BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #970443 przez Karolincia
Agula - Kruszynka z Aluni , ale ważne że waży powyżej 2 kg !!! :) :) Hehehe... Chłopak musi być większy i cięższy ;) :)

Karola - I jak z karmieniem troszkę lepiej?? Jaka Julcia jest spokojna? Kiedy do domku wychodzicie?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970444 przez *Beata*
Widze,ze doszlo nam kolejne Malenstwo:-) Aleksandra - wielkie gratulacje!!!
Monia widze ze Twoj Maluszek tez sie spieszy na swiat:-
A ja od rana znowu czuje bole takie jak wczoraj,ale jeszcze doszly skurcze, ktore dzisiaj juz rozrozniam na KTG tez sie pojawily,ale maksymalnie nie cale 100...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970447 przez Karolincia
Beata - Czyżby i u Ciebie niedługo Maluszek się na świecie pojawił ?? Co ile skurcze występują u Ciebie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970448 przez Karolincia
popycham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970450 przez syza24
Aleksandra gratulację Alusia faktycznie taka kruszynka :blush: już czekamy na zdjęcie :cheer:

Monia u ciebie też kręci się do przodu, może będziesz następna ;)

U mnie nic się już nie dzieje, cisza, spokój, dostałam więcej energii i cały czas sprzątam w domu no i w końcu się wyspałam bo spałam od 1 do 8 z jedną przerwą na siku :) no i ogólnie zaczęłam tak dobrze się czuć jak nie czułam się już bardzo dawno, oprócz ciężaru mojego ciała mało co mi dokuczać chociaż nie czaruje się że to pewnie chwilowe :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970451 przez Karolincia
Syza - Ojj zazdroszcze przypływu energii, ja z kolei mam odpływ energii hehe :P Nic mi się nie chce, miałam wczoraj sprzątać to tylko tyle co pozmywałam i zrobiłam kolację, bo obiad miałam z wtorku...DZIŚ się za sprzątanie biorę, bo niedługo nic nie bedzie widać na parapecie prócz kurzu :P ....
Mężuś sypialnie remontuje, więc ten pył ze szlifowanych ścian jest wszędzie :( :blush: Na razie przerwa w praniu, bo by zaraz ubranka były brudne :P :)

Czekam na kurierów, bo mają dziś przywieźć łóżeczko i wózek !! :) Mam nadzieję, że mi wniesie kurier do domu na ganek te paczki, bo ja ich nie dam rady dźwignąć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970457 przez karola1322
Mala ma sie dobrze po porodzie obrzek jej zeszedl.
Z nakladka pije i spi jak wyciogne ryk to dalej az usnie do pozadku rano my usly obie w łóżku moze jutro wyjdziemy dzis usg bioderek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970458 przez karola1322
Ja jak przyszlam na ip to mialam skurcze reguralne ktorych nie czulam gdyby malo wód. To bym sie nie skapla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970462 przez Karolincia
Karola - Bardzo się cieszę, że Juleczka ma się dobrze i Ty również :) :) Trzymam kciuki za usg bioderek :)
Przyzwyczaja się do ssania, super !! ;) :)

Właśnie kurier przywiózł łóżeczko i wniósł mi je na ganek :) :) Miło mi się zrobiło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970474 przez Kalinka90
Aleksandra gratuluję :* Czekamy na zdjęcie.

Karola to dobrze że tak szybciutko wychodzicie, w domu najlepiej i cieszę się, że z karmieniem lepiej :)

Ja mam siły i energię zwykle do obiadu, później już czuję się ciężkawo, tu mnie boli tam szczyka. Malutka dzisiaj spokojniejsza, wczoraj szalała. Też czekam dziś na przewijak i już komplet, wyprawka cała. Ciekawe ile moja waży, ostatnio na wizycie był taki alarm z tym szpitalem, że nawet lekarz nie powiedział :(.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970475 przez Kalinka90
Ja w pierwszej ciąży nie czułam wcześniej żadnych skurczów, teraz też nie mam bolesnych ale czasem takie uczucie, że zepnie brzuszek i dech zapiera,ale nie wiem czy to te skurcze skoro nie bolą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970476 przez MlecznaMama
Alesanda wielkie gratulacje! czekamy na relację z porodu. Ucałuj córunie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970477 przez Karolincia
Oto sliczna Kruszynka Alunia :) Dostala 10/10 pkt :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970480 przez syza24
Słodziutka Kruszynka :blush: ja jakaś miękka się ostatnio zrobiłam co się patrze na zdjęcia tych maluszków to łzy mi lecą ze wzruszenia mimo że ta nasza znajomość tylko wirtualna to jakoś tak się zżyłam z wami że jakbyście były moimi dobrymi koleżankami :cheer:
A jak ja bym chciała już utulić swoją Lile marzenie..... niby tak blisko a wydaje się tak daleko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970482 przez malina219
Aleksandra gratuluje,jest piękna :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl