BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #910106 przez Saga0304
Anabell, przeglądając Twoje zdjęcia, mam wrażenie ze juz kiedys pare widziałam... :) czy nie prowadziłas, gdzieś juz jakiegoś konta/ bloga na temat budowy/ remontu domku/ mieszkania??? Może sie mylę... :) nie wiem...ale pyatm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910108 przez Joasia92
anioleczek nic mi nie mow ja w nocy 5 razy sie budze siusiu, spac tez jakos nie moge masakra;/ dlateo chyba,ze leze caly czas to czym mam sie zmeczyc heh. niom ja tez na mojego meza czekam, w sumie nie wiem czy dam rade bo teraz ma popoludniowki i pracuje od 15.ej do 1.ej w nocy :( oryczec sie idzie z samotnosci :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910111 przez anioleczek208
joasia no siusiu to az tak czesto jeszcze nie chodze staram sie na noc za duzo nie pic;)ale budze sie bo nie wiem jak lezec;)
noo to faktycznie chyba nie doczekasz;)moj maz ma tzw 4 brygadowke jutto tez popoludnie potem 2 dni nocka i weekend wolny ..potem 2
na rano 2popoludnie i 3nocki takze weekend to ma wolny raz w.miesiacu takze tez jestem skazana na samotnosc ;((dobrze ze na dole sa rodzice mozna pogadac no i dwa pieski hehe;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910114 przez Joasia92
my mieszkamy w pietrowej chatce :) tescie na dole my u gory :) ale wszyscy w pracy tez do poludnia , potem wiadomo obowiazki maja wiec nikt nie bedzie siedzial ze mna jak ma cos do zrobienia. Mam pieska rasowca suczke shih-tzu tylko Ona mi zostala hihihi :) masakra jak bym mogla to bym chodzila po kolezankach aby jakos czas zlecial atu musze lezec ehhh :( ale jeszcze troszke i najgrsze bedzie za Nami wiec bede zwiedzala i odwiedzala hihihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910115 przez lalka
anileczek to my bardzo blisko siebie mieszkamy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910118 przez bujanka
Witam się i ja, ale dużo do nadrobienia, rozpisałyście się że szoook :woohoo:
Witam nowe koleżanki, bardzo mi miło, fajnie, że jest nas coraz więcej :cheer:
Ja melduje się, że u mnie wszystko ok, co do narzekań, to na razie nie mam powodów mdłości od czasu do czasu, a apetyt nawet spory, jak już zacznę jeść to jem i jem :cheer: ale ja startuje z dość niskiej wagi to chyba mogę sobie pozwolić ;) Zawsze marzyłam żeby trochę przytyć :silly:
A tak to poza tym zalatana jestem, jeździmy z mamą pomagać siostrze bo właśnie dziś wyszła ze szpitala, jestem zakochana w tym małym szkrabku, jest taki śliczny :lol: chcę już mieć takiego przy sobie, a tu do marca tyle czasu :whistle:
Coś zmęczona jestem, chyba już mówię dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910121 przez Anabelle

Saga0304 napisał: Anabell, przeglądając Twoje zdjęcia, mam wrażenie ze juz kiedys pare widziałam... :) czy nie prowadziłas, gdzieś juz jakiegoś konta/ bloga na temat budowy/ remontu domku/ mieszkania??? Może sie mylę... :) nie wiem...ale pyatm :)

hmm mam bloga ale poświęconego synkowi ;)

Joasia u mnie dokładnie ta sama sytuacja, my na górze, teściowie na dole :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #910123 przez anioleczek208
witaj bujanka;)widze ze nasze suwaczki sa takie same hehe;)zleci nam do marca mam nadzieje ze bardzo szybko i malenstwa beda z Nami;)to dobranoc milych snow;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910125 przez monia89
Lalka dziękuję! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910127 przez Anabelle
Lalkę i Monię w znajomych miałam od dawna więc się nie wyrywam :P Kogoś jeszcze dodać ? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #910128 przez bujanka
aniołeczek no rzeczywiście :) Ale sporo jest osób co mają dzień przed albo po nas :) Już się śmiałyśmy że jak jedna trafi na porodówkę to zaraz wszystkie polecą :laugh: i nie będzie różnicy jeden dzień w tą czy w tą :silly: Taaak już nie mogę się doczekać :woohoo:


Mleczna Mama co do pierwszej strony,dzięki za dopisanie :whistle: , a wizytę u gienkologa mam 20.08 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910137 przez Saga0304
Anabelle ja chętnie zobacze Twojego bloga :) może jakiś link?? Widocznie sie pomyliłam z tym blogiem budowlanym... :) ale tak czy siak...zdjęcia sa mi znane :) tylko jeszcze ńie wiem skad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910141 przez Anabelle
Ok wrzucam link do bloga, tylko nie aktualizowany od ponad 3 miesięcy. Jakby się cofnąć po postach do samego początku to są zdjęcia z porodu :P
antoniuszowo.blogspot.com/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910161 przez MINIA
Ha ja też jestem z Wlkp :) do fb nie dołączę bo usunęłam jakieś 3 msc temu... Mam nadzieje ze nie uciekniecie mi jak majówki 2013...
Dziś czuje się koszmarnie. Nie dość ze młoda zechciał wstać przed 6 to tak mnie wymioty męczą ze szok. A ona stoi nade mną i się śmieje :/ masakra mowie wam... Chyba wolałabym wszystkie inne objawy tylko nie ten!! Na jedzenie patrzeć nie mogę.... Przy ostatniej ciąży schudłam 7kg ciekawe jak będzie teraz...
Buraka mamy ten sam dzień następnej wizyty ;) 20.08 ja na 14.30
Ahh miłego dnia wam życzę dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #910162 przez bujanka
Dzień dobry :)
Ja też nie mam facebooka, jakoś nie mogę się do niego przekonać, ale myślę, że dziewczyny się wkręciły już tu i nie uciekną :whistle:
Minia ile córeczka ma lat? To widocznie przechodzisz podobnie obie ciąże, skoro teraz też wymiotujesz, ehhh trzeba to jakoś przetrwać :kiss:
Hehhehe uśmiałam się z tego Buraka ;) ale rozumiem Minia, że to przejęzyczenie :laugh: ja mam na godzinkę wieczorną i to do Wawy muszę dojechać więc zdam relacje pewnie następnego dnia ;)
Anabelll ślicznego masz synka, boooski :woohoo: a jakie profesjonalne zdjęcia z porodu, sami robiliście? No i w ogóle blog pełna profeska :)

Ja też życzę miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl