BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 2 miesiąc temu #68000 przez Kasiekk
martela89 napisał:

Pod koniec ma czkawkę :laugh:

Widać i słychać,że to jeszcze taki maleńki dzidziulek,moja to jak ryknie albo pisknie to cały blok słyszy :lol:



No mlody tez zaczyna ale narazie jak mu sie jesc chce to wrzask jest :)

Dzis sie smialam o 6 slysze "e e ee e eee e" podchodze on do mnie usmiech okazalo sie ze mnie wolal bo mu sie ulalo i bylo mu mokro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68014 przez monisia1984
hej dziewczyny mam takie pytanie czy wasze pociechy chrapia moze jak spia?
po maly tak daje czasem ze smieje sie w glos nawet teraz jak pisze to chrapie, pytalam sie poloznej bo myslalam ze moze ma chore zatoki albo cos w tym stylu ale polozna powiedziala ze jest to normalne ze czasem male dzieci moga byc bardzo glosne wiec pytam sie was czy moje slonce jest jedyne na forum czy jest ich wiecej. buziaki pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68028 przez Kasiekk
Mlody nie chrapie chociaz zdazylo mu sie w jedno popoludnie kiedys ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68046 przez Martynka__89
Słodko :) widać jaki maluszek.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68279 przez renata329
a moj stęka tak nad ranem od 4 do 6 przez 2godziny to jest straszne meczace, bo nie wiem co mu jest czy go cos boli czy cos mu sie sni i nie wiem czy to jest normalne

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68669 przez aslani
Jasiu też często stęka nad ranem, ale to najczęściej jest produkcja kupki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68689 przez Kasiekk
aslani napisał:

Jasiu też często stęka nad ranem, ale to najczęściej jest produkcja kupki :laugh:


A to jak produkuje to steka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68806 przez makaja
dokładnie tak z tym stękaniem u nas jest podobnie..... na początku zrywałam się z łóżka , bo myślałam , że coś się dzieję ale teraz wiem , że to właśnie produkcja idzie.....
byliśmy wczoraj u ortopedy i na szczęście wszystko ok :D okazało się, że plamka nad piersią która mu wyskoczyła to naczyniak :( mam nadzieję że zejdzie równie szybko jak się pojawił.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68826 przez Monix
Własnie, a kiedy wybrać się do ortopedy ??? I czy idzie się tylko raz czy parę razy ??? Jak to jest ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68836 przez Emme
my u ortopedy nie byłyśmy, nasz lekarz nie widzi potrzeby, żeby stresować niepotrzebnie dziecko. gdyby miał jakieś wątpliwości to wypisałby skierowanie, ale w takim wypadku powiedział, że nie ma sensu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68849 przez Monix
U nas w szpitalu, każdemu dają skierowanie do ortopedy, ale ja nie zarejestrowałam małej, a wiem że bardzo długo się czeka i chcę iść prywatnie, tylko nie wiem kiedy najlepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68886 przez Kasiekk
Dziewczyny my wlasnie zarejestrowalismy sie na szczepienie 23.02 i do poradni preluksacyjnej 24.02 na usg bioderek :) mam nadzieje ze bedzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68896 przez miskiewicz88
My juz bylismy na usg bioderek:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68967 przez Anusia365
U mnie w przychodni każdy dostaje skierowanie do ortopedy. I my byliśmy w 4 tygodniu życia Piotrusia. Od tej wizyty za 6 tygodni do kontroli.
Ja bym każdemu radziła odwiedzić ortopedę, koleżanka była u pediatry, lekarz stwierdził, że z bioderkami wszystko super. Ale ona jeszcze odwiedziła specjalistę, zrobiła USG i okazało się, że jej córeczka ma dysplazję bioderek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69001 przez Ivy
Dziewczyny, czy wasze pociechy, które były szczepione na gruźlicę, mają już na ramieniu bąbel?
Kubaskowi ten bąbel dziś rano pękł i wylało się z niego morze ropy :ohmy: , zebrałam to świństwo wacikiem, ale nic więcej nie robiłam, bo położna powiedziała, aby nie ruszać. Natomiast przed wieczorną kąpielą zauważyłam, że na ramionku zrobiła się... dziura :ohmy: :ohmy: :ohmy: ... nie zmoczyłam tego, ani dalej niczym nie oczyszczałam, bo wyglądała na czystą, tak jakby całe to świństwo wyszło już wcześniej, zeszła też opuchlizna i zmniejszyło się zaczerwienienie wokół. Ale dziurka jest spora, ma tak około 2,5 mm środnicy. Wygląda, jak ślad po owrzodzeniu. Czy to tak ma wyglądać? Wiecie coś na ten temat? Bo nie chcę czegoś synkowi popsuć. Rączka go nie boli, a on sam wydaje się być niewzruszony sytuacją... za to mnie aż telepie... :( ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl