BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu #370826 przez megi23
To Tymek dzis probowal wiele rzeczy zrobic np zwalic dekoder polsatu wywalil swiecznik tesciowej chcial przewrocic beczke do kiszenia kapusty i wiadro sobie na glowe ze studni zwalic nie mowiac o sciagnieciu u prababci kwiatka co dzieen cos nowego wymysla

apropo krzylku Tymek az sie czerwony dzis robil tak krzyczal wiec go na podloge na plecy widzial ze to nic nie daje wstal i poszedl do zabawki:-) i juz 2 raz nie idzie broic pokazuje mu no no palcem robi ah lub oj rekami trzepnie na dol i daje spokoj:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371066 przez sylka
Kuba oststnio uwielbia wszystko dzwigac a to taboret z kuchni przyniesie do pokoju a to jakąś dużą zabawke przytacha gdzieś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371149 przez megi23
hej laski :) maly ucina sobie 2 drzemke wstal mi dzis o 5 :ohmy: jak S wstawal do pracy pozniej marudzil przed 6 dalam mleko wzielam do lozka myslalam ze usmie to sie wscikal po mnie powiedzialam o nie tak nie bedzie dalam go do lozeczka obrocil sie na odwrot i zaspal i spal do 10 prawie :ohmy: :lol: ja wstalam wczesniej spalby dluzej ale przszla szwagierka pytac sie czy ide na kawe i jak ja uslyszal to od razu na rowne nogi :blink: ale i tak pospal bylam z esciowa w miescie i oc sa lsiczne czapeczki z Kubusiem puchatkiem ale kaszkietki mowie doszyje gumke hehe :blink:

no nic narazie ta super sie sprawdza co kupilam na targowisku taka szukalam

dzis znowu szwagierka kupila malemu koszulke na ramiaczkach maniaczka :woohoo: powiedziala ze nie ogla sie oprzec hehe :silly:

Sylka apropo dzwigania moj wszystko podnosi i dzwiga lub przesuwa nawet lawe czy stoil z lampka teraz bylam na poczcie to krzeslo ciagnal kolezanki tesciowej smialy ze on silacz bedzie aaa i widze ze zainteresowal sie srubkami w salonie przy lawie i juz cos kombinuje zeby je odkrecic bo ucieka o szuflady z narzedziami :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371156 przez megi23
aaa mojego S kuzyna zona urodzila dzis coreczke wazy 2060 rodzila przez cesarke bo ma dysplazje biodra.. a miala termin na czerwiec z tego co wiemy jest zdrowa w koncu wujek Jurek ma wnuczke tak to samych wnukow ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371157 przez sylka
Gratulacje dla kuzynki :)

Dziewczyny jakie macie pomysły na kolację dla dzieciaczków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371380 przez justyna84
A co sylka nei masz juz pomyslu . Ja tam daje to co mam w domu . Mozesz zrobic makaron z szynka i serem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371388 przez megi23
Moj zjadl mleko :-) bo on zyc bez niego nie moze hehe i musi byc:-)

dzis w ogole mi sie porozbijal rano u tesciowej nozke skrecil dobrze ze mam ten lod bo myslalam ze zlamal bo nie mogl lazic a tesciowa zdjela dywan o miala dac on sie w butach podjechala mu nozka i skrzywil do srodka myslalam ze zawalu dostane bo spuchla ale na szczescie nic nie jest ma czerwone i ciut spuchniete ale zgina i lazil dzis a nawet biegal ale pozniej chodzil po ogrodzie prababcia ma wiadro metalowe on je przenosil i raczka mu zjechala jak wyrznal czolem az taka szrame mial szybko po lod plakal biedak ale chyba ze zimne a teraz ma ciut spuchniete i czerwone za kilka dni zejdzie co ja bym bez tego lody zrobila:-)

dzis bylismy u kolezanki i wybawil sie w piaskownicy mial ja wszedzie nawet w pampersie hehe aleee on ma taka kosiarke mala dla dzieci i najpierw chcial jak swoim chodzikiem ale ona lzejsza pokazalam mu ze lekko trzeba nie mocno to jezdzil z nia obracal i juz mowie do szwagierki ze to mu kupie kosiarkke to ona mowi zostaw ja mu kupie wiec dalej nie wiem co mu kupic hehe a on wlasnie ma teraz faze na swoj chodzik odkad S w niedziele mu pokazal jak biegza sie tak on teraz go przenosi i jezdzi mi po calym pokoju:-) :blink:

dzieki za gratki dalej nic nie wiemy ciocia pewnie z tego zachwytu zapomniala zadzwonic hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371390 przez megi23
A jeszcze wam bajer powiem mojej szwagierki synowi zeby wypadaja i tak wypadla mu gorna jedynka Tymkowi sie przebila lewa teraz mowi ze druga jedynka mu wypadla a Tymkowi sie przebija i 2 dolna mu wypadla a Tymkowi wychodzi hehe i sie smiejemy jednemu wypadaja drugiemu rosna :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371439 przez sylka
Megi jeden zęby gubia a 2 je łapie :)

Kubusiek ma zabawkę kosiarkę z FB dostał na roczek i lubi nią kosić dywan :)

Justyna niekiedy braknie mi pomysłu :) na kolacje raczej staram się Kubie dawać coś lekkiego kasza manna z sokiem, twarożek, serek wiejski z pieczywem, makaron z owocami i twarogiem itp. Makaron z szynką, serem czy tosty z wędlina i serem- (z sandwiczarki) robię np. na sniadanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371472 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371530 przez sylka
ok 19.30 i za godz. mleko wypija.

Pożegnaliśmy smoka. Kuba czasem zasypiał bez niego a później znajdował w łóżeczku i wkładał lub zasypiał tylko z nim. Zależało od dnia. W ciągu dnia nie ruszał go. Od 3 dni schowałąm smoczek do szafki i mały zasypia bez niego nie budzi się (myslałąm że będzie budził się i szukał) Także kolejną rzecz mamy już za sobą został nocniczek. Stopniowo dojdziemy do wszystkiego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371542 przez Sikoreczka
Sylka gratki dla Kubulka :) u nas smoczek pożegnany jak Kuba miał 4 miesiące więc jedna rzecz nam wcześniej odeszła :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371629 przez sylka
Dziewczyny jak u Waszych maluchów z jedzeniem ogórka, sałty...? Kuba ogórka świeżego nie lubi (korniszona czy kwaszonego zje) a sałatę uwielbia w kanapkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371654 przez Karol
Sylka zazdroszczę Ci że Twój kawaler pije mleko,Karolek nie chce się tknąć,nawet i kakao go nie interesuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371659 przez justyna84
Hejka :( my po ciezkiej nocy moje dzicko wymiotowalo :( jak mi go szkoda co chwila cos jakos sie wszystko rozsypalo :( edwo co po chorobie a teraz jeszcze to na dodatek ma 37,8 i nei wiem czy z nim wyjsc bo tak to sie czuje dobrze . Och ja juz jestem cala glupia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl