalka faktycznie w dzień wypłaty. Ja mam urodziny 11 i na szczęście na zrobienie imprezki nigdy kaski nie brakowało bo to dzień po wypłacie :):)
Annaj o jaki fajny fach!!! trzymaj się tego. oby Ci dali fajną umowę! i obyś sobie zarobiła.
Co ja miałam jeszcze...
aha zrobiłam zapiekankę ze szpinakiem.... myślałam że coś zjem, ale jednak mi nie smakuje i ....... stoi nie ruszona. Mąż będzie miał jutro na obiad
Annaj no wspaniałe są te emocje jak później dziewczyny rodzą jedna po drugiej! i ta myśl kiedy ja zacznę rodzić. :)
Ada toapetyt dziś dopisywał? w końcu!
Amorfivel co tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908820 przez Nikaa
MlecznaMama pamiętasz te emocje na lipcówkach - codziennie się wchodziło i zastanawiało na którą dziś przyszła kolej :laugh:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908825 przez Ada2424
Mleczna tak dziś o wiele więcej zjadłam niż przez ostatnie kilka dni ale ja zauważyłam, że mam tak że jak kilka dni mało co jem to później mam jeden dzień taki że sporo jem i znów brak apetytu wraca :unsure:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908827 przez bujanka
MlecznaMama koniecznie mnie nie wypuszczajcie stąd, bo mi bardzo tu dobrze :) ahh ten zespół jest strasznie podstępny i okrutny, to aż szok, że przy tak rozwiniętej medycynie nie ma leków, które w 100% by pomogły i doprowadziły do szczęśliwego rozwiązania :( No ale ja mogę brać leki, nie przemęczać się, a reszta i tak zależy tylko od Boga....... Wierzę, że będzie dobrze! :)
Annaj, dzień do przodu czy do tyłu to chyba w ciąży żadna różnica ;) Więc tak jak mówicie będziemy siedzieć jak na szpilkach :woohoo:
Ada pełny brzuch to odrazu lepiej nie? :)
Lalka to Twoja pierwsza wizyta, że się obawiasz? Serduszko już słyszałaś? Na pewno będzie dobrze, daj znać jak będziesz po :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908838 przez Amorfivell
hej kochane dlugo mnie nie bylo ale juz nadrobilam zaleglosci . widze ze duuzo sie dzialo;)
Witam nowe szczesliwe mamusie napewno wszystko bedzie dobrze i w tym gronie dotrwamy do marca.
u mnie ten tydzien byl mega ciezki duzo pracy i od soboty poczulam mdlosci na poczatku tylko na wieczor myslalam sobie a takie mdlosci to pikus i od wtorku sie zaczelo od samego rana do nocy dzien w dzien mnie mdli a jak zaczynam byc glodna to wtedy jest tragedia jak zjem przechodzi na piec minut i potem znowu to samo jem czesto ale bardzo male ilosci a po zjedzeniu mam wrazenie ze zjadlam podwojna porcje . ogolnie na nic nie mam smaka jedynie moglabym wcinac brzoskwinie nektarynki i arbuza po tym jedynie mnie nie mdli.
Jutro musze zadz. do szpitala na ustalenie wizyty na usg wiemy tylko tyle od poloznej ze ma sie odbyc miedzy 9-11 tyg wedlug ostatniej miesiaczki wiec jak dobrze pojdzie to za tydzien maks dwa zobacze ponownie moja kruszynke.
hmm. co jeszcze ? nocne latanie siusi mnie
dobija min 3 razy dzisiaj rowno co godz biegalam wstalam ledwo zywa i oczywiscie
caly dzien ziewam moglabym przespac 24h hehe tyle to z nowosci u mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl