BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 4 miesiąc temu #50657 przez wiola
Aslani wielkie gratulację,buziaki dla Jasia.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50687 przez Ivy
:)
Faktycznie, Jaś jest pierwszy (chyba, że o czymś nie wiemy, bo nadal nie ma wieści od Kaśka :D ) .

Gratulacje Aslani. To bardzo miłe, że mąż nam tu przyniósł nowinę :D , choć szczerze współczuję tego czekania do 15.00 .
Czy któraś z nas (styczniówek) rodziła już przez CC ? Bo jak narazie, to chyba wszystkie naturalnie (albo ja ślepa jestem i nie wyczytałam)... bardzo bym chciała urodzić siłami natury i przeraża mnie choćby myśl o cesarce...

Ja również zaczynam się już denerwować... nie bardzo mogę chodzić, bo zaraz czuję, jak synek się pcha do wyjścia, a robi to dość boleśnie :S . Chciałabym donosić łobuza chociaż do poniedziałku, bo wówczas przyjeżdża moja mama i będzie mogła nam pomóc w domku, a mój luby będzie miał mniej godzin w pracy... wcześniej to podejrzewam mały armagedon. Choć w sumie mój ukochany to i zupę sam ugotować potrafi :blink: , jednak jakoś tak... nie chcę go obciążać, bo zapracowany jest wystarczająco mocno... az drugiej strony, jak pomyślę o stosie brudnych garów, czy stanie łazienki po kilku dniach niedyspozycji, to mi się słabo robi :S :silly: ...

Mam pytanko do mamuś rozpakowanych, które znajdą chwilkę, by tu zajrzeć. Jak sobie radzicie z ogarnięciem domu po porodzie. Czy macie kogoś, kto Wam pomaga? Czy może mężowie dostali urlop? Jak to u Was wygląda?
Nasze stycznióweczki pewnie jeszcze są w szoku, ale może któraś z mamuś o dłuższym stażu może coś o tym powiedzieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #50711 przez Kasiekk
Dzieeeeeeeeeeeń Dobry :D

no dziewczyny słuchajcie makaja bo ma dusze wizjonerską...

Po moich ostatnich słowach bezsenność... obudziłam męża i pojechalismy do szpitala...
Poród SN trwał 13h... niestety nie bez powikłań...

Skurcze były rozwarcie słabo postępowało znieczulenia nie chcieli dać żeby nie rozciągało sie to w czasie ;/

o 13:50 4.01.2011r Karolek się urodził :)
Niestety nie urodziłam całego łożyska więc mnie łyżeczkowali straciłam prawie litr krwi i prawie im odpłynełam musieli mi przetaczać krew bo moje ciśnienie to 60/40 ;/

Mam bardzo złą hemoglobinę dlatego tyle leżałam.. do tej pory mnie "nie naprawili"

Ale Karolek słodki bobo urodził się z wagą 3730g i 57cm długi :) Jest zdrowy ma 10 w skali Apgar :D...

Dla zainteresowanych fotki :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50712 przez Kasiekk
A tu pełen relaksik ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50715 przez MoNiaaa
jejciu jaki kochany sama slodycz :):)

2 fotka wymiata :)

widac ze mu ciasno bylo :silly: slodki bobas gratuluje i wracaj szybko do siebie :kiss:


ja 1 miesiac po porodzie mieszkalam z rodzicami ale juz na 2 dzien po powrocie ze szpitala wzielam sie za sprzatanie a przy malej wszstko sama robilam.szczerze mowiac myslala, ze bedzie gorzej tylkoi z siadaniem maly problem ale po za tym OK takzer sie nie martwcie dacie rade :):):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50719 przez alutka1011
Śliczny Gratuluję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50731 przez wiola
Gratuluję sliczny,i jaki duży chłopczyk,trzymaj się,buziaczki dla was. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50732 przez raczek10
GRATULUJEMY :) DZIEWCZYNY SZALEĆ ZACZEŁY INO PATRZEĆ JAK NASTĘPNE MAMCIE BĘDĄ SIĘ MALUSZKAMI CHWALIĆ . WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSIOM STYCZNIOWYM :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #50741 przez aslani
Kasiekk gratuluję Karolka. Ja jeszcze w zastępstwie mojej żony, przesyłam fotkę Jasia. Dzięki wszystkim Paniom za miłe słowa. Pozdrawiam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50742 przez petronella
Gratuluje kolejnym mamusiom:) Same chłopaki się rodzą ciekawe:) Ja dziś byłam u lekarza młodemu się nie spieszy jeżeli nie urodzę do terminu to 16.01 mam sie stawić na oddziale i będę rodzić:)

Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50777 przez asia26
Kasiekk gratulacje :)

ja po porodzie od samego poczatku jak tylko wrocilam do domu calymi dniami siedzialam tylko sama w domu maz od rana wracal kolo 17 a ja nie mialam nikogo kto moglby pomoc i dalam rady i wy tez dacie takie zorganizowanie samo przychodzi :)ja pierwszego dnia w domu juz wzielam sie za porzadki a bylam bardzo potargana i brzydko poszyta bolalo jak fiks ale dawalam rade :) z tym ze moja dzidzia grzeczna byla i jest i przez pierwsze 2 miesace ciagle spala z przerwami na cyca i kapiel :) ale nie bojcie sie dacie rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50833 przez monisia1984
no gratulacje dla nowych mamus..

ja znow bylam w szpitalu wiec przepraszam za nieobecnosc... niestety moj Tomus nie chce wyjsc przed cesarka wiec czekam jak na szpilkach do 19.. bylam w szpitalu bo mialam skurcze i wyciek czegos jednak skurcze nie postepowaly a wyciek to tylko bardzo wodniste uplawy...razem z mezem namawiamy synka by sie pospieszyl ale jemu jest chyba dosc wygodnie bo sie nie spieszy...
jeszcze raz wielkie gratki dla rozpakowanych mamus... buziaki powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50836 przez miskiewicz88
Kasiekk Aslani gratulacje! Macie cudownych synkow!:) Ja nadal czekam, juz 3 dzien po terminie...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50838 przez Anusia365
Gratuluję rozpakowanym Mamusią !!!!! Życzę dużo zdrówka dla Was i dla Waszych Maleńst. Oczywiście wszystkie są cudowne !!!!!

Ivy maluszek po przyjściu na świat bardzo dużo śpi, więc ogarnięcie mieszkania, zrobienie obiadu to nie jest jakiś duży problem. Wszystko zależy tylko od tego jak się będziesz czuła po porodzie, jak dziecko Ci będzie jadło i jak spało.
Mnie strasznie szwy ciągnęły i ciężko mi było na początku dużo stać i przy siadaniu był problem. Ale uparcie wszystko robiłam. Mój mąż dostał wolne dopiero po świętach, więc cały tydzień od wyjścia ze szpitala byłam sama i dałam sobie spokojnie rade. Z tego co czytałam Twoja mama na początku będzie z tobą, więc spokojnie sobie dasz radę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50851 przez Emme
Gratuluję dzielnym mamuśkom, a za resztę w dalszym ciągu trzymam kciuki !

ps. Nasze dziewczynki będą miały duży wybór kandydatów na męża, bo ostatnio większośc chłopców się rodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl