BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 11 miesiąc temu #133214 przez Kasiekk
Emme napisał:

ja mam (wcześniej pokazałam) plastikowe, z którego można zrobić później stolik i krzesełko. mój brat miał też rozkładane, ale drewniane. plusem tych plastikowych jest np regulowane oparcie. a takiego najzwyklejszego drewnianego nie polecam, bo wg mnie są niebezpieczne.


Nie wiem czy niebezpieczne, ale jak juz będę chciała kupić taki stolik z krzesłem dla Lolka to tez będzie plastikowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133232 przez renata329
ja jeszcze dawida nie sadzam choc on sam mi juz siada ale ja go głade na przymus,jeszcze sie nasiedzi a jak narazie karmie go w nosidełku,zamierzam kupic stolik do karmienia za miesiac 2 w 1 plastikowy taki jak ma emme z mam listopadowych( jak sie nie myle),Twoj kasiek tez jest super

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133347 przez Kasiekk
Dziewczyny a czy orientujecie się w kwestii problemu STULEJKI ? Czy jako mamusie 5-mc chłopców powinnyśmy juz o tym myśleć czy czekać do 2-3 roku życia ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133465 przez justynka0691
Ze stulejką idzie się do chirurga jak mały skończy roczek jedno szarpnięcie i po sprawie :)nie jest to nic wielkiego i nie ma się tym co tak przejmować tyle wiem od znajomej której synek miał taki problem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133493 przez Kasiekk
a jak rozpoznac ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133508 przez makaja
No dziewczyny muszę się pochwalić pierwszy ząbek upolowany :D mega radość hurrrraaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #133521 przez Emme
mój kuzyn miał stulejkę i miał przez to operację, wcale to nie jest takie proste, ale za to bardzooo bolesne.jest wątek "ściąganie skórki z napletka" czy jakoś tak, tam dziewczyny o tym pisały.
stulejka to zrośnięta skórka, która może zalepić cewkę (mój kuzyn właśnie tak miał) i lekarz kazał odciągać przy kąpieli (choć powiedział o tym za późno)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133536 przez Kasiekk
makaja napisał:

No dziewczyny muszę się pochwalić pierwszy ząbek upolowany :D mega radość hurrrraaaaaa



Gratulujemy !! no gdzie te fotki dziewczyny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133641 przez Monix
ja jestem jeszcze przed zakupem krzesełka, tez planuję zakupić plastikowe.

A co do fotki ząbka :) próbowałam zrobić, ale się tylko umęczyłam, bo mała skutecznie mi to utrudnia :P Zawsze na fotce pojawi się nie ząbek, a język który namiętnie wypycha hahahaha

Makaja gratuluję pierwszego ząbka :blink:

Moja młoda nadal nie chce pić z butli, ani kubka :( Jedynie w nocy na śpiku wypije, ale w dzień jak zwykle jest masakra :( Ech... uparciuch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133663 przez Kasiekk
Monix napisał:

ja jestem jeszcze przed zakupem krzesełka, tez planuję zakupić plastikowe.

A co do fotki ząbka :) próbowałam zrobić, ale się tylko umęczyłam, bo mała skutecznie mi to utrudnia :P Zawsze na fotce pojawi się nie ząbek, a język który namiętnie wypycha hahahaha

Makaja gratuluję pierwszego ząbka :blink:

Moja młoda nadal nie chce pić z butli, ani kubka :( Jedynie w nocy na śpiku wypije, ale w dzień jak zwykle jest masakra :( Ech... uparciuch



To co nie udało się ja przekupić herbatką czy soczkiem ? no uparciuch :D ciekawe po kim ;>
Karol strasznie marudzi i płacze o 5 zjadł mleko i do tej pory nic wcisnęłam mu kilka łyżeczek kaszki ale tym raczej się nei najadł... idzie mu chyba prawa jedynka bo ma całe białe dziąsełko i spuchniete... udało mi sie go teraz uśpić mam nadzieje że sen mu troche pomoże i potem coś zje... jestem wykończona tak mnie bola kolana że bez podparcia nie wstane z krzesła ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133706 przez Monix
Herbatka niestety nie pomogła :( Ale będziemy walczyć dalej...

O może Karolkowi ząbek idzie :) Moja Nadia w sumie od samego rana strasznie marudna jest, ale wydaje mi się że to przez tę pogodę... oj chyba będzie niezła burza, jest tak parno że aż nieprzyjemnie :huh: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133922 przez Katerina
Gratuluje pierwszego ząbka dla Miłoszka :)

Mój Dawidek jest przeziębiony, kaszle i kicha - taki biedaczek z niego. Nie wiem jak mogłabym mu ulżyć? Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Nie ma temperatury, chyba ... może głupio zapytam ale niemowlęta też maja 36.6 - jako normalną temp? od kiedy jest stan podgorączkowy?

A propos stulejki to nic nie wiem - ja w sumie nic nie robię, lekarz mi nic nie mówił-ale nie wiem sama, może faktycznie trzeba poczekać do roku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133934 przez aslani
Byłam wczoraj z Jasiem na szczepieniu, zniósł je dzielnie. Pani dr zbadała go i stwierdziła, ze idą zęby! Ja tam nic nie widzę...Wieczorem był BARDZO marudny, w nocy mi się obudził o 3 i płakał strasznie. Dostał nadprogramowe mleko, utuliłam go i zasnął do 8 rano!!! :ohmy: To chyba przez pogodę?!
Aha: Jaś waży 10.100! Nosi ubranka na 80-86. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133943 przez Ivy
Gratuluję pierwszych maluszkowych ząbków dziewczyny :) . Kuba w sumie już dwa tygodnie męczy się z ząbkowaniem, ale jeszcze nic nie wylazło (choć pod palcem wyraźnie już czuję lewą dolną jedynkę).
Dziś byliśmy na szczepieniu- Busiek waży 7kg, klocek już z niego niezły :D .
Wszystkie zabawy i ćwiczenia przenieśliśmy na podłogę, bo mały rozbójnik wypełza z maty. Kręci bączki i czołga się w tył, więc kanapa stała się ryzykowna...
Co do krzesełka, dostaliśmy takie wielkie plastikowe coś od sąsiadki... zobaczymy co nam z tego wyjdzie... póki co to zajmie nam ono pół mieszkania :ohmy: ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #133961 przez makaja
Wow Aslani masz w domku wielkiego człowieczka.... My dziś idziemy do lekarza bo wyniki sa 2 razy gorsze od poprzednich :( ale cały czas mam nadzieję, że to nic poważnego, no i przy okazji go zważą...... a najgorsze jest to, że nasza cudowna służba zdrowia jest o d..... potłóc, na kazdą wizytę do " dobrej" lekarki trzeba wydać 130 zł "(no ale coż zrobić takie czasy ze pieniądz żądzi się swoimi prawami......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl