BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #910167 przez MINIA
Haha faktycznie nie zauważyłam... Pisze z kom. I czasem automatycznie próbuje mi coś poprawić... Trochę techniki i człowiek się gubi :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910196 przez anioleczek208
czesc dziewczyny;)jak minela noc??mi koszmarnie nie dosc ze duszno w pokoju okna pootwierane to i tak spac nie moglam co chwila sie budzilam;(
a przed 7 wstalam poniewaz bylam.tak glodna ze musialam zjesc juz sniadanie;)) a potem poszlam znow spac heh
milego dzionka kobietki;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910208 przez lalka
dzień dobru...u mnie nocka ok....wprawdzie obudziło mnie sikanie o 7ej ale reszta ok...pewnie przez to,że u nas chłodno jest od wczoraj
za to teraz trochę mnie ścięło..siedzę i cała jestem mokra mino ,że u nas pogoda deszczowa!!!!
dzisiaj lecę po L4 i trochę biegania mnie czeka

miłego dnia Laski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910220 przez Anabelle
Minia a ja nie bardzo cie pamiętam, tzn kojarzę, ale nie pamiętam zbyt wiele na twój temat mimo, że udzielałam się na kwietniówkach 2013 i majówkach 2013 - mniej pisałaś jakoś czy mam dziurę w pamięci? :P

Bujanka z porodu to leżał aparat, mąż cały czas przy mnie, nawet nie chciał jeść obiadu który dostał w szpitalu, a położna mu mówi nagle "a pan jakieś zdjęcie w ogóle zrobi? :laugh: " no i poleciał żeby Antka uchwycić po urodzeniu :lol:

U mnie noc nawet ok, za to rozbolało mnie okropnie gardło w nocy!! Na śniadanie wmuciłam 3 kromki z serkiem i 2 ząbkami czosnku. Do tego rano 2 razy miałam rozwolnienie :blink: :blink: Wzdęcia i gazy nadal mi dokuczają. W nocy sikałam 3 razy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910226 przez Ada2424
Hej :) ale się rozpisałyście miałam 3 strony od wczoraj :blink: u mnie nocka w końcu cała przespana po kilku dniach bezsenności, obudziłam się tylko 2 rany na chwile. Zjadłam na śniadanie dwie gruszki i w końcu coś ruszyło z zaparciami.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910259 przez MlecznaMama
Hejo!!!
Bujanka no nie ma za co!!!!! cieszę się że jesteś z nami!
Anabella cudowne zdjęcia! Antek śliczny chłopiec, a Ty jaka lasencja!!!
mi się podoba na kwietniówkach 2013, że one już tyle czasu się razem trzymają i nie pouciekały na fb. U nas na Lipcówkach było super gorąco, nawet jakiś czas po porodach a później fb i koniec. Ja też nie mogę się przekonać do fb i szkoda mi że tyle wątków się zamknęło na jego rzecz!
u mnie noc spoko....... chociaż znowu mi się śnił Putin..... ciągle mi się śni w tej ciąży... już mnie to nawet nie dziwi. Za dużo o nim gadają w mediach.

ok dziewczęta co na obiad dzisiaj? ja serwuję kalafior panierowany i jajko sadzone. Apetyt co prawda nadal mi nie dopisuje, ale taki obiad bym zjadła.
Lalka l4? mam nadzieję,że teraz będziesz jeszcze częściej z nami! ja idę pod koniec września myślę...a się zobaczy
u nas w nocy też było ochłodzenie więc w końcyuda się odetchnąć
buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910260 przez Karlinka
łerety jeden dzień człowieka nie ma a tu tyle do nadrobienia :)
Witam nowe Mamusie :) super, że jest nas coraz więcej :) Wielkopolska widzę ma chyba najliczniejszą reprezentację ;) Mała prośba jak któraś ma już dziecko to fajnie by było gdyby mu też suwaczek założyła -łatwiej później się ogarnąć wśród tylu osób :)

U mnie dzisiaj rewelacja -pewnie skutek wczorajszego cudownego wieczoru z Małżonem :)
Smaka mam dzisiaj na śledzia i ogórka ;) tylko lodówki otwierać nie mogę bo zaraz do kibelka lecę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910276 przez Ada2424
Mi sie dzisiaj frytek zachciało na obiad i do niej surowka z kapusty na occie, chyba sobie zrobie :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910282 przez monique1983
Ada- nie rób mi smaka na frytki, bo za mną też chodzą, ale na dzisiaj już coś innego zaplanowane, także muszą do jutra poczekać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910284 przez Ada2424
Kurcze nie mam w domu ziemniaków musze poczekac az tata wroci z pracy to kupi po drodze, najwyzej zrobie sobie na kolacje ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910291 przez nesQa
A u mnie dzisiaj ziemniaki, frytki, ryba, schabowe i mizeria kto co woli :P

Niby burza w Gdansku była, a nadal tak goraco :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910292 przez Anabelle
Ada u ciebie zaparcia a ze mnie leci jak z kranu :laugh:

Mleczna dziękuję za miłe słowa :) U nas na obiad w dniu dzisiejszym spaghetti z wczoraj :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #910296 przez Ada2424
Mi się zdarzyła biegunka jakoś dwa razy i to tak znienacka dobrze że w domu akurat byłam bo ledwo zdąrzyłam dobiec do toalety :huh:

Dziewczyny powiedzieliście rodzinie już o ciąży? U mnie wie Mąż i moi rodzice tylko a reszcie będziemy mówić jakoś stopniowo :silly: po tej wizycie chcemy powiedzieć teściom.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910304 przez Anabelle
U mnie wie tylko mąż, mojej mamie mówiłam, że jest zarodek ale na razie było za wcześnie na serduszko więc bardzo sceptycznie podeszła po ostatnich niepowodzeniach. a tak to nikomu nie mówimy. Pewnie jak wyjdzie dobrze genetyczne to rozgadamy :) No chyba, że na tej wizycie za tydzień okaże się że jest wszystko dobrze, idealnie do swojego wieku to teściowej się powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910333 przez Joasia92
hejka Mamusie:) jak dzisiejsze samopoczucie? mnie pogoda dobija i chodze jak by 3 dni do tyłu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl