BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265306 przez motylek85
my nocniczek dostaliśmy na dzień dziecka i Olek nawet kila razy na nim siedział a dwa razy nawet udało się siuśki złapać:D wcześniej dłużej posiedział a teraz od razu chce wstawać. aha i ja go już z gołą dupcią sadzam:) jak zrobi to super a jak nie to trochę się chociaż oswoi:)

Iwka no przecież sprzedaję je a to już jakiś biznes hehe;) trochę mało wydajna jestem bo tą tydzień szyłam :silly: babeczka co kupiła te pierwsze serducho to nachwalić się nie mogła w mailach ;) i czeka też z niecierpliwością na Rozum. no zobaczymy po świętach bo na razie nie mam czasu.

u was też wariacje z przygotowaniami świątecznymi? bo mnie już tak nakręciło, że wczoraj fugi poczyściłam w kuchni na podłodze:D i od wczoraj taka dumna z siebie chodzę :lol: Mamy już choinkę ubraną a dokładniej choineczkę;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265310 przez ifka
dziewczynki kochane pozdrawiamy światecznie :kiss: :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265314 przez motylek85
Ubiegłaś mnie babolku z tym zdjęciem bo też chciałam dodać świąteczny kolaż ale miał cały czas za duży rozmiar:P

A tak swoją drogą to super pomocnica Mikołaja :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265319 przez ifka
heheheh ale słodkie te nasze Mikołajkowe dzieciaczki :kiss: :kiss: :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265386 przez agania123
Cześć dziewczyny:)
Dawno się nie odzywałam, ale wiecie jak to jest praca, dom, praca itd. A teraz jeszcze świąteczne przygotowania. Muszę się pochwalić, że nasza Natalka większą część dnia spędza już na 2 nóżkach, no chyba że nogi jej się poplątają:) ale biega już jak szalona. No i mamy już 12 ząbków: 4 jedynki, 4 dwójki, i 4 czwórki. Brakuje nam trójek, ale ostatnio mała jest tak rozdrażniona, że chyba szybko się ta luka wypełni. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego na święta!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265394 przez Monix
O jakie śliczne mozaiki zdjęciowe stworzyłyście dziewczyny - Super!!! Zmówiłyście się czy co? ;) :lol:

agania szalejecie z ząbkami 12 WOW! :ohmy: Już blizej niż dalej do pełnego uzębienia ;) Dla Was również wszystkiego dobrego na Święta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265624 przez Natka
hey dziewczny :)

u nas bialo i mam nadzieje ze tak zostanie do swiat :) a ja wczoraj mylam okna .. dziwnie to wygladalo :P snieg sypie a ja okna myje :P no trzeba bylo zrobic :)

Choinke tez juz mamy ale P jakos malo zachwycony :P :P :P

a co do nocnika to my jeszcze nie mamy ... ogladalam kiedys superniania i wlasnie bylo zeby dziecko sobie samemu nocnik wybralo taki jaki mu sie podoba .. wiec poczekam jeszcze chwile i niech P sobie sam wybierze do czego chce siku :)

caluje was :* :*

Edit: sluchajcie tego dziewczyny :)

wczoraj moj M sie mnie pyta (dodam 3 dni przed swietami) co chce na swieta a ja na to ( bo skromna jestem :P ) ze nic ze mam jego i malego i to mi wystarczy a on na to ale co bym chciala a ja zartobliwie mu powiedzialam ze pojde do fryzjera ( co i tak i tak mialam zamiar zrobic) a on mi na to usmiechniety i OK ... no to dziewczyny moj prezent swiateczni to fryzjer :) ach ci faceci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265652 przez Monix
U nas tego sniegu tyle co kot napłakał. Trawniki w większości zielone są :P ;)

Natka no faceci zbyt błyskotliwi to nie są - fakt :silly:
Mój zapowiedział parę dni wcześniej, że żadnych prezentów w tym roku nie robi. Potem zmienił zdanie i powiedział, że da mi jakaś kasę żebym sama sobie coś kupiła. Ale co z tego wyjdzie nie wiadomo... :S Mnie tam nie zależy. Najlepszym prezentem dla mnie będzie radość mojego dziecka przy rozpakowywaniu swoich nowych zabaweczek :laugh: OT CO! :blink:

Dziś pierwszy dzień zimy - czyli od dzisiaj każdy dzień będzie co raz dłuższy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265677 przez ifka
Natka napisał:


Edit: sluchajcie tego dziewczyny :)

wczoraj moj M sie mnie pyta (dodam 3 dni przed swietami) co chce na swieta a ja na to ( bo skromna jestem :P ) ze nic ze mam jego i malego i to mi wystarczy a on na to ale co bym chciala a ja zartobliwie mu powiedzialam ze pojde do fryzjera ( co i tak i tak mialam zamiar zrobic) a on mi na to usmiechniety i OK ... no to dziewczyny moj prezent swiateczni to fryzjer :) ach ci faceci


natka ja mam taki sam prezent :P :lol:

Gosia najlepszego dla Zosieńki :kiss: :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265687 przez Monix
A bym zapomniała. Wczoraj pamiętałam, żeby złożyc życzonka, a dziś wyleciało mi z głowy... :S

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO LENKO I ZOSIEŃKO Z OKAZJI 11 MIESIĘCY!!! ROŚNIJCIE ZDROWO KOCHANE DZIEWCZYNKI :kiss: :kiss: :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265694 przez ifka
Monix napisał:

A bym zapomniała. Wczoraj pamiętałam, żeby złożyc życzonka, a dziś wyleciało mi z głowy... :S

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO LENKO I ZOSIEŃKO Z OKAZJI 11 MIESIĘCY!!! ROŚNIJCIE ZDROWO KOCHANE DZIEWCZYNKI :kiss: :kiss: :kiss:


dziękujemy :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265703 przez Monix
Moje dziecię jak dłuuugo spało... całe 25 min. Szok! Coraz lepiej :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265706 przez ifka
łooo matko :dry: :P bidulo Ty :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265760 przez sylka
Lenuś wszystkiego dobrego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265773 przez ifka
sylka napisał:

Lenuś wszystkiego dobrego :)



:kiss: :kiss: dzieki ciocia :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl