BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 2 miesiąc temu #67021 przez martela89
gosia_ann napisał:

My chyba też zdecydujemy się na szczepionki refundowane. Pierwsze szczepienie w 6 tygodniu to trzy ukłucia :( ale mam nadzieję że się nie rozpłaczę razem z dzieckiem.


My pierwszą miałyśmy refundowaną te 3 wkłucia,ale mała tak płakała,że mi też łzy leciały i następne miała już skojarzone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67024 przez alutka1011
Ja od początku szczepie infanrixem i Maja tylko za pierwszym razem tylko płakała a potem już ok. i nie było żadnych objawów poszczepiennych jedynie dłużej spała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67027 przez Kasiekk
ale słuchajcie czy wływu nei ma tez ten kto robi szczepienie ? jak bedzie zolza co to tylko jak maszyna wbija igle to bedzie gorzej a jak pani bedzie umiala razem z rodzicem zajac czyms innym dzidzie to bedzie łatwiej .. my we środę dzwonimy do przychodni na szczepienie zobacyzmy jak nam pójdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67042 przez alutka1011
Kasiekk napisał:

ale słuchajcie czy wływu nei ma tez ten kto robi szczepienie ? jak bedzie zolza co to tylko jak maszyna wbija igle to bedzie gorzej a jak pani bedzie umiala razem z rodzicem zajac czyms innym dzidzie to bedzie łatwiej .. my we środę dzwonimy do przychodni na szczepienie zobacyzmy jak nam pójdzie ;)

U nas raczej są miłe panie i za każdym razem jak idziemy ubolewają że muszą szczepić takie małe dzieciątko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67073 przez raczek10
MY też szczepiliśmy Jasia infanrixem i też było ok. tez nam nie plakał jak go szczepili a w domu po szczepionce też nie było problemów takich jak gorączka .czy opuchlizna . Jednym warunkiem przy szczepieniu to dziecko powinno być zdrowe i po szczepieniu też ,żeby unikać przez jakiś czas ludzi chorych .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67131 przez makaja
witajcie stycznióweczki
a ten enfarix to jest szczepionka bezkomórkowa ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67283 przez raczek10
makaja napisał:

witajcie stycznióweczki
a ten enfarix to jest szczepionka bezkomórkowa ???


Makaja nawet nie wiem czy ta szczepionka jest bezkomórkowa my zdecydowaliśmy się na nią ,bo Zuzie tym szczepiliśmy i ona dobrze to znosiła :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67404 przez Kasiekk
Dziewczyny :( Karol ma kryzys a raczej ja 6 tygodnia... non stop chce jeść w piersiach to ja już chyba nic nie mam ! Dzisiejsza noc to porażka budził się co 1,5h i godzinę siedział przy piersi :( mam nadzieje że mu do jutra przejdzie i że moje piersi dadzą mu tyle amu ile potrzebuje ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67409 przez Groszek
Och nie wiem co Ci poradzić, ale przystawiaj Karolka do piersi częściej będzie się denerwował ale powinno pomóc :) Wiem co to znaczy mieć cycocholika :lol: Michał przez 2 miesiące budził się co 15-30 minut na cyca w nocy, chodziłam jak zombi ale wkońcu jest ok, budzi się raz może 2 w nocy i to tyle :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67420 przez Martynka__89
A może Karolek traktuje pierś jak smoczek Matiasek też miał taki okres i nadal chętnie ciumćka cycuszka ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67572 przez Monix
My po pierwszym szczepieniu :) Wybrałam tradycyjne 3 wkłucia, zauważyłam, że większość rodziców jednak wybrała szczepionki skojarzone. Pani doktor powiedziała mi, że swoje dziecko szczepiła tradycyjnie, bo też nie ma zaufania do nowości jak to określiła - czyli nie zrobiłam źle :) Nawet mała długo nie płakała, dzielnie zniosła serię zastrzyków.

Nadia waży 4850, mały klocek już z niej, wychodzi na to, że cycuś mamusi służy :laugh:

Ja znowóż ostatnio obudziłam się w nocy z bólem piersi, była twarda jak kamień i gdyby nie szybkie odciągnięcie laktatorem to pewnie skończyło by się to jakimś zapaleniem, w ogóle mam ostatnio pełno pokarmu, chyba spokojnie jeszcze jedno dziecko by się najadło he he ;)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67680 przez martela89
Jak będziesz za często pomagała sobie laktatorem to piersi będą Ci nabierały dla małej polus dla laktatora i będziesz miała problem.
Jak moja zaczęła przesypiać więcej w nocy to też piersi miałam jak kamienie bo karmiłam ją co 1,5 godziny,a nagle co 6 :ohmy: ale kilka dni wytrzymałam i unormowało się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67692 przez Emme
wg mnie troszkę trzeba odciągnąć, żeby zapalenia się nie nabawić (nie wszystko, tylko troszkę)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67704 przez Monix
Ja laktatora w ogóle nie używam, kupiłam go z myślą o takich sytuacjach, które notabene zdarzają się bardzo sporadycznie i tak jak pisze Emme zciągnęłam tylko tyle, żeby poczuć ulgę i nie nabawić się zapalenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67707 przez makaja
ja kupiłam laktator elektryczny baby one i nie wiem czemu w oóle mi pokarmu nie ściąga, odciagam ręcznie :( no cóz trudno, z reszta to moje odciąganie trwa chwilkę bo mam małemu nie podawac tego pierwszego mleczka(wodnistego) bo tam jest chyba duzo laktozy a on nie bardzo ją toleruje.
Kasiekk ja to przechodziłam w sobotę na szczęśćcie tylko w dzień a w nocy jak aniołek poszedł spokojnie spać :)
Pozdrawiam Was i Wasze najsłodsze rozkoszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl