BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 6 miesiąc temu #230237 przez sylka
Ja Kubule biorę za rana po karmirniu do siebie i już nie mam spania bo jest bardzo mobilny i muszę uważć by mi nie zleciał. W nocy w łóżeczku też potrafi wstać jak się przebudzi także wolę jak śpi tam niż u nas. Bezpieczniej tam ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #230245 przez Monix
sylka napisał:

Ja Kubule biorę za rana po karmirniu do siebie i już nie mam spania bo jest bardzo mobilny i muszę uważć by mi nie zleciał. W nocy w łóżeczku też potrafi wstać jak się przebudzi także wolę jak śpi tam niż u nas. Bezpieczniej tam ma.

No mi już 2 razy zleciała z łóżka :( Ale teraz porobiłam takie zabezpieczenia, że szanse na upadek są raczej znikome. A jak już się zdarzy spaść to będzie to miękkie lądowanie bo pełno wokoło maskotek, poduszek itp.

Ps. Mój FB po zmianie hasła się naprawił JUPI :laugh: Ale nadal nie mam Cię Iwonka w znajomych i poraz setny wysłałam Ci zaproszenie :huh: I to już chyba ostatni raz :S :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #230507 przez ifka
Monix napisał:

sylka napisał:

Ja Kubule biorę za rana po karmirniu do siebie i już nie mam spania bo jest bardzo mobilny i muszę uważć by mi nie zleciał. W nocy w łóżeczku też potrafi wstać jak się przebudzi także wolę jak śpi tam niż u nas. Bezpieczniej tam ma.

No mi już 2 razy zleciała z łóżka :( Ale teraz porobiłam takie zabezpieczenia, że szanse na upadek są raczej znikome. A jak już się zdarzy spaść to będzie to miękkie lądowanie bo pełno wokoło maskotek, poduszek itp.

Ps. Mój FB po zmianie hasła się naprawił JUPI :laugh: Ale nadal nie mam Cię Iwonka w znajomych i poraz setny wysłałam Ci zaproszenie :huh: I to już chyba ostatni raz :S :silly:


to ja juz nic nie rozumiem :( buuuuu....,bo ja Cię mam :dry:


ps. nie ma zaproszenia :unsure: :S


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230673 przez motylek85
no u nas to Olek też śpi w nocy w łóżeczku ale zasypiał u nas na łóżku a później go przenosiłam a chodzi mi o to żeby go nauczyć zasypiać samemu w łóżeczku;) i wczoraj był duży postęp bo usnął po 15 minutach:D nawet dużo nie wstawał, widocznie już zaczyna łapać o co chodzi :blink: ufff bo się już zastanawiałam czy nie przerwać cały ten eksperyment ;)

Sylka
właśnie o to chodzi, że jakby spał z nami to by nie raz zleciał z łóżka bo nawet jak śpi to nie potrafi w jednym miejscu tylko we śnie się przemieszcza :laugh: kiedyś jak zapłakał w nocy i chciałam mu dać pić to ze zdziwieniem stwierdziłam, że celuję butlą i smokiem w dupkę a nie w buzię bo tak się przekręcił skubany :lol:

monix to jak z wy z mężem chcecie kiedyś rodzeństwo małej zmajstrować? :unsure: :silly: chyba, że wy się przeniesiecie do łóżeczka małej a królewna zostanie na waszym hahaha :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #230697 przez Monix
motylek85 napisał:

kiedyś jak zapłakał w nocy i chciałam mu dać pić to ze zdziwieniem stwierdziłam, że celuję butlą i smokiem w dupkę a nie w buzię bo tak się przekręcił skubany :lol:

Hahahaha myślałam, że pękne ze śmiechu jak to przeczytałam :D Dobre! :lol:

motylek85 napisał:
monix to jak z wy z mężem chcecie kiedyś rodzeństwo małej zmajstrować? :unsure: :silly: chyba, że wy się przeniesiecie do łóżeczka małej a królewna zostanie na waszym hahaha :laugh: [/quote]

A my od dłużeszgo czasu śpimy osobno - dla wygody naszej oczywiście :) A na przytulaski zawsze znajdzie się czas i miejsce :silly:

ifka no to ja nie wiem, coś się musiało popieprzyć i chyba już Cię nie będę miała w znajomych buuuuuuu... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230703 przez motylek85
hehe bo ja mu w nocy to po omacku butlę do buzi wciskam;D

heh u nas, zanim urodził się mały to nie zasnęłam póki mąż mnie nie przytulił a teraz to jak najdalej od siebie bo tak wygodniej stare kości rozprostować :silly: ja jak się kładę to czuję jak mi nogi pulsują, jakbym w dzień nic innego nie robiła tylko chodziła i muszę mieć wygodnie :lol: ale przynajmniej jak nas ochota najdzie na mało co nie co to nie musimy się po łóżkach szukać hahaha :laugh: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230714 przez Monix
Ja małej też po ciemku daję pić, ale przeważnie zawsze trafiam do buzi, a nie w dooopkę hahahaha :lol: :lol:

A z tym osobnym spaniem, to na prawdę komfort :) Teraz mam 2 metrowe łoże dla siebie no i Naduleczki oczywiście i jest mi tak bardzo dobrze póki co :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230774 przez ifka
a my spimy wszyscy razem, jak Lenka bytuje u nas :P :lol: .Ona ma połowe wyrka a my we dwójke druga, przynajmniej nie ma wymówek jesli chodzi o przytulanie hehehe.A z tą butlą celowaną w dooopke to się usmiałam motylku buahahahahha :lol: :lol: :silly:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #230848 przez motylek85
widzę, że was dziś rozbawiłam hehe:) fajnie;D

laski a jak waszym maluchom rosną zęby? bo mój to co ząb ma przerwę... ani jeden się nie styka z drugim a ma już 8 zębów (po 4 na górze i dole). Mam nadzieję, że mu się one poschodzą, jak myślicie? nie chciałabym, żeby miał takie szpary na żetony hehe :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230868 przez Monix
To normalne, ze są szparki między zębami. Po wymianie ząbków mlecznych szparki powinny zniknąć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230957 przez ifka
u Lenki też się zanosi na przerwę pomiędzy tymi górnymi 1,ale myśle,że nie masz się czym niepokoić :) :kiss:

Monix dostałaś wiadomośc na FB? :dry:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #231184 przez miskiewicz88
Hej Mamuśki!!! Dawno mnie tu nie było :dry: , ale czasu brak... Oczywiście nie nadrobiłam zaległości, bo trochę się nazbierało :laugh: Marcelinka jest przeziębiona, ma suchy kaszel i katar. Raczkuje jak szalona:D Rwie się na nogi i stoi stabilnie przy podparciu :) Pokarm mi się kończy, karmię ją tylko w nocy, pediatra zapisała nam bebilon pepti 2, ale jak narazie Marcelka nie chce go pić. Od kilka dni mało je i pije :dry: i nie wiem czy to te przeziębienie czy ząbkowanie....bo strasznie je znosi, jest markotna, płaczliwa i ma trudności z zaśnięciem,a w ciągu dnia śpi 2 razy około pół godziny;/ Obiadków gotowych stanowczo nie chce, ok nic na siłe, je to co my, ale rozsądnie podane:D:)
A to moja Marcelcia:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Pozdrowienia i buziaczki dla mam i kochanych dzieciaczków:*:* :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231209 przez Monix
Oooo! nareszcie się odezwałaś :) Fajnie! Marcelka jaka kita - no nie mogę :) Kiedy moja Nadia będzie miała takie długie włoski...

Ja też karmię już tylko w nocy. Mleka z butli Nadia też nie pije, ale robię jej kaszki na MM i je jakoś tam zjada.

A co do objawów, które opisałaś to wydaje mi sie ze to wina ząbalków.
Acha no i zdrówka życzę Marcelince. Buziaki dla Was dziewczyny :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231228 przez miskiewicz88
Monix napisał:

A co do objawów, które opisałaś to wydaje mi sie ze to wina ząbalków.
Acha no i zdrówka życzę Marcelince. Buziaki dla Was dziewczyny :kiss: :kiss:


Dziękujemy:* :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231431 przez Monix
Heloł :)
U nas częśc nocy straszna. Moja maruda nie mogła znaleźć sobie miejsca, popłakiwała... echh jaka ja niewyspana dzisiaj jestem i znowu zaczyna pobolewać mnie łeb :angry: Nic mi się nie chce :dry: Teraz ciągle mnie męczy, żebym ją nosiła na rękach, sama się sobą nie zajmie. Normalnie oszaleję zaraz :ohmy: :huh:

W dodatku na pleckach i na brzuszku wyszła Nadii jakaś delikatna wysypka. Nie mam pojęcia od czego to :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl