BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #63346 przez Kasiekk
Ja od chwili narodzin karmię na żadanie... w szpitalu nie kazali strikte co 3h ale nie rzadziej ;) ja również nie budzę małego raz tylko go obudziłam bo przespał całą noc 7h a mnie juz się wylewało :P wkładka przeciekła więc musiał mamusi pomóc ;) widocznie miał melodię do spania :P

A oto mój rozbójnik :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #63395 przez Groszek
Nie budzić, bo potem będziecie miały przekichane jak się nauczy :) my się karmimy na żądanie, choć Misiek ma już 7 miesięcy :) Na spacerki wyszliśmy w pierwszym tygodniu życia Małego, ale było lato :lol:
Karolek śliczny, a mina powalająca :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63422 przez Madzia89862
no pieknosci:)taka malutka kruszynka..na nozce chyba ma znamie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63432 przez Kasiekk
Madzia89862 napisał:

no pieknosci:)taka malutka kruszynka..na nozce chyba ma znamie?


Nie to naczyniak niestety... mam nadzieje ze mu zejdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63442 przez Madzia89862
no to niech schodzi schodzi i nozki nie przystraja:)bede 3mac kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63515 przez Martynka__89
Ja dość późno wyszłam na pierwszy spacer. Ale śliczne są maleńkie dzieci ;) Mateuszek to już "kawał chłopa" ;) a co do karmienia to lekarz powiedział, że minimalna przerwa między karmieniami to 2 godz. dziecko co chwile karmione za dużo przybiera na wadze i może być nie spokojne.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63651 przez makaja
dzięki dziewczyny... eksperment rzeczywiście udany Miło obudzil się po 1 jadł do ok 2 potem się obudził o 6 :D i ja zupełnie inaczej dzis funkcjonuje :) kurcze a my w domu wagi nie mamy i nawet nie wim czy Mały prawidłowo przybiera na wadze.... chyba się szykuje kolejny zakup
Kasiekk nie przejmuj się tą wagą bo ja sama widzisz skoro Karolek jest szcześliwy i zadowolony to jest wszystko w porządku ale jak masz się stresować to lepiej zadzwoń do połoznej albo pediatry :D

jak juz kiedys pisałam to jestem anaalfabetka komputerową i nie wiem jak się wkleja fotki na to nasze forum a tez się chętnie pochwalę Miłkiem :) więc proszę napiszcie jak krowie na rowie jak to się robi

:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63702 przez Kasiekk
jak piszesz nowy post to pod okienkiem masz
dołącz obraz wciskasz wybierz plik i wybierasz z kompa tylko zdjecie nie moze byc wieksze niz 150kb ;>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63704 przez kasiala
Dziewczyny pomóżcie nie wiem co się dzieje z Zuzanką.Jest nakarmiona,ma suchą pieluszke a płacze i gdy tylko położe do łóżeczka budzi się nagle i znowu płacze.Dzisiejszej nocy nie spała od 1.30 do 6 rano cały czas marudziła i płakała.Pomóżcie bo nie wiem co sie może dziać z Zuzią.I tak mocno pręży się jak robi kupke.Co mogę jej podać żeby było jej lżej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63782 przez makaja
Kasiala to pewnie ta cholerna kolka :angry: w sumie to nie wiem co naisac bo u nas Miłewk tak długo nie płacze..... ale z godzinke to potrafi, wtedy tulimy go, nosimy i tak w kółko az w końcu się męczy i usypia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63785 przez makaja
może teraz się uda wkleic fotkę....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #63788 przez Kasiekk
kasiala napisał:

Dziewczyny pomóżcie nie wiem co się dzieje z Zuzanką.Jest nakarmiona,ma suchą pieluszke a płacze i gdy tylko położe do łóżeczka budzi się nagle i znowu płacze.Dzisiejszej nocy nie spała od 1.30 do 6 rano cały czas marudziła i płakała.Pomóżcie bo nie wiem co sie może dziać z Zuzią.I tak mocno pręży się jak robi kupke.Co mogę jej podać żeby było jej lżej.


kochana miałam tak 2 tygodnie ;/ nic fajnego. To kolki z moich doświadczeń to:

- pomaga herbatka z kopru włoskiego - tylko na początek mała ilość np 30ml zrobi jej się troszeczkę cieplej w brzuszku, ja młodemu podawałam przed spaniem nocnym bo kolki właśnie wtedy go chwytały...
- noszenie ale nie tak żeby leżała na pleckach płasko tylko tak żeby miała nóżki trochę w dół
- w ciągu dnia często kładłam na brzuszku oczywiście nie po karmieniu, wolałam żeby zostało w nim to co zjadł :P
- no i oczywiście masowałam brzuszek - koniecznie zgodnie z ruchem wskazówek zegara
- niektóre dziewczyny używają też suszarki, dmuchając dzidzi w brzuszek ciepłym powietrzem
- ponoć pomaga też ciepła pielucha na brzuszku taka np świeżo wyprasowana, ale ja wolałam położyć delikatnie moja dłoń, która chwila moment była ciepła, a jr wiedział że nie jest z tym sam...

Niestety to są tylko półśrodki nie ma lekarstwa na kolki :( dzieciaczki musza po prostu to przejść... POWODZENIA

makaja no cudny Miłoszek :) ojoj do schrupania ;] a co to za smoczek ? superaśny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63808 przez makaja
smoczek ortodontyczny... koleżanka logopedka mi poradziła, że jak juz to taki specjalny, chociaż smoczek to smoczek, więc uważam, że zawsze ryzyko wady wymowy może się pojawić....
Kasiekk dobrze , żę tylko 2 tyg podobno te kolki potrafią trwać miesiącami..... ale dobrze , że macie to juz za sobą, teraz nic tylko się cieszyć.... sprawdzałam pogodę i u nas chyba w końcu pokaże się słonko wiec spacery dłuższe uskutecznimy , bo na razie tylko pół godzinki( bo nawet nie wiem czy je wydłużać i ile ????) i do domku.... a u Was jak spacerujecie juz sobie ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63813 przez martela89
Na kolkę to wykupiłam pół apteki :)

A pomagały robione w aptece czopki i herbatka plantex duo .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63854 przez Kasiekk
martela89 napisał:

Na kolkę to wykupiłam pół apteki :)

A pomagały robione w aptece czopki i herbatka plantex duo .


No to pewnie już takie kolki co to nic nie pomagało...
Na szczęście u nas nie było tak źle dlatego przebidowaliśmy domowymi sposobami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl