BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #62018 przez _aga86_
gosia_ann napisał:

Fajny filmik Kasiekk

Do tego na izbie przyjęć pielęgniarka dała mi do zrozumienia, że napewno dziecku źle się odbiło i za szybko je położyłam spać. Następnie ta pani wyraziła swoją opinię na temat pępka, że takie przemywanie 2-3 razy octeniseptem jak ja robię to pępek za rok jej odpadnie, mam go zdecydowanie częściej i mocniej (z nastawieniem na mocniej) przecierać gazikami i spirytusem. Generalnie wyszło na to, że jestem bardzo niedoświadczona w zajmowaniu się własnym dzieckiem. Nie ma jak służba zdrowia.

No to faktycznie przezyliscie horror :O C do pepka to jakas za przeposzeniem niepowazna kobieta. Ja mieszkam w UK i tutaj w srodowisku lekarzy istnieje przekonanie, ze najlepiej pepuszka nie ruszac, ani niczym go nie smrowac. Tak tez zrobilam nie smarowalam pepka i odpadl po 8 czy 9 dniach. A sa osoby, ktore smaruja itp. a pepek odpada po ponad 2tyg. Mysle, ze to nie ma nic do rzeczy. Jednym malenstwa odpada szybciej innym pozniej. U nas wszystko szybko i ladnie sie zagoilo. A jezeli chodzi o doswiadczenie to skad mialas je wziasc skoro to Twoje pierwsze dziecko?? Uwierz mi, ze kazda z nas uczyla i do tej pory uczy sie na wlasnym dziecku. Moze ta baba wychowala juz 5 stad ta jej "zyciowa madrosc". Denerwuja mnnie takie osoby- buuu.... Daj znac jak malenstwo sie czuje. trzymam kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62077 przez kasiala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #62145 przez Kasiekk
kasiala napisał:


Włóż sobie suwaczek w podpis ;)

Hej ja tez jeszcze przemywalam pepus az nie bylo juz strupka ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62167 przez aslani
Jasiowi pępek odpadł 27 dnia! W szpitalu i położna środowiskowa uprzedzali, że ma gruby i sporo czasu minie zanim odpadnie. Teraz ciągle przemywam octaniseptem dwa razy dziennie.

Gosiu trzymam kciuki, żeby z córcią było wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62269 przez gosia_ann
Zosia czuje się dobrze, ale musi być w szpitalu na obserwacji aż do poniedziałku :( Zrobili jej RTG, USG brzuszka i głowy i wszystko jest ok. Przez weekend będą ją obserwować ile je i czy prawidłowo przybiera na wadze - denerwuje mnie ta obsesja na punkcie jedzenia, przecież są dzieci które po prostu jedzą mniej, ale wg lekarzy moje dziecko jest niedożywione i ma jeść co 2 godziny wrrr. Natomiast w poniedziałek chcą zrobić jeszcze badanie kardiologiczne, żeby mieć 100% pewność, że wszystko jest ok. Z jednej strony wiem że skoro Zosi nic nie jest to powinnam "spać spokojnie", ale nie potrafię, bo to takie maleństwo ... M robi w szpitalu nocki, ja z niunią jestem w ciągu dnia. Musimy to przetrzymać.
Co do pępka, to jak małą dzisiaj przewijałam to zauważyłam że pępek jest maźnięty gencjaną. Co za upierdliwi ludzie w tym szpitalu, tylko oni mają racje i musi być tak jak oni chcą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62290 przez kasiala
a jak mam wstawic ten podpis??gdzie jego szukać??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62293 przez kasiala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62299 przez makaja
Gosia dacie radę !!! będzie super, jeszcze będziesz sie z tego śmiała, zobaczysz.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62409 przez Kasiekk
kasiala napisał:

a jak mam wstawic ten podpis??gdzie jego szukać??


Twój profil -> Mój profil :) i na dole masz tam miejsce na kod :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62572 przez kasiala
ok dzięki już wstawiłam.A nam dzisiaj pępuszek już odpadł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62677 przez makaja
dziewczyny znowu pojawiły się obawy...... tym razem na temat kaszelku czy u Was też czasami tzn raz dziennie zdarza się , że maleństwo pokasłuje ?? bo u nas tak się zdarza i kurcze boję się , żę to może cos poważnego dolegać aaa i jeszcze wydaję mi się, że Miło ma podkrążone oczka chociaż mój mąż tego nie zauważa :( nie wiem sama może jestem przewrażliwiona czy u Was jest podobnie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62693 przez aslani
Jaś nie ma kaszlu, ale dziwnie oddycha przez nos. Od dwóch dni używamy sprayu do nosa i aspiratora.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62704 przez kasiala
Dziewczyny mam pytanie na co jest herbatka z kopru włoskiego?i i od kiedy ją można podawać dziecku??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63017 przez Kasiekk
kasiala

Herbatka z kopru włoskiego jest po to by dzidziusiowi robiło sie lepiej kupkę lub żeby zmniejszyć gazy w brzuszku.. herbatkę Hipp można podawać od 1 tygodnia natomiast nie w dużej ilości powolutku :) trzeba też pamiętać że takie herbatki mają w sobie glukozę więc niektóre maluchy czują się pełne ;) Gratulujemy Pępuszka :D

aslani Karol też oddychał tak ciężko... pamietajmy że takie maluchy nie umieja oddychać przez buzie ;) uzywam soli mineralnej w ampułkach po 2 krople do każdej dziurki ;)

makaja Mój Karol też miał takie dni gdzie normalnie kaszlał... w te dni starałam sie z nim nie wychodzić - obawa że to jakas infekcja, ale samo mu przesżło... może drażniło go coś w gardełku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63020 przez kasiala
Dzięki serdeczne za odpowiedź.Lecę zrobić Zuzi herbatke z kopru włoskiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl