BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 10 miesiąc temu #129772 przez Kasiekk
Emme napisał:

Kasiek dajesz już małemu takie słoiczki?



tak mięsko takie jest od 5 mc a on za 2 dni skończy... pamietajmy tez że Karol zaczął jeśc jarzynki jak miał 3 miesiące i 10 dni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129779 przez Emme
Kasiekk napisał:

Emme napisał:

Kasiek dajesz już małemu takie słoiczki?



tak mięsko takie jest od 5 mc a on za 2 dni skończy... pamietajmy tez że Karol zaczął jeśc jarzynki jak miał 3 miesiące i 10 dni ;)


spoko, spoko, pytałam z ciekawości :D
Tola nie przepada za mięskiem niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129817 przez Monix
Mamy PIERWSZY ZĄBEK!!! :lol: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129820 przez Mama Piotrusia
cześć dziewczyny:-)
gratuluję wszystkim mamą !!:-) też jestem ze stycznia 2011:) jestem z moim maleństwem już ponad 4 miesiące i cały czas nie mogę się nim nacieszyć - tak go kocham:-) Bycie mamą to najwspanialsza rola:-)

Mamy prośbę z Piotrusiem jak byście mogły zagłosujcie na nas w konkursie ostatnim razem się nie udało może teraz się uda:):)Byli byśmy wdzięczni z góry dziękuję:-)

PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM, PROŚBĘ MOŻNA UMIEŚCIĆ W ODPOWIEDNIM WĄTKU^^ MODERATOR

powodzenia:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129919 przez Natka
Kasiekk super ze mu mięsko smakuje :) mojemu tez :D a ile twój mały kupek robi na dzień??

Monix , Nadja gratulacje pierwszego ząbka :* Ja tez już u Piotrusia wyczekuje 1 zabka ale jak narazie jeszcze żaden nie chce się ujawnić :D

Mama Piotrusia no to witamy w gronie :) Ja tez mam Piotrusia ale mój się urodził 29.12 2010

Słuchajcie dziewczyny mój Piotruś ma od ponad tygodnia kaszel :( Byłam już u 3 lekarzy i każdy mówi to samo, ze gardełko ma ładne, na płucach tez nic nie słychać no i podaje mu już 3 syropy ;/ niby jest lepiej ale dziś miałam koszmarna noc bo jak mały się obudził na karmienie to po zjedzeniu go położyłam i normalnie zasnął ale tak po 15 min zaczol tak kaszleć ze cale mleczko wymiotował :( Az mi serce stanęło. Nie wiem co mam zrobić niby wszystko ok ale ja się martwię ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129935 przez miskiewicz88
renata329 napisał:

hej moj Dawid strasznie sie tez kreci nie moge go zostawic samego na łozku bo w łozeczku przekreca sie o 180 stopni tam gdzie powinien miec nozki ma głowke


Moja mała ostatnio ma tak samo, kreci sie strasznie w lozeczku...

Monix napisał:

Mamy PIERWSZY ZĄBEK!!! :lol: :woohoo:


Gratulacje, a my nadal czekamy:):):)

Natka napisał:

Słuchajcie dziewczyny mój Piotruś ma od ponad tygodnia kaszel :( Byłam już u 3 lekarzy i każdy mówi to samo, ze gardełko ma ładne, na płucach tez nic nie słychać no i podaje mu już 3 syropy ;/ niby jest lepiej ale dziś miałam koszmarna noc bo jak mały się obudził na karmienie to po zjedzeniu go położyłam i normalnie zasnął ale tak po 15 min zaczol tak kaszleć ze cale mleczko wymiotował :( Az mi serce stanęło. Nie wiem co mam zrobić niby wszystko ok ale ja się martwię ;(


Natka moja Marcelina jak kaszlala to tez zdarzylo jej sie zwymiotowac...
U nas na poczatku lekarze tez mowili,ze gardelko czyste...a pozniej wyladowalysmy w szpitalu...ale mam nadzieje, ze z Piotrusiem bedzie wszystko dobrze:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129944 przez Natka
Natka moja Marcelina jak kaszlala to tez zdarzylo jej sie zwymiotowac...
U nas na poczatku lekarze tez mowili,ze gardelko czyste...a pozniej wyladowalysmy w szpitalu...ale mam nadzieje, ze z Piotrusiem bedzie wszystko dobrze:)[/quote]

a co jej w końcu było? ach :(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129947 przez miskiewicz88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129996 przez bombel779
Natka napisał:

Słuchajcie dziewczyny mój Piotruś ma od ponad tygodnia kaszel :( Byłam już u 3 lekarzy i każdy mówi to samo, ze gardełko ma ładne, na płucach tez nic nie słychać no i podaje mu już 3 syropy ;/

Czasem alergii towarzyszy kaszel. Jeśli pediatrzy nic nie widzą to może umów się z maluszkiem właśnie do alergologa..?

Córka mojego szwagra (1.5r.)przeszło 2mies. kaszlała non stop,jeździła po lekarzach,faszerowana była różnymi antybiotykami..a później się okazało że powodem kaszlu jest (najprawdopodobniej) alergia.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130063 przez miskiewicz88
Spróbowałam Marceli dać jabłka z brzoskwiniami i byłam w szoku, bo wsuwała , az jej sie uszy trzesly:)

Powiedzcie mi, ze podrozowalyscie juz ze swoimi maluszkami...chodzi mi o taką dluzsza podroz...bo nas czeka to w sobote...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130122 przez Monix
miskiewicz88 napisał:


Powiedzcie mi, ze podrozowalyscie juz ze swoimi maluszkami...chodzi mi o taką dluzsza podroz...bo nas czeka to w sobote...

Ja jechałam z małą jakieś 300 km i obyło się bezproblemu, prawie całą drogę spała. Zresztą ona uwielbia jeździć autem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130141 przez makaja
co do kaszlu to Miły tez kaszle a ale sądze, że to po prostu krztuszenie sie własną śliną.... ale może rzecvzywiście to alergiczne

Gratulujemy pierwszego ząbka :)
nas za tydzień czeka podróż długa, bo nad morze i chyba będziemy jechali w nocy, wtedy Miłek spokojnie będzie spał.... miejmy nadzieję
co do wiercenia się w nocy to u nas tak samo ciekawe dlaczego?? moze przez te upały hmmmm a może ząbki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130145 przez renata329
moj dawid w zime nie chciał jezdzic autem,mowie wam jednym słowe tragedia ,ja byłam ciagle mokra a jak jezdził ze mna to brałam go na przod i na 6km były zawsze z 3 przystanki,wogole nigdzie nie mogłam z nim jezdzic zawsze był krzyk ,nawet w domu płakał a zawsze najwiecej gdy ktos miał do nas wpasc ,musiałam wychodzic do pokoju obok zeby tylko go uspokojic ale miał on tzw kolke,gazy mu nie odchodziły i miał twardy brzuszek ale po trzech miesiacach mineło i teraz jak gdzies jade siedzi on na tyle i ja tylko zerkam w lusterko co robi

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #130159 przez Kasiekk
Monix gratulujemy :D zrób foto z perełką :D my czekamy jak przejechałam po dziąsełkach to czuć dwie kuleczki pod palcem na dole mam nadzieje że juz neidługo bo widzę że baaaaaaaardzo go swędzi szoruje gryzakami jak nie wiem i popłakuje :(

No Karol raczej po tacie będzie miał zamiłowanie do mięsa...


miskiewicz88 napisała:
[guote] Spróbowałam Marceli dać jabłka z brzoskwiniami i byłam w szoku, bo wsuwała , az jej sie uszy trzesly:)

Powiedzcie mi, ze podrozowalyscie juz ze swoimi maluszkami...chodzi mi o taką dluzsza podroz...bo nas czeka to w sobote...[/quote]

taki deserek jest słodziutki :D Karol tez go wsuwa :D
Co do podróży jechałam 100km i na pewno mógłby dłużej :) nie martw się zabierz piciu ulubione zabawki/gryzaki i jazda :D


Natka Karol robi jedną lub dwie na dobę (zwykle jedną) :D chyba że jakas nowość to rzadko ale zdaży się 3 ;)


Co do kaszlu to Karol czasem tez pokaszluje ale jestem pewna że to od śliny najgorzej mnie wkurza że mu takie wypryski na bródce od sliny wychodzą... może bepanthen pomoże ;/

Makaja Karol tez się rzuca w nocy ale ja sądze że to o ząbki chodzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130401 przez Monix
Łooo... Kasiekk, ciężko będzie z fotką, bo jak chciałam dzisiaj pokazać tatusiowi i babci pierwszy ząbek, to Nadia wypychała mi palec i krzywiła się przy tym niemiłosiernie hehehe. Ale spróbuję jutro, może się uda :)

Moja Nadia na jakiś tydzień przed wyjściem ząbka, bardzo często budziła się w nocy - praktycznie co 1,5 - 2 godziny, a na 2 dni przed była płaczliwa i niespokojna. Nie miała gorączki, ani biegunki. Ale wiadomo każde dziecko inaczej to przechodzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl