BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu #371685 przez sylka
Zalezy jaką masz pogodę i jaką zawsze ma temp. Ja jak jest około 38 st i powyżej to raczej nie wychodze by dalej nie podskoczyła bo to już stan podgorączkowy i czegoś z powietrza nie złapał a Kuba normalna temp. ma ok 36.4-36,6

Karolek a podajesz mu jogurty, serki czy serek wiejski, kaszki? A jak z krowim mlekiem też nie chce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371718 przez nikita
dzien doberak
megi ale z Tymka kaskader :lol:
justyna ja bym z małym nie wychodziła tym bardziej ze wymiotował organizm osłabiony niech dzisiaj posiedzi w domku
sylka[ ignas ogórka uwielbia jak kroję sałatkę to szuka w misce i wybiera :) salaty jeszcze nie jadł ale lodowa mu nie podchodzi :)
a tu pare fotek z imprezki na ogrodzie i z dzisiejszej drzemki w bujaku
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371726 przez sylka
U nas bujak schowalismy przed roczkiem bo Kuba wspinał się tylko na niego a nie leżał bo już nogi mu wisiały i nie chciał :P Ignaś świetnie wygląda :D

U nas niby ciepło ale wiatr taki że mało głowy nie urwie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371867 przez megi23
Hej laski my juz po lekarzu pani pielegniarka przebila babla wyplynela zolta woda mam mu natluszczac to i chronic przed sloncem smial lekarz i kazal sie zaopatrzyc w duzo lodu heh ... Teraz spi wylazi 2 jedynka musialam dac camilie bo stal i sie darl nie plakal ale darl sie ehh
no Nikita kaskader tylko mnie o zawal przyprawi bo wszedzie sie wspina wlazi nawet i czolga jak nie moze dostac to co che...
dzis byla proba truskawkowa kupilam kilogram i jadlam to przylazl i dalam mu troszke ze smietana narazie go nie wysypalo on cokolwiek nie jem to sie rzuca na mnie

aaa nie wiem czy nie pisalam wczoraj jak bylismy u kolezankki stanal naprzeciwko jej psa i mowo mniam mniam ja mowie nie to pies a nie mniam mniam hahahahaha wszystko by jadl tylko :laugh:

S tez rozkrecil bujak mamy do 19 kilo ale on juz nie chcial lezec teraz faza z chodzikiem dzis probowal drzwi rozwalic bo mu sie otworzyc nie chcialy jezdzil z calej sily a jak nie to w szybe rekami uderzal hehe....musimy nowe kupic bez szyby:-)

fajnie Ignas drzemie heheeh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371888 przez sylka
Kuba w niedzielę wypił 0,5 litra koktajlu truskawkowego. Co raz podchodził do mnie bym mu pomogła trzymać kubeczek by sobie pił i się nie poooblewał nim :) BArdzo mu smakował i nie wysypało go nogdzie. Zreeszta mrożonetruskawki jadł od dawna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371918 przez nikita
Ignaś znów zasnął w bujaku :) :) :)
i mila niespodzianka dostałam zwrot podatku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371938 przez sylka
O super :) U nas zwrot była jakoś w lutym czy marcu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371940 przez justyna84
Nikita ja juz czekam na ten zwrot od 22 marca i jeszcze nei mam ci co wysylali wczesniej niz ja juz dawno maja ;) A tak potrzebuje tej kasy ;)

Bylismy u lekarza bo goraczka skoczyla do 38 C ;) ale na szczescie po czopku zeszla .Oskar nie chce nic jesc a na dodatek mamy byc na diecie a w piatek chccemy jechac do Niemiec ;) . Nie wiem jak to bedzie ;)

Zadne zdiecie nei chce mi wskoczyc bo wyskakuje mi error :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371954 przez karotka18
hej dziewczynki zopatrzyłam sie w srodek na zeby ta camille ale nie mam pojecia jak mu podawac na ulotce napisane jest ze 2 razy całą fiolke jak wy podajecie ? Moge to podawac np. raz dziennie i przez jaki okres czasu ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371957 przez sylka
KArotka całą fiolkę na raz do buzi. Ja podawałam dorażnie raz na jakiś czas jak widziałam że Kubie bardzo dokuczają. U nas to wystarczyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371958 przez karotka18
u mnie jest tak ze w ciagu dnia sobie radz gorzej na noc bo ten ból sie nasila u niego a nie chce go paracetemolem faszerowac bo goraczki nie ma. a nie było zadnych skutków ubocznych u was ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371959 przez sylka
Nie było ale na noc nie pomagała bo byle KUba scisnął bardziej bźke to się budził. Jedynie nurofen pomagał a camili na uspokojenie w ciągu dnia raz na jakiś czas szła. Na noc jak było żle dawałąm 1/2 dawki nurofenu. Ale to tylko jak szły górne 1 reszta ząbków przeszła dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372064 przez megi23
Ja daje tak jak Sylka jak juz sie drze a nie placze masakra te gorne 1 i dzis mudalam i zaspal sobie po niej pozniej marudzil troszke ale bylo znosnie w nocy nie daje i znowu wstaje 3 nieraz 5 razy ale juz lewa przebita prawa za kilka dni tez przejdzie ..wlasnie sie usypia pol dnia w piasku spedzil i nie chcial wyjsc meszki gryzly wiec go wzielam po 16 a on sie darl bo nie chcial wyjsc....

I chyba jest uczulony na truskawki mowie chyba bo nie wiem czy to nie meszki bo odganiqalam je jak moglam ehh za 2 dni znowu dam mu truskawki i zobaczymy ale na zime pomroze w sobote kupie z 5 kilo powinno nam wystarczyc bo jeszcze chce poziomki i jagody i musze miec miejsce no i inne rzeczy typu koperek itd:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372446 przez nikita
hej
moja mala gangrena nie chce spać! chodzi i broi !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl