BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #909378 przez Karlinka
bujanka super :) to faktycznie migiem siostra urodziła :)
ja dzisiaj się fatalnie czuje, niby nic mi nie jest bo nie wymiotuje, mdłości nie mam ale brak apetytu, kiepska jakaś taka słaba jestem cały czas bym leżała :/ a jeszcze dzisiaj na 4h do pracy muszę iść :( dobrze, że od poniedziałku tydzień wolnego to trochę siły zregeneruję ;)
A jeszcze w poniedziałek 2rocznica ślubu to pewnie do kina wyskoczymy, jakaś kolacja... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909383 przez Ada2424
Karlinka ja też dzisiaj gorzej się czuje jakoś mi tak duszno i słabo najchetniej to bym przeleżała w lozku cały dzien.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909386 przez Karlinka
może po obiedzie się zmobilizuje i pójdę z Małżem na spacer to się lepiej trochę poczuję :) codziennie staram się chociaż trochę spacerować i dla zdrowia i żeby kilogramy tak szybko nie przybierały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909414 przez Ada2424
Cisza tu dziś pewnie wszystkie odpoczywają :) ja najadłam sie nalesników że az mi ciężko teraz ;) wiecie nie moge sie juz doczekac kiedy zaczne kupowac te malusie ciuszki, jak bedzie wszystko ok po nastepnej wizycie to chyba cos juz kupie bo wytrzymac nie moge ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909419 przez Karlinka
No pewnie wszystkie siedzą na działkach, ogródkach albo urlopują się :)
To super Ada, że apetyt wrócił :)
Ja też bym już najchętniej kupowała ,ale mam sporo rzeczy po siostrzenicy i wypadałoby najpierw je przejrzeć co mam a co kupić trzeba ;) Chyba czas na konkretny notes na wszystkie ciążowe sprawy , bo sporo tego się robi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909423 przez Ada2424
No ja nie mam nic, u nas nawet nie ma po kim wziąć bo w rodzinie nie mamy małych dzieci. Zastanawiam się cały czas jak to jest z wyprawką ile tych ciuszków trzeba czy wystarczy po 5 kompletów z każdego rozmiaru czyli 5 pajacy, 5 spiochow plus do nich 5 kaftanikow itp musze poloznej zapytac.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909426 przez Karlinka
No ja trochę dookoła dzieci mam . Wszystkie takie niezniszczone ciuchy po siostrzenicy zostały więc jeśli będzie dziewczynka to mi tylko drobiazgi do dokupienia zostaną. Ale czuję, że chłopak będzie to wtedy mogę poszaleć :). Wiem , że w internecie krążą listy wyprawkowe ale jeszcze żadnej nie szukałam. Pewnie będę najwięcej z siostrą i szwagierką się konsultować . No i te listy trzeba dopasoować do miesiąca w którym się dziecko urodzi. Nam na 0-3miesiąca trochę cieplejszych długich rękawków się przyda , ale już 3-6miesiąca więcej bodziaków bo lato już będzie ;) Jeszcze do wyprawki sporo czasu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909443 przez nesQa
Ja tez juz najchętniej bym zaczęła coś kupować, ale póki się nie zna płci to trochę ciężko. Jedynie te ubranka uniseks :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909444 przez Anabelle
Ubranka zawsze kuszą ale nie ma co kupować na zapas bo ważna jest pogoda, waga urodzenia dziecka, to co wam będzie się łatwiej ubieralo krzyczacemu i wierzgajacemu dziecku. Zawsze rękawy muszą być mocno rozciagliwe...

My jedziemy już do domu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909456 przez annaj
Ja mam wszystko po Marku, a jak dziewczynka będzie to dwie bratanice są to będzie po kim w spadku dostać.
Mnie od dwóch dni męczą mdłości i to konkretne ale z kibelkiem jeszcze się nie przytulałam choć było blisko. Ratuję się herbatką imbirową i tic takami.
A co do pracy to jeszcze nie wiem w piątek była szefowa i powiedziała ze w poniedziałek bo nie ma czasu. Boje się ze coś kręci. Zobaczymy. Ale za to we środę mam wizytę ale się cieszę :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909457 przez annaj
A jeszcze mi się przypomniało. W pierwszej ciąży używałam kremu z Perfecta mama krem przeciwko rozstępom dla kobiet w ciąży i polecam. Brzuch miałam ogromny a zaledwie parę rozstępów małych mi zostało. Ale trzeba smarować się rano i wieczorem wtedy najlepiej działa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909473 przez Karlinka
Annaj to 3mam kciuki za pracę dalej :)
i dzięki za odpowiedz odnośnie kremu :) ja się naczytałam , że rossmanowskie babdreamy dla mam są dobre i jak mi się oliwka skończy to pewnie któryś z nich kupię. Bo znając moje szczęście to zanim mi się spory brzuch pojawi to dostanę rozstępów :)
Czy wy też już powoli staniki musicie większe kupować? ja już się ledwo co mieszczę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909484 przez Nikaa
Ada oj to czeka Was solidna wyprawka - u nas też nie było dzieci dookoła więc wszystko trzeba było samemu zakupić .. za teraz przy drugim bobo będzie prościej ;)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909486 przez Saga0304
Hej dziewczyny;) pare dni mnie nie było i jest co nadrabiac :) dużo pracy, dużo zalatwien...ale daje radę...
Lalka cieszę sie z serduszka :)
Nika ja tez mam małego krwiaczka, jest mniejszy od główki naszego malucha, wiec naprawdę malutki...tez mam dużo leżeć, nic nie dźwigać i sie nie denerwować...
Super ze wracają wam apetyty i ze wszystko jest ok :)
U mnie od środy pojawiły sie mdłości, :sick: z porcelana sie jeszcze nie witalam, chociaż dziś juz było blisko :(
Czy wy tez tak w nocy nie możecie spać? Budze sie albo po 1 albo o 3 i tak ponad godzinke nie mogę usnąć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909487 przez Anabelle
Dojechaliśmy :)

Ja śpiąca, a mały truteniek tak zafascynowany rzeczami w domu, których nie widział przez tydzień, że nawet mu nie w głowie spanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl