BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 3 miesiąc temu #53675 przez renata329
ja noce mam straszne moj synek idzie spac o 00.00 budzi sie o 3 i dopiero usypia o 6 pozniej budzi sie o 7z minutami i znow usypia na godzinke jak narazie jest ciezko ,ja poprostu nad nim usypiam ,a wasze pociechy jak spia w nocy? (pokarmu mam b.duzo ale dawidek nie najada sie nim musze go dokarmiac butla ,przy cycu lezał by godzinami ale ostatnio moj lekarz rodzinny powiedział zebym trzymała go przy cycu 15 min i jak sie nie naje to mlekiem go dokarmic zeby go nie trzymac przy piersi godzinami bo on wtedy przyzwyczai sie do spania przy cycu i nie dam sobie pozniej rady bo ostatnio trzymałam go po 3h i nadal płakał a pokarm miałam bo mi az przeciekał moze mam za chudy

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53776 przez Kasiekk
Renata ja znalazłam inny sposób bo mój głodomorek też by siedział przy cycu i siedział do tego od 2 dni wchodzi w faze "nie ide spać tylko oglądam świat" i muszę wisieć nad nim...

Karmię go na zawołanie ale ok. 24:oo dostaje butle - bez cycusia... i przesypia tak do 4 czasem do 5:oo wtedy ja wstaje i daje mu cycusia... mój mały terrorysta kiedy nie dawałam mu tej butli budził się co godzinę i godzinę jadł a ja mam problem z zaśnięciem w dzień więc chodziłam nieprzytomna...

mam pytanie do mam dzidziusiów, którym odpadły pępuszki... czy jak ma odpaść pępek to leci krew? fakt że to kilka kropel ale sie troche martwie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53795 przez justi07
kasiekk to normalne ze pare kropelek tam krwi jest bo to swierza rana jest.. przecieraj to wietrz i nic sie nie martw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53804 przez Martynka__89
Jak Mateuszkowi odpadł kikutek też leciała krew ale miałam to szczęście że w tym dniu była położna i powiedziała że to jest normalne :) miałam tylko wietrzyć i jeszcze nie moczyć przez jakiś czas :) Pozdrawiam i gratuluje Świeżym Mamusią :)ale ten czas leci mój Maluszek skończył już 3 miesiące i idzie 4 ^^



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53806 przez poziomka32
Mojemu Tośkowi też troszeczkę krewki poleciało - to nic takiego. A jak przypomnę sobie...ile na cycusiu wisiał..masakra..jak pisze renata329...miałam to samo. Jadł 2 godziny spał 20 minut i od nowa a mi zdarzało się zasnąć na siedząco...dlatego karmiłam tylko miesiąc...niestety nie dałam rady :( dla mnie to było za dużo...teraz czasem żałuję ale jak popatrzę - mój trzymiesięczny Syn wciska 180 ml...bebilonu pepti i waży 8 kg..:P jest ok. Przesypia już całą noc :)
Gratulacje dla Mamusi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53807 przez raczek10
UNas do dzisiaj zdaża się ,że Jaś wisi przy cycu nie po to ,żeby się najeśc a sobie pocyckac :laugh: niektóre maluchy mają silną potrzebę ssania .
Ale jak odmówić takiemu małemu dzieci nam tak szybko rosną :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #53810 przez Martynka__89
Mateuszek jest cały czas na piersi i od dłuższego czasu prześpi całą noc :) od ok. miesiąca jak trafiliśmy do szpitala spał od 21/22 do 6 :)teraz mamy stały rytuał 19:30 kąpiel, lekarstwa, inhalacja, cycuszek i sen idzie spać ok. 20/21 i przesypia do 5/6 w dzień też śpi parę razy. Mojemu dziecku też się zdarza że wisi przy piersi to go bardzo uspakaja :) ale ogólnie to szybko wypije mleczko i albo idzie spać albo się śmieje ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53811 przez raczek10
MARTYNKA to ładnie ci MATI śpi . mój to 2 noce tylko przespał a tak to budzi się na jedzonko 1 raz ,czasami 2 . ale ogólnie nie jest żle . a kołyszesz małego ,czy sam zasypia ,bo u nas jaś idzie spac sam ,tylko sobie do buzi palucha wkłada i śpi .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53818 przez Martynka__89
Po tych wszystkich czynnościach jest padnięty, położę Go dam smoczek automatycznie zasypia. Czasem ok 3 przebudzi się dam smoczka i śpimy dalej a o 5/6 biorę Matiaska do łóżka i leżymy razem do 8/9.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53833 przez Kasiekk
no i odpadł... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53850 przez gosia_ann
Ciesze się dziewczyny że zdobywacie już pierwsze cenne doświadczenia z maluszkami. Podejrzewam że nie jest lekko ani łatwo na początku. Mam nadzieję że i ja sobie poradzę. Najbardziej obawiam się karmienia bo chcę żeby wszystko się udało! A jak mówią chcieć to móc hehe no ale zobaczymy jak to będzie.

Na razie czekam na mojego leniuszka z brzuszka :) jak tak dalej pójdzie to będą ją na siłę wyciągać. Dzisiaj mam kontrolne KTG a jutro jadę już do szpitala - lekarz kazał przyjechać 10 dni po terminie. Od rana mój organizm się przeczyszcza więc może wszystko zacznie się wcześniej. Denerwuję się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53852 przez ilona
Gosia życzę, żeby maleństwo się samo zdecydowało i to jak najszybciej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53857 przez Kasiekk
oj jak czyści to już blisko...

życzę Ci szybkiego porodu bys nie męczyła się w bólach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53861 przez gosia_ann
Dziękuję za słowa otuchy. Trochę się dzisiaj denerwuję ;) na 12 mam KTG więc się zbieram. Może nie urodzę w taksówce hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53863 przez Monix
Mojej Niuni chyba też na dniach odpadnie kikut :)

Gosia ja również życzę szybkiego i bezbolesnego porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl