BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #910408 przez Karlinka
a Ty mi na tą sałatkę z pomidorów i ogórków ;p ja nawet znielubioną kaszę próbuję polubić ,bo zdrowa ;p
Mam nadzieję, że wyniki wyjdą dobre i nie będzie mnie narazie faszerował żadnymi tabletkami z wit bo lepsze sa te witaminy z ogródka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910410 przez Joasia92
oj ja mma straszne parcie na warzywka i owoce teraz:) dzisiaj mialam taka ochote na kalafior w bulce tartej ,ze musialam sobie zrobic:) a co do wypróżniana to masakra mimo,ze pijam 2,5 l wody dziennie do tego masa blonnika to zaparcia,ze az nie milo:( nawet czasem bywa tak,ze przy odbycie mi skóra popęka i krewka poleci :( szok:( bardzo uważam co jadam wlasnie aby sie nie meczyc a tu takie cos:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910411 przez anioleczek208
hehe no ja juz dwa razy dokladalam sobie:)))
no ja w czwartek jade zrobic badania a 13go jade na wizyte i tez mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910412 przez Joasia92
anioleczek208 ja tez mam 13.go wizyte ginekologiczna ;) ale fajne:) data troszke nie fajna dla kobiet przesadnych :) ale co ma sie data do drowia dzidzi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910415 przez Karlinka
Aniołeczek też włąśnie wcinam sałatkę z pomidora i ogórka taką mi ochotę zrobiłaś :) mniam mniam ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910420 przez Karlinka
Joasia co do zaparć to moja babcia polecała mi szklankę ciepłej wody naczczo ale mi nie pomogło. Mi pomagają warzywa , zwłaszcza zupa ogórkowa;p nie wiem co ma w sobie takiego czy ten kwas czy co ,ale mi pomaga. I jeszcze długi spacer. narazie obywam się bez żadnych innych wspomagaczy, ale nie powiem mdłości czy wymioty tak mi nie przeszkadzają jak zaparcia. Przed ciążą nie miałam wogóle problemu i teraz dopiero zdaje sobie sprawę jak to potrafi być uciążliwe ;/ No ale i z tym jakoś sobie poradzimy i będzie lepiej ;) A jak poczujemy ruchy dziecka to już nic nie będzie istotne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910422 przez Joasia92
damy rade:) jeszcze kilka tyg i bedziemy wiedzialy jakiego wspol lokatora mamy w brzusiu :)a jak poczuje pierwsze ruchy dziecka to chyba zaniemowie na ten czas:) bardzo czekam za ten czas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910442 przez lalka
no to jestem B) B) B) B) B) B) B)

L4 zaniesione..położną sobie dzisiaj załatwiłam.młodemu książki kupiłam :unsure: :unsure: zakupy zrobione i mogę uśiąść!!!!

robicie apetyt na te smakołyki...a ja przy cukrzycy nie mogę ile chcę...kiedy chcę i czego chcę :S :S :S :S

co do frytek to wydaje mi się,że cały ich"fenomen"tkwi w oleju,ale jeżeli robimy je sobie same w domu to na starym,przypalonym oleju...chyba nie!!!!na temat zupek chińskich to nawet mój syn ma jak najgorsze zdanie..więc nie skomentuje!!!!!a po chipsy sięgnę sporadycznie i bardzo mało!!! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

u nas o ciązy wiedzą rodzice,siostra i wszyscy u mnie w pracy ;) ;) ;) ;)

i ten cholerny posmak w paszczy :S :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910453 przez Karlinka
Lalka ,ale cukrzycę ciążową czy normalną masz? zresztą my robimy smaki tylko na zdrowe pyszne sałatki a to przecież możesz ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910454 przez Joasia92
ja wlasnie nie mam problemu z tym posmakiem w ciazy. Wiec wspolczuje wszystkim mama ktore doswiadczaja tego bo musi to byc nie przyjemny zapach.... nie mowie hop ! bo jeszcze czasem moge dostac... lalka to Ty w ciazy widze sie swietnie czujesz, jak jestes taka bardzo aktywna... nie boisz sie,ze cos sie stanie? takie aktywne wrecz zycie w ciazy nie kazdej sluzy.... ale jak nie masz przeciwskazan to gratulacje i zazdroszcze.!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910456 przez lalka
Karlinka ciążową...... w pierwszej ciąży nie miałam nic.....
wszystkiego jeść nie mogę niestety chociaż możliwości są duże...tylko trochę zmienić tryb tak z dnia na dzień...kiepsko...tym bardziej,że ja jeść uwielbiam..wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910457 przez Karlinka
No ja też się tej ciążowej obawiam, bo uwielbiam jeść ...Ciężko zmienić tryb życia ,ale skoro to dla Twojego i maluszka zdrowia to napewno jakoś sobie poradzisz :) 3mam kciuki i polecam dużo spacerów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910458 przez anioleczek208
oo no prosze:) a na ktora godzine masz joasia??bo ja na 10:20 :) ja nie wierze w takie zabobony hehe
ale moja salatka z pomidorow ma popyt :D
no ja narazie nie mam problemow z wyproznianiem:)
no ja juz sie nie moge dooczekac az lekarz powie czy to chlopczyk czy dziewczynka:) ale najwazniejsze aby bylo wszystko ok do samego konca i aby dziecko zrrowe bylo:)
a myslalyscie juz nad imionami??:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910460 przez anioleczek208
no tez sie obawiam tej ciazowej...zobaczymy jakie beda wyniki..moja mama ma cukrzyce bierze insuline...ale miejmy nadzieje ze bedzie dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910462 przez Joasia92
anioleczek208 ja mam na 19.40 godz. chodze prywatnie:) dostac sie na kase chorych to istny koszmar i te kolejki szok;/ podejscie do pacjentki straszny ... tak mam za soba wiele nie przyjemnych sytuacji :) ja mam imiona:) dla dziewczynki Rozalia a chlopczek Fabian :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl