BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #53144 przez Monix
makaja napisał:

aaa zapomniałsm napisac dlaczego tydzien mnie trzymali otóż: odeszły mi zielone wody więc biegiem pojechaliśmy do szpitala, mały utknął w kanale co doprowadziło do infekcji, którą leczyło się antybiotykami( niestety)oprócz tego poród stanął w miejscu bo Miłek inaczej się ułożył niż powinien, co utrudnilo mi sprawe.... i spowodowało lekkie niedotlenienie, czego skutkiem byl wylew( niewielki krwiaczek) do mózgu
A na dodatek doszła do tego żółtaczka więć naświeltalismy się :(
Ale jak wychodzilismy ze szpitala na epikryzie bylo napisane , że maly jest w dobrym stanie, dostał 10 punktów więc jestem dobrej mysli,że wszystko się uloży i będzie zdrowy jak rybka....

Troszkę przeszliście, to fakt. Będzie dobrze, musi być. Trzymam kciuki za Miłoszka, niech rośnie mamusi zdrowo!!!

sunflower - Wojtuś 13.12.2010r. Wśród nas
justi07 - Kacperek 14.12.2010r. Wśród nas
Anusia365 - Piotruś 16.12.2010r. Wśród nas
renata329 - Dawidek 31.12.2010r. Wśród nas
Kasiekk - Karolek 04.01.2011r. Wśród nas
makaja - Miłoszek 06.01.2011r. Wśród nas
aslani - Jaś 07.01.2011r. Wśród nas
Monix - Nadia 07.01.2011r. Wśród Nas
Ivy - Jakubek 11.01.2011r. Wśród nas

Miskiewicz88 - Marcelinka 05.01.2011r.
netka24 - (chyba) Miłoszek 05.01.2011r.
Aginia - Emma 05.01.2011r.
rodzynka – 05.01.2011r.
agania123- Natalka 06.01.2011r.
dagack- Marcelina 06.01.2011 r.
gosia_ann - Zosia 08.01.2011 r.
Petronella - Kubuś 11.01.2011r.
monisia1984 - Tomus 24.01.2011r
zlotoweczkavip - Wiktoria 27.01.2011r
Karolinka – 28.01.2011r.
posejdonka - Michalinka 28.01.2011r.
eldcia- Bartuś 31.01.2011r.
petram3 - 31.01.2011r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53211 przez gosia_ann
U mnie nareszcie się coś wydarzyło :D:D 13 stycznia poszłam do gin na badanie, powiedziałam mu że przez ostatnie dni słabiej czułam ruchy dziecka. Skierował mnie zatem do szpitala na badania. Podczas wizyty wykonał również coś niezbyt miłego i bolesnego, ponieważ oddzielał mi palcem dolny biegun pęcherza płodowego od ściany macicy. Rozwarcie miałam na 1 palec a to co zrobił ma przyspieszyć pojawienie się skurczy.
W szpitalu zrobili mi KTG, USG i inne. Mała się chyba wystraszyła bo jak tylko podłączyli mnie do KTG to zaczęła szaleć i tak jej do teraz zostało hehe. Wszystkie wyniki wyszły ok i po jednodniowej obserwacji wypisali mnie do domu. USG wykazało, że malutka już nie jest taka malutka bo waży ok 3300-3400g więc troszkę nadrobiła :) Skurczy niestety jeszcze nie mam.
Po przyjściu do domu zauważyłam również, że odszedł mi czop śluzowy :D:D Widocznie interwencja gin okazała się skuteczna :)
Jeśli do wtorku nie urodzę to mam przyjechać do szpitala i wtedy już zostanę do porodu :)
Ciesze się że coś się zaczyna dziać :)

Makaja gratuluję :) ciesze się że jesteście już w komplecie.

Kasiekk super że miałaś tak dobrą opiekę w szpitalu. Ja też taką poproszę hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53233 przez Emme
ja trafiłam w dzień odejścia czopu do szpitala, rano miałam małą przy sobie, więc: przepowiadam Ci że szybko pójdzie. Amen
:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53444 przez Ivy
Cześć mamuśki :) , najpierw może pogratuluję wszystkim rozpakowanym, które przegapiłam podczas pobytu w szpitalu.
U mnie wszystko dobrze. Widzę, że mój Michałek już Wam obwieścił przyjście na świat Kubaska naszego słodkiego :) , zatem nie będę się opisywać formalności. Mogę ze swojej strony dodać, że poród miałam najpiękniejszy, jaki mogłabym sobie wymarzyć. Faktem jest, że położna spisała się na medal, a co zaobserwowałam później, nie wszystkie w naszym szpitalu miały tyle cierpliwości i dobrej woli, aby pomóc kobietom przeżyć naprawdę godnie poród. Dziękuję zatem położnej Ani (nie wynajmowałam jej, także chyba jakiś Anioł Stróż nad nami czuwał) najpiękniej, jak potrafię.
Schodki zaczęły się później. Miałam problemy z karmieniem, tak samo, jak Aslani. Jadnak nie było "na stanie" żadnej pani "poradniczki laktacyjnej". A niektóre panie odpowiedzialne za opiekę nad maluchem, zostawiały wiele do życzenia... Usłyszałam np. na dzień dobry, że "nieudolna ze mnie mama", gdy borykając się z poczuciem winy za brak pokarmu próbowałam niezbyt wprawnie karmić synka butlą... :/ . Dopiero ostatniej nocy w szpitalu, gdy przez bite sześć godzin nie mogłam zatrzymać lejących się łez przykładając synka do pustej piersi, spotkałam odpowiednią osobę. Po trzech dniach karmienia butlą! dowiedziałam się o istnieniu nakładek laktacyjnych, które pomogłyby mi od razu karmić piersią! Ech... :/ ..
Ale lepiej późno niż wcale. Dzisiejszej nocy w końcu moje piersi zaczęły się wypełniać, a Kubuś nareszcie nie płacze, gdy go przystawiam. :D

Dobra, póki co zmykam, bo jeszcze nawet nie obejrzałam zdjęć, które mogłabym Wam tu wstawić. Trzymajcie się cieplutko kochane :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53457 przez Ivy
Kubuś trzy godziny po narodzinach



I na drugi dzień



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53458 przez asia26
Śliczny chlopczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53469 przez Kasiekk
ależ mamy słodkie dzieciaczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53483 przez Monix
Jeszcze raz serdeczne gratulacje Ivy :)
Śliczny ten Twój synalek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53503 przez zlotoweczkavip
ale słodziak:) Tylko go schrupać:) Wy rozpakowane mamusie musicie być już przeszczęśliwie, choć wiadomo, duużo macie teraz na głowie. Co do karmienia, nam już na SR mówili, że ile osób tyle opinii ale nie wolno się poddawać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53506 przez aslani
Gratulacje Ivy:)
Ja nadal walczę o pokarm. Ciągle jest go mało, chociaż młody coraz ładniej i dłużej ssie. Piję herbatkę hippa, pół piwa Karmi dziennie(wygazowane), planuję jeszcze położyć się do łóżka na cały dzień lub dwa. Postanowiłam sobie, że nie odpuszczę jeszcze do przyszłej niedzieli, jak się nic nie zmieni to przejdę tylko na butelkę :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53543 przez gosia_ann
Ivy śliczny synek :)
Aslani dobrze że walczysz o pokarm!!! Naprawdę warto. Po butelkę należy sięgać w ostateczności.

Moja mała strasznie się wierci i schodzi coraz niżej przez co boli mnie całe podbrzusze. Czuję tępy kłujący ból w dole brzucha. Brzuch mi się coraz częściej napina. Jeśli nic się nie wydarzy to w poniedziałek idę na KTG, a we wtorek jadę do szpitala. Czekam cały czas na skurcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53545 przez ilona
Gratuluję!!!!!

Piękny i przesłodki dzidziuś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53584 przez Monix
A ja znowóż, od 3 dni mam nawał pokarmu i muszę odciągać, bo jak nie odciągnę, to piersi robią się nieprzyjemnie twarde i ciężkie, a jak wiadomo może to nawet prowadzić do jakiegoś zapalenia. Myślę, że niedługo się wszystko unormuje, jestem dobrej myśli.

Mała ładnie przesypia noce, budzi się 3 razy na karmienie, ja jestem wypoczęta, póki co, jest idealnie ... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53599 przez justi07
hej dziewczyny.. gratuluje wszystkim ostatnio rozpakowanym mamusia.. ja dolanczam zdjecie mojego juz miesiecznego kacperka..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53612 przez gosia_ann
Jaki śliczny chłopczyk justi :) cudowne duże oczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl