BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 11 miesiąc temu #130461 przez renata329
juz nie wiem co mam robic z moim dawidem on mi je tyko dwa razy dzienie po 120 ,mniej niz niemowle,myslałam ze to zeby ,ale moja bratowa powiedziała ze jak maja wyjsc zeby to sa spuchniete dziasełka a on ma tylko białe,zeby chciał jeszcze pic w te upały to oczywiscie tez nic nie chce ,juz mi rece opadaja

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130469 przez Kasiekk
Monix napisał:

Łooo... Kasiekk, ciężko będzie z fotką, bo jak chciałam dzisiaj pokazać tatusiowi i babci pierwszy ząbek, to Nadia wypychała mi palec i krzywiła się przy tym niemiłosiernie hehehe. Ale spróbuję jutro, może się uda :)

Moja Nadia na jakiś tydzień przed wyjściem ząbka, bardzo często budziła się w nocy - praktycznie co 1,5 - 2 godziny, a na 2 dni przed była płaczliwa i niespokojna. Nie miała gorączki, ani biegunki. Ale wiadomo każde dziecko inaczej to przechodzi...


hehe to ją rozśmiesz i strzel foto :P hihi polowania na ząbek zacząć czas ;)


renata329 napisał:

juz nie wiem co mam robic z moim dawidem on mi je tyko dwa razy dzienie po 120 ,mniej niz niemowle,myslałam ze to zeby ,ale moja bratowa powiedziała ze jak maja wyjsc zeby to sa spuchniete dziasełka a on ma tylko białe,zeby chciał jeszcze pic w te upały to oczywiscie tez nic nie chce ,juz mi rece opadaja


Kochana mi Karol taką akcje zrobił przez tydzień prawie wcale nie chciał jeść raz zrobilam eksperyment i jakbym karmiła go tak jak on woła to tylko 3 posiłki... ;/ po tygodniu walki nagle wróciło do normy...
Zauważyłam że w czasie tego 'kryzysu' Karol wolał np kaszkę ryżową czy kleik niż mleko no i dawałam mu chłodne mleko bo jak tylko podawałam mu butle bo tak krzyczał jakby go ze skóry obdzierali ;/

Kochane przed wczoraj bylismy na szczepieniu jak pisałam a wczoraj na USG brzuszka na kontrolę nerki (przy wcześniejszym USG okazało się że ma otwarte kielichy w nerce) i zbadać tą wątrobe której sie czepiają... okazuje się że Karol ma normalnej wielkości wątrobę tylko że mu wystaje spod żeber ;/ wcześniej myśleli że to przez to że był taki chudy ale ta wątroba wystaje bardziej ;/ Pan od USG powiedział że najprawdopodobniej taka jego uroda i jak zacznie raczkować i potem chodzic to powinno sie unormować bo wiadomo że nasze dzieciaczki nie maja jeszcze takich proporcji jak 'chodzący' człowiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130616 przez Natka
hey dziewczyny,

dziś w miarę mieliśmy spokojna noc, mały się obudził i bez problemów poszedł spać :)
Z kaszlem tez już trochę lepiej :)

Bombel byłam u Alergologa, sprawdziła małego i mówiła ze jak narazie nic nie wskazuje na to ze ma alergie ale i tak i tak badania będziemy robić tak za 2 tygodnie (ze wzgeldu na mnie)


Kasiekk dobrze to ujęłaś: polowanie na ząbki się zaczeło :d

Renata a twój mały od kiedy tak ma ? Bo Piotruś podobne jak Karolek nie jadł przez jakiś czas (no nie tyle co zazwyczaj)

Kasiekk będzie dobrze z Karolkiem wszystko się w czasie unormuje u niego :*

Dziewczyny jakie rozmiary ubranka kupujecie swoim pociecha ? Bo ja juz od 2 tygodni 6-9 miesięcy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130647 przez miskiewicz88
Monix napisał:

Moja Nadia na jakiś tydzień przed wyjściem ząbka, bardzo często budziła się w nocy - praktycznie co 1,5 - 2 godziny, a na 2 dni przed była płaczliwa i niespokojna. Nie miała gorączki, ani biegunki. Ale wiadomo każde dziecko inaczej to przechodzi...


Moja mała właśnie też teraz czesto budzi sie w nocy...a ja niewyspana chodze:D

Kasiekk napisał:

Co do podróży jechałam 100km i na pewno mógłby dłużej :) nie martw się zabierz piciu ulubione zabawki/gryzaki i jazda :D


He, tylko nie napisałam, ze wybieramy sie w podroz pociagiem -4h, rzadne z nas nie ma prawa jazdy i auta tez nie mamy, wiec zostaje pociag...Normalnie musze sie przyznac, ze stresuje sie tą podroza...Jedziemy na tydzien na Mazury, mielismy juz w tamtem weekend jechac, ale nie wypalilo...

Co do kaszlu to Karol czasem tez pokaszluje ale jestem pewna że to od śliny najgorzej mnie wkurza że mu takie wypryski na bródce od sliny wychodzą... może bepanthen pomoże ;/


Marceli też powychodzilo na brodzie...
A my druga kontrol nerek mamy za 2 miesiace...

Natka napisał:

Dziewczyny jakie rozmiary ubranka kupujecie swoim pociecha ? Bo ja juz od 2 tygodni 6-9 miesięcy


My kupujemy 74:)



Wiecie co, Marceli poschodzily "czerwone placki" z buzki, ale za to z szyji nie... nadal ma czerwone eh...;/i miala takie suche i chropowate przy zgieciu dloni i nadal nie znika...ten dermatolog jakis ferelny chyba byl...Na kosmetyki wydalam kupe kasy, a tu d..a ;/ a na dodatek dostała jakiejs wysypki na rączaczkach...ja juz nie nadążam za jej uczuleniami...moze to od słonca?? juz wymyslam...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130665 przez Monix
miskiewicz, powiem Ci ze dla takiego małego dziecka, to nie ma różnicy czy jedziez autem, pociągiem czy jeszcze innym środkiem transportu... Karmisz piersią, to masz tę wygodę, że nie musisz zabierać ze sobą tony jedzenia, picia itp. Nie martw się, będzie dobrze i cieszcie się wspólnym wyjazdem :)

Słuchajcie, są w końcu wyniki testów alergicznych. Okazało się, że młoda nie jest uczulona, ani na mleko ani na jajko, ani na inne pokarmy... ale się cieszę :woohoo: Pojawiło się za to minimalne uczulenie na roztocza, ale jest to bardzo niskie miano przeciwciał we krwi, wiec lekarka nie kazała się tym póki co przejmować...

Jednakze mleka nadal nie powinnam pić, bo jej jelitka po prostu tego nie tolerują i organizm reaguje wysypką - ale co najważniejsze nie jest to SKAZA BIAŁKOWA!!! Pediatra mówi, że jak małą skończy 10 - 12 miesiąc wszystko powinno się unormować. A jak będę przechodzić na mleko w proszku, to tylko na Bebilon H.A. lub NAN H.A.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130722 przez Anusia365

miskiewicz88 napisał:

My kupujemy 74:)



Wiecie co, Marceli poschodzily "czerwone placki" z buzki, ale za to z szyji nie... nadal ma czerwone eh...;/i miala takie suche i chropowate przy zgieciu dloni i nadal nie znika...ten dermatolog jakis ferelny chyba byl...Na kosmetyki wydalam kupe kasy, a tu d..a ;/ a na dodatek dostała jakiejs wysypki na rączaczkach...ja juz nie nadążam za jej uczuleniami...moze to od słonca?? juz wymyslam...


Koło szyi to może być zwykłe odparzenie, my tak mieliśmy. Pani alergolog mówiła,że to od skazy (Piotruś ma skazę białkową), ale wprowadziłam dietę, smarowałam kremami i tylko właśnie z szyjki nie zeszło. Po Paru dniach posmarowałam Sudokremem po kąpieli szyjkę (dałam troszkę więcej) i już jest ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130723 przez Anusia365

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130944 przez Kasiekk
miskiewicz88 napisał:

Monix napisał:

Moja Nadia na jakiś tydzień przed wyjściem ząbka, bardzo często budziła się w nocy - praktycznie co 1,5 - 2 godziny, a na 2 dni przed była płaczliwa i niespokojna. Nie miała gorączki, ani biegunki. Ale wiadomo każde dziecko inaczej to przechodzi...


Moja mała właśnie też teraz czesto budzi sie w nocy...a ja niewyspana chodze:D


Karol płacze przez sen albo piszczy tak jakby miał płakać... na szczęście jeszcze się nie budzi ale za to w dzień bardziej marudny jest

Kasiekk napisał:

Co do podróży jechałam 100km i na pewno mógłby dłużej :) nie martw się zabierz piciu ulubione zabawki/gryzaki i jazda :D


He, tylko nie napisałam, ze wybieramy sie w podroz pociagiem -4h, rzadne z nas nie ma prawa jazdy i auta tez nie mamy, wiec zostaje pociag...Normalnie musze sie przyznac, ze stresuje sie tą podroza...Jedziemy na tydzien na Mazury, mielismy juz w tamtem weekend jechac, ale nie wypalilo...


4h dacie radę pociąg ma monotonne dźwięki więc uśpi ją :D

Co do kaszlu to Karol czasem tez pokaszluje ale jestem pewna że to od śliny najgorzej mnie wkurza że mu takie wypryski na bródce od sliny wychodzą... może bepanthen pomoże ;/


Marceli też powychodzilo na brodzie...
A my druga kontrol nerek mamy za 2 miesiace...


byliśmy wczoraj kamień z serca

Natka napisał:

Dziewczyny jakie rozmiary ubranka kupujecie swoim pociecha ? Bo ja juz od 2 tygodni 6-9 miesięcy


My kupujemy 74:)


68/74

Natka napisał:

Wiecie co, Marceli poschodzily "czerwone placki" z buzki, ale za to z szyji nie... nadal ma czerwone eh...;/i miala takie suche i chropowate przy zgieciu dloni i nadal nie znika...ten dermatolog jakis ferelny chyba byl...Na kosmetyki wydalam kupe kasy, a tu d..a ;/ a na dodatek dostała jakiejs wysypki na rączaczkach...ja juz nie nadążam za jej uczuleniami...moze to od słonca?? juz wymyslam...


Ja sądze też że odparzenie nasze dzieci maja wysoko barki jeszcze i na szyi bardzo łatwo o odparzenie lub potówkę


Bylismy z tym naczyniakiem...
Gdyby nei tgo że to kolanko to zostawili by to w świętym spokoju. Jednak na kolanku to może uszkodzić więc chyba będą wprowadzac leczenie przyspieszające wchłanianie... ech...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #131044 przez miskiewicz88
Monix napisał:

miskiewicz, powiem Ci ze dla takiego małego dziecka, to nie ma różnicy czy jedziez autem, pociągiem czy jeszcze innym środkiem transportu... Karmisz piersią, to masz tę wygodę, że nie musisz zabierać ze sobą tony jedzenia, picia itp. Nie martw się, będzie dobrze i cieszcie się wspólnym wyjazdem :)


No mam nadzieję:) spakowałam już tyle rzeczy, a to jeszcze nie koniec...gdzie ja to pomieszcze hihi:)

Słuchajcie, są w końcu wyniki testów alergicznych. Okazało się, że młoda nie jest uczulona, ani na mleko ani na jajko, ani na inne pokarmy... ale się cieszę :woohoo: Pojawiło się za to minimalne uczulenie na roztocza, ale jest to bardzo niskie miano przeciwciał we krwi, wiec lekarka nie kazała się tym póki co przejmować...


To dobrze, że to nie skaza...:) A powiedz mi czy to pediatra wyslał Was na te testy?? Płaciłaś coś za nie?
Też chciałabym je zrobić małej...

Kasiekk napisał:

Bylismy z tym naczyniakiem...
Gdyby nei tgo że to kolanko to zostawili by to w świętym spokoju. Jednak na kolanku to może uszkodzić więc chyba będą wprowadzac leczenie przyspieszające wchłanianie... ech...


Własnie widzialam teraz na agugu...duzy ten naczyniak...wiec dobrze, ze bedą przyspieszac te wchlanianie...


Dziewczyny macie facebooka?:D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131077 przez renata329
tak mam F ,ma tak od niedzieli

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131208 przez Monix
Tak, to pediatra wysłała nas na testy, za same testy nie płaciłam, tylko za wizytę u niej.

Mam FB :) Już z niektórymi dziewczynami z forum się wymieniłam - czas na styczniówki hehehe Podaję swój, możecie mnie śmiało zapraszać jeśli chcecie ;)
www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100000713983109

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131268 przez Kasiekk
Monix napisał:

Tak, to pediatra wysłała nas na testy, za same testy nie płaciłam, tylko za wizytę u niej.

Mam FB :) Już z niektórymi dziewczynami z forum się wymieniłam - czas na styczniówki hehehe Podaję swój, możecie mnie śmiało zapraszać jeśli chcecie ;)
www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100000713983109



Facebook Kasiekk

Monix Ładna babka z CIebie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131282 przez Monix
Kasiekk napisał:

Monix napisał:

Tak, to pediatra wysłała nas na testy, za same testy nie płaciłam, tylko za wizytę u niej.

Mam FB :) Już z niektórymi dziewczynami z forum się wymieniłam - czas na styczniówki hehehe Podaję swój, możecie mnie śmiało zapraszać jeśli chcecie ;)
www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100000713983109



Facebook Kasiekk

Monix Ładna babka z CIebie :D

Dziękuję kochana :kiss: , ale wydaje mi się ze trochę przesadzasz... :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131513 przez Monix
Kasiek, a Twój Karolek nie ma czasem dzisiaj imienin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #131530 przez Kasiekk
Monix napisał:

Kasiek, a Twój Karolek nie ma czasem dzisiaj imienin?


Nie on miał w lutym :]
ale dizeki za pamięć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl