BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #970665 przez syza24
Karlinka gratulację synka dobrze, że mimo tego wszystkiego jest już dobrze :)

Aleksandra dobrze że u was wszystko tak ładnie poszło no i dobrze ze już zaczyna się stabilizować rytm rodzicielstwa ;)

Kristi u ciebie mam nadzieję, że to chwilowo Marcinek miał gorszą noc i teraz wróci spokojny synek

Ja miałam straszną noc bolał mnie brzuch i co jakiś czas skurcz taki mocniejszy no i przez to śniły mi się koszmary że chyba ze trzy razy mi robili CC za każdym razem dlatego że u małej było coś nie tak. Okropnie się nie wyspałam i jeszcze ten brzuch mnie boli tak że jak mała się ruszy to jeszcze gorzej boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970668 przez karola1322
Wychodzimy do domu :)
Kristi mi mala od 12 do 7 na cycu wisiala noc nie przespana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970682 przez Karolincia
Karola - To super!! :) :)

Syza- Wspolczuje nocki :( :( A jak skurcze, nasilaja sie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970683 przez kristi*
Karola rozumiem cię,
Syza mi się wydaje że to tak jest im bliżej porodu Tym Trudniej wytrzymać.

Wieczorem sprawdzą poziom bilirubiny, i w zależności od wyniku zrobią badania wieczorem lub rano i cytomegalie chcą sprawdzić u mnie i małego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970697 przez Kalinka90
Kristi dobrze że tam się o was tak troszczą, ja jak robiły mi się jakieś "kamienie" to po karmieniu jak nie znikły odciągałam, mi pomagało.

Karolinka gratuluję, pewnie nie źle się strachu o maluszka najadłaś, ale najważniejsze, że już jest ok.

Aleksandra
super, że wszystko jest ok i chcą Was wypuścić.

Ja wróciłam z KTG, synek grzecznie siedział ze mną, nie miałam z kim go zostawić, na szczęście wszystko w porządku. Byle do środy do kolejnej wizyty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970701 przez *Beata*
Karlinka gratuluje synusia, cale szczescie,ze sie u Was wszystko dobrze skonczylo,teraz mozesz sie nim cieszyc.
Aleksandra jak coreczka?
Syza takie sny przed porodem moga sie zdarzac... Tez mialam takie dziwne czasem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970706 przez monia89
Skurcze bez zmian.
Tosikowi przechodzi na oskrzelach prawie czyściutko ale antybiotyk ma brać do śr wtedy też kontrol. Moge jakby co spokojnie rodzić.
Kristi współczuje nocki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970712 przez MlecznaMama
Karlinka jeeeej.... nawet nie pytam jak musiałaś się bać.... Synuś jest wspaniały i ślicznie wyglądacie. Jesteś dzielna! ważne że już ok wszystko! jak będziesz miała ochotę to napisz mi na priw jak było. Czekam.

JA byłam na wizycie wczoraj wszystko wysoko , rozwarcie na centymetr.... więc na razie nie ma co się spodziewać jakiegoś rychłego porodu.
Karola świetnie że wychodzicie, nie ma to jak w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970714 przez *Beata*
Monia dobrze ze z maly ma juz prawie czyste oskrzela:-)
MlecznaMama dobrze ze wizyta ok, to jeszcze troszke musisz zaczekac, chociaz nigdy nie ma pewnosci kiedy nastapi ta piekna chwila,ze bedzie mozna zobaczyc maluszka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970716 przez MlecznaMama
no racja Beatka, że nie wiadomo kiedy to nastąpi :) spodziewałam się usłyszeć co innego na wizycie.. myślałam że już jest blisko- niesamowicie blisko. Zobaczymy :)

Saga, Dżasta dajcie znać co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970718 przez Anabelle
Mleczna nic się nie martw ;)
Nie jedna słyszała że pozamykane i wysoko, a za chwile bach i na porodówke trzeba było jechać :P
Teraz to już nie wiadomo czego się spodziewać :)


Monia cieszę się, że leczenie jest efektywne. Oby was nic już nie brało w tym roku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970719 przez karola1322
Ciekawe jak tam dzasta i saga.. Mala ma pieknienty obojiczk musi niec kaftanik na 7-10 dni eh witaminy dostala mala.. Caly czas sie czese jak by bylo mi zimno a nie jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970720 przez anioleczek208
Czesc mamuski :)
Dziewczyny gratuluje slicznych pociech :) i jak ja Wam zazdroszcze ja juz na glowe dostaje hehe w domu miejsca sobie nie moghe znalesc;/ chcialam okna myc ale pogoda taka sobie i poczekam do jutra ma byc ladniej :) dzis zaczelismy 39 tydzien i cisza :) pewnie do terminu i tak nie urodze juz chce poniedzialkowa wizyte zobaczymy co powie Pan doktor :)
Nosi mnie dzis niemilosiernie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970729 przez *Beata*
Chyba teraz juz wszystkie siedzimy jak na szpilkach:-) Ale w szpitalu czekanie jest duzo gorsze,bo czas sie tak strasznie dluzy ze szok, codziennie ktoras rodzi i ma juz przy sobie dzieciatko, a ja dalej musze czekac, pilnowac ruchow itd... Dzien jakos mija,ale wieczory sa ciezkie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970732 przez *Beata*
Teraz to chcialabym z jedna noc pospac w domu,zeby sie w miare wyspac, bo tutaj moje spanie konczy sie na ok.trzech godzinach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl