BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #970848 przez malina219
Monique oby u mnie tez tak szybko poszło :) A jak z laktacja? karmisz normalnie piersią? :)

Karolincia u mnie to norma, i leżenie i napinanie sie brzucha. Czekam na zdj lozeczka! :*

Karola rozkoszna Twoja cora aż bym ją wycałowała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970849 przez karola1322
Monia mozliwe bo byla wyciognana próżnociogiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970853 przez *Beata*
Dziewczyny sliczne te Wasze Malenstwa, widze, ze przybywa nam Maluszkow :)

MlecznaMama ogolnie to chyba nie jest zle, codziennie mam robione rano i wieczorem KTG, do tego USG i w ciagu dnia sprawdzane tetno dziecka...i liczenie ruchow i pilnowanie zeby byly... Lekarz mowi,ze stan dziecka jest poki co dobry,wiec nie beda nic przyspieszac...

Agula poki co nie wiem czy do porodu, mozliwe, bo trzeba ciagle monitorowac czy sie nic nie dzieje... A cos nie czuje zeby porod byl blisko... Wczoraj mialam silniejsze bole,ale dzisiaj prawie nic...wiec chyba Malej sie nie spieszy... poki co dookola mnie rodza i sa przenoszone a ja jak lezalam tak leze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970858 przez Karlinka
Piękne są wasze Maluchy :-*
My z Filipkiem mamy się dobrze :-D pokarmu mam bardzo dużo a Filip mało je. Wogole to anioleczek z niego taki spokojny :-D ja po cc dochodzę do siebie- rano juz wstawalam i pod prysznic. Dostaje sporo p/bólowych i jest ok.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970859 przez MlecznaMama
oh... Karlinka to przeżyłaś.... ważne,że wszystko ok i że to już za Tobą Słońce. JAk dasz radę to wrzucaj nam zdjęcia Synusia!

Kristi no przecudowny ten nasz Marcinek... cudny uśmiech!
KArola ale masz słodką cóeczkę!
Monique a widziałam już na testach jak pisałaś , wspaniała córeczka, serdecznie Ci gratuluję!!!

KArolincia to odpoczywaj dziewczyno! :) żeby się brzuszek tak nie spinał. Jak coś to można wziąć no-spę :)
Beata to dobrze,że jesteś pod dobą opieką!to najważniejsze,że jesteście monitorowane!

to kochane ?........ która następna?
PS!
patzyłam na lutówkową tabelkę i nasza Dżasta urodziła synka 21 lutego. Także Dżasta..... helllloł??? czekamy na zdjęcia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970863 przez Karlinka
Mleczna dzięki:-* staram się nie myśleć i nie wspominać tylko skupić na Synku :-D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970864 przez Agula89
Karlinka kochana nie lada przeżycie !
Obys szybko do formy wróciła a Filipek będzie rósł jak na drożdżach !

Tak ! Marcinek rozwala wszystkie ciotki forumowe ! A wy dzis wychodzicie Kristi ?

Mleczna no ja melduje sie na pewno na przyszły pt :P a Malina na czw ;) wiec 2 dni juz zajęte hehe :)
Czekamy na resztę !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970865 przez kristi*
Agula zaraz idę z małym na badania,
I na obchodzie się dowiem.
Karlinka najważniejsze że jest wszystko ok, Filipek cudny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970866 przez karola1322
Karlinka sliczny filipek... Julia ma kochanego taty wstawal do niej i dawal mamie lub usypial trzy razy wstawać.. Potem zroboe zdjecie jak dziadkowie i wujkowie z tatusiem zrobili koncik dla malej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970867 przez Kalinka90
Oj Karlinka to się nacierpiałaś, ale najważniejsze, że już wszystko jest w porządku i dobrze, że byłaś taka czujna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970868 przez Karolincia
Karlinka - To miałaś przeżycie....:( Bardzo to przykre, że tyle musiałaś się nacierpieć...:( Silna Kobieta z Ciebie , że tyle zniosłaś !!! Ważne, że z Filipkiem wszystko dobrze, śliczny jest !!! Słodki Aniołek !!! :) :)

Malinka - Wiem wiem Kochana, a jeszcze dziś mnie Mężuś do Ikea wyciaga :( Trudno będę się wlec jak ślimak, bo ostatnio tak chodzę :P :P

MlecznaMama - Tak jest!!! :) :) Odpoczywam dużo !! ;) :)

No to końcówkę tygodnia mamy zaplanowane,a reszta tygodnia? Poniedzialek, wtorek , sroda, czwartek?? :p :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970875 przez *Beata*
Karolincia ja chetnie zajelabym poczatek tygodnia,ale to niestety nie ode mnie zalezy :) he he. Mnie moj maz w niedziele tez wyciagnal do IKEI mialam podobne obawy,ze nie dam rady,bo to byl juz 38 tydz.ciazy,ale powiem Ci,ze nie bylo tak zle, pol dnia chodzenia,ale nawet nie spuchly mi nogi,czyli w sumie z wyjazdu bylam zadowolona, wybralismy mebelki do pokoju Malej,wczoraj jechal je kupic i skreca, w ostatnim momencie udalo nam sie bo we wtorek juz mnie polozyli w szpitalu... Takze jak chce Cie zabrac to korzystaj :)
Karlinka - Filipek sliczny i jak patrzy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970877 przez kristi*
:angry: :ohmy: :blink: :dry: :(
Byłam na obchodzie
Pani dr zbadała Marcinka i cisza, zapytałam czy w końcu dziś wyjdziemy, bo pan dr mówił że w sobotę - a ona że nic nie wie i nikt nic nie przekazywał. Ma się niby dowiedzieć.
Nudno tu się robi, nie wiem co ze sobą zrobić, wszystko mi się kończy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970880 przez syza24
Karlinka przeżyć ci nie brakło ale jaką piękną masz nagrodę ;) Filipek przeuroczy kolejny łamacz kobiecych serc :cheer:

Karolincia bierz nospe żeby brzusio tak sie nie spinał no i odpoczywaj jak najwięcej żeby wytrzymać przynajmniej do 37 tyg. ;)

U mnie nic nie działa na przyśpieszenie 3xS to już mam do perfekcji osiągnięte co najlepiej mężowi odpowiada bo on z najprzyjemniejszej S-ki korzysta i nie musi biegać po schodach a spaceruje tylko w weekendy bo tak pracuje :whistle:
Myślę, że chyba mam uparte dziecię które ma swoją wizję wyjścia :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970882 przez *Beata*
Karola - czekamy na zdjecia :-)
Kristi - trzymam kciuki,zeby z Marcinkiem bylo juz ok i zebyscie mogli wrocic na weekend do domu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl