BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 11 miesiąc temu #133975 przez Ivy
Makaja, może te wyniki też tylko chwilowo się pogorszyły przez ząbkowanie, albo coś... w każdym razie trzymam kciuki.

Aslani, Twój synuś niedługo przerośnie mamę, tatę i sosnę :D ...a jak po ćwiczeniach? Poprawa jest duża? Nie męczą już tak Jasia, jak wcześniej?



A tu Kubek przyłapany na dezercji:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #134126 przez Kasiekk
Katerina napisał:

Gratuluje pierwszego ząbka dla Miłoszka :)

Mój Dawidek jest przeziębiony, kaszle i kicha - taki biedaczek z niego. Nie wiem jak mogłabym mu ulżyć? Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Nie ma temperatury, chyba ... może głupio zapytam ale niemowlęta też maja 36.6 - jako normalną temp? od kiedy jest stan podgorączkowy?

A propos stulejki to nic nie wiem - ja w sumie nic nie robię, lekarz mi nic nie mówił-ale nie wiem sama, może faktycznie trzeba poczekać do roku?


Słońce u dziecka nie ma stanu podgorączkowego :) temp 37 i trochę to nadal prawidlowa temperatura... kłopot się pojawia kiedy temperatura przekracza 38 stopni...
bo przeciez wystarczy że Dawidek bedzie płakał albo siłował się na brzuchu i już temperatura idzie w górę...
A ma katar ? jeśłi tak to ja bym kupiła sól morską i czyściła mu nosek a jeśli nei marudzi aż tak bardzo to po soli morskiej lub fizjologicznej kładła go często na brzuszku bo wtedy najlepiej czyszczą się drogi oddechowe ;]
A jeśli często kaszle albo jeśli kaszel budzi go w nocy to ja bym poszła do lekarza żeby osłuchał wiesz te wirusy zapalenia płuc i inne ;/


Makaja słońce 3maj się może nie jest tak źle ! mocno Was ściskamy :D :*

Aslani 14 miesięczny synek mojej kuzynki tyle waży :P Jasio nie rośnij tak szybko ! nasi nie mogą go dogonić ;)

Co do siedzenia Karolka (wg mojego męża Karlosa) to ja go sadzam na tym najbardziej leżącym tamto było do fotki jedynie ale fakt jest taki że naprawdę lubi i sam siada jak ktoś go chce położyć sobie na ramieniu to sam się podniesie takie ma mięśnie brzucha ;]

A tu mój rozrabiak :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #134160 przez aslani

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #134332 przez gosia_ann
Gratuluję pierwszych ząbków :)

Aslani mam nadzieję, że mimo trudów rehabilitacja przynosi efekty.

Ivy super że synuś lubi bawić się na macie edukacyjnej i tak ładnie bawi się na brzuszku. Moja mała na brzuchu leży krótko a mata ją jeszcze zupełnie nie interesuje. Bawi się głównie w łóżeczku.

Dzisiaj idziemy do szczepienia to ją zważymy. Zapytam o przyszłość ząbków :)
Od 3 dni Zosia pije dużo mniej mleka niż zwykle, prawie połowę mniej. Nie wiem czy to za sprawą upałów czy może dlatego że podaję jej słoiczki. Muszę też o to zapytać.
Zosia je jak na razie jabłuszko, machewkę, banana, morele, zupkę jarzynową i brokuły. Wszystko jej smakuje, zjada połowę słoiczka na jeden raz choć wiem że chciałaby więcej.

Czy wy też macie problem z niemiłym oddechem waszych dzieci?

Rewolucje łóżeczkowe







Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #134341 przez Monix
Ale śliczne te nasze styczniowe dzieciaczki :) :kiss:

Gosia, na ostatnim zdjęciu Zosia bardzo fajnie się uśmiecha, daj to zdjęcie na konkurs :blink:

Moja Nadia zjadła już marchewkę, jabłuszko, jabłuszko z dynią i jabłuszko z jagodą, wszystko smakowało jak narazie :)

Co do niemiłego oddechu, to u nas nie ma z tym problemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #134582 przez renata329
słodka jest ta Twoja Zosia,wiesz co moj tez b.mało je juz ponad tydzien,byłam dzisiaj na szczepieniu i zapytałam sie pielegniarki co to moze byc ze Dawid mało mi je a ona na to ze to przez te upały,Dawidek był dzisiaj bardzo dzielny nawet nie zapłakał przy szczepieniu,tylko mowił ta ta , ze az lekarz sie zdziwił ze juz mowi ta ta ha ha ha,kazał małemu dawac winogrona,banany i jabłka i powoli wprowadzac mleko 2(stopniowo) wazy 7.700 wiem ze mało w porownaniu synka Aslani ,przytył 1kg w ciagu 6 tyg ,chyba nie jest zle

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #134853 przez Kasiekk
Gosieńko u nas tez nie ma problemu z oddechem..

Renatko Karol tydzień temu wazył 7600 :D także idziemy łeb w łeb ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135076 przez gosia_ann
Monix napisał:

Gosia, na ostatnim zdjęciu Zosia bardzo fajnie się uśmiecha, daj to zdjęcie na konkurs :blink:

Powiedz proszę na jaki konkurs?

Jesteśmy po szczepieniu, Zosia była bardzo dzielna, zapłakała dopiero przy trzecim zastrzyku. Następne szczepienie jak skończy pół roku i tylko jedno ukłucie :)

Zosia waży 7700g :D:D a to oznacza że przez ostatni miesiąc przybrała dokładnie 1 kg :)
Mniejszy apetyt na mleko wynika głównie z upałów. Jeśli chodzi o słoiczki to poza owocami pestkowymi (śliwka, morela, brzoskwinia itp) mogę jej podawać wszystko. Banana jedynie raz w tygodniu. Kaszek lub kleików ryżowych nie muszę jej jeszcze wprowadzać, bo dobrze przybiera. Jeśli już to żadnych owocowych smaków, tylko naturalne i ewentualnie wymieszać z owocem ze słoiczka, podawać jedynie z łyżeczki a nie z butli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135099 przez Monix
gosia_ann napisał:

Monix napisał:

Gosia, na ostatnim zdjęciu Zosia bardzo fajnie się uśmiecha, daj to zdjęcie na konkurs :blink:

Powiedz proszę na jaki konkurs?

Np. na ten: www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-...klepu-novumgrom.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135227 przez Katerina
Gosiu, Zosia to prawdziwa ślicznotka, a widzę że śpi podobnie jak mój Dawid i wiekowo tylko 3 dni różnicy. Tez nie mamy problemu z niemiłym oddechem.

Ivy, ale super mata edukacyjna,i faktycznie wyglada na no to że zabawa na brzuszku to przwdziwa przyjemność dla twojego chłopczyka.

Byłam u położnej i kazała mi czyścić nosek sola/woda morską - problem tylko że mój mały mądrala tak kreci głowa że nie mogę mu wyciągnąć tego katarku... humor mu nawet dopisuje więc mam nadzieję że wkrótce mu przejdzie.Aha jeszce kupiłam kropelki do inhalacji. I podniosłam lekko łóżeczko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135353 przez renata329
dzisiaj w nocy dawid budził mi sie co godzine,mleka wogole nie chce ani w nocy ani teraz

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135371 przez Kasiekk
Mój Karol tez zaczął kaszleć... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135394 przez Natka
hey dziewczyny,

Piotrus nadal kaszle :( noc była w miarę ale teraz tak kaszle :( Dostałam już 3 syropek na to i mam nadzieje ze pomoże.
Za tydzień idę na testy bo na 90% ma alergie. Biedactwo się już meczy 3 tygodnie
Kurcze co czytam posty to dzieciaki maja albo katarek lub kaszel :(

Gosiu, twoja Zosia ślicznie wygląda :* zapisz ja na konkursik :)

U nas nadal ząbków brak :( ale za to kupa za kupa leci :D

dziewczyny przymierzacie się do kupna spacerówki na lato? Bo my tak, do tego chce jeszcze kupić fotelik do auta od 9kg i krzesełko do karmienia :) Wydatek będzie spory ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135415 przez aslani
Natka Jasiu od dwóch tygodnie jeździ w spacerówce. Tak nam marudził w gondoli, że zmieniliśmy i już jest ok. Spacerówka była w komplecie z gondolą i muszę przyznać, że jestem mega zadowolona. Ma opcję wożenia przodem i tyłem do rodzica, to ważne, bo czasami jak Młodego coś wystraszy to dobrze jak mnie widzi. Trochę opada chociaż ma tylko trochę podniesione.

Zgłosiłam Jasia na konkurs :laugh:

Czyściłam Jasiowi nosek na wiosnę, bo miał straszny katar i od pory jak widzi fridę to zaczyna marudzić. Wszystko jednak szybko się skończyło i bez powikłań. Trzeba być twardym, bo to dla dobra maluchów. :kiss:

Rehabilitantka zaleciła nam kłaść Janka na twardym podłożu, żeby mu się nic nie podwijało, więc odpadła mata, bo ją miętolił nieziemsko. Kupiliśmy mu takie puzzle piankowe na podłogę, bajecznie kolorowe i też jest ok. Może się swobodnie obracać. :)

Chyba idzie ząbek, bo od dwóch dni Jasiek ślinie się strasznie i jakoś dziwnie wysuwa język...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135429 przez Natka
aslani no ja tez mam taki wózek 3w1 tylko ze on jest strasznie duży i zajmuje pol bagażnika w aucie ( a mamy kombi) i tak myślałam kupie spacerowy na pewno się przyda na lato na wyjazdy a na jesień/zimie wezmę znowu ten wózek 3w1

właśnie widziałam na konkursie twojego Janka, Nadje i Karolka :*

Moj tez jak widzi spray do noska to zaraz jest ryk .. no ale trzeba trzeba i po tym muszę go utulić bo jest taki poplakany

Aslani a czemu wam rehabilitantka tak poleciła? To może ja tez już kupie takie puzzle B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl