BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 4 miesiąc temu #49749 przez miskiewicz88
Hej:) Mialam w nocy przez 3 h skurcze od 15-30minut... myslalam, ze moze cos pojdzie do przodu, a tu nic....:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49809 przez renata329
czop wyglada- zołtawa galaretka z domieszka krwi,

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49889 przez asia26
Makaja ja nie napisalam ze w wit K jest rtec tylko ze wit K podaja :) wydaje mi sie tez ze wyniknela taka medialna panika i w tych programach porannych jak nie maa o czym m owic to wymyslaja bzdety typu "matki nie szczepcie dzieci to szkodzi" a matka jak matka latwo ja podpusicic i panika gotowa :P ale o ilez bardziej grozne jest nie zaszczepienie dziecka pomysl jak dziecko by przechodzilo chorobe bez ewentualnej szczepionki w ktorej sa przeciwciala? a poza tym patrz jaka Ty jestes super kobieta i mama Cie szczepila troche mniej nowoczesnymi szczepionkami niz sa teraz i zastanow sie czy jest z Toba cos nie tak?
nie martw sie nikt nie bedzie chcial Twojej dzidzi zaszkodzic :) trzymamy kciuki za szybkie rozwiazanie :) ja tez nie mialam szyjki i zero rozwarcia a jak mnie chwycilo to Oliwka w 14 godzin byla juz ze mna :) wiec glowa do gory bedzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49896 przez baby_55
Dziewczyny ostatnio w dzien dobry TVN mówili o szczepionkach i kolejny lekarz wypowiadał się, ze ten składnik który podobno jest szkodliwy, (chociaż myśmy dostawali i żyjemy) został z tych nowoczesnych szczepionek usuniety dla spokoju rodziców i szczepionki wcale nie szkodzą

Zlotoweczkavip kiedyś pisałaś, ze masz opaconą położną w ujastku, mogłabyś mi przesłać jej dane, dla tej mojej koleżanki o której pisałam możesz na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z góry dziękuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49915 przez makaja
Miskiewicz może Ty będziesz następna... :D mnie tez nad ranem skurcze złapały. ale takie nie nasilające się, wiec jeszcze wszystko przed nami ... a tak chciałam urodzic 5 :( no cóż nie wszystko da się zaplanować... może to i dobrze nauka cierpliwości :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #49952 przez miskiewicz88
Makaja no mam nadzieje,ze bede nastepna, bo juz sie doczekac nie mozemy:) A te czekanie jest denerwujace:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49984 przez posejdonka
hej dziewczyny, moja mała ma już 3500kg mimo, że dopiero zaczęłam 37 tydzień. Będzie z niej kawał banki ;)
Mam pytanie odnośnie ktg, dziś miałam robione i było przyspieszone tętno serca 170/180 a powinno być 150 , do tej pory zawsze tak było. Czy zdarzyło się Wam coś takiego?


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50019 przez Monix
Mam pytanko: można w ciąży jeść oscypki??? Właśnie zjadłam jednego i dopadły mnie wyrzuty sumienia, gdzieś mi się obiło o uszy, że jednak powinno się ich nie jeść, słyszałyście coś na temat oscypków???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50020 przez makaja
mnie się nic takiego nie zdarzyło Posejdonko
ale za to dziś od 5 nad ranem zaczęły się skurcze i twają jakiś czas , tylko są nieregularne, więc albo w nocy złapią już te regularne albo nie wiem o co chodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50021 przez bombel779
Makaja 5go już chyba nie zdążysz urodzić..ale za to 5go może się zacząć ;) :P i urodzisz 6go :P :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50022 przez miskiewicz88
Makaja a czujesz ruchy normalnie?? bo ja juz dluzszy czas nie czuje w ogole....uz zaczynam sie niepokoic...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #50024 przez Monix
miskiewicz88 napisał:

Makaja a czujesz ruchy normalnie?? bo ja juz dluzszy czas nie czuje w ogole....uz zaczynam sie niepokoic...


Ja mam tak samo, liczebność ruchów znacznie zmalała ostatnio. Spróbuj trochę powybudzać małą, ruszając brzuchem, tak mi doradziła położna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50028 przez makaja
coś mi się wydaję ze ten mały kurdupelek już w brzuchu robi mamie psikuski... ciekawe po kim to ma ???
Wiesz Miskiewicz ja tez nie czułam ruchów jak zazwyczaj i pojechałam na ktg ale zapis był prawidłowy....po prostu tych ruchów nie czułam i babki wielce zdziwione były, bo ruszał si ę jak to one powiedziały jak "brykaczek" więc tez może masz podobne odczucia jak ja miałam, ale jak bardzo się tym martwisz to podjedź do szpitala na ktg, bo może coś co nas niepokoi ma jakieś racjonalne wytłumaczenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50031 przez makaja
a i powiedziała żebym coś zjadła położyła się na lewym boku i liczyła ruchy w ciągu godziny ma byc co najmniej 5 chociaz wcześniej słyszałam o 10 no ale nich im będzie , jak nadal nie będe czuła ruchów to przez kolejna godzinę .... wczuwać się i liczyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50037 przez alutka1011
dobrze też na ruchy wpływa czekolada ja jak byłam w szpitalu i robili mi ktg to położna kazała zjeść 2-3 kostki czekolady żeby pobudzić dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl