BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #459061 przez pulpecja
olka napisał:

sylka taki śnieg już w tym roku spadł :ohmy: :ohmy:


a u nas Olka taki w niedzielę:


:lol: :lol: :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #460502 przez nikita
my nie mamy za bardzo aktualnych fotek a te chyba juz widziałyście na fb
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #461240 przez Sikoreczka
to i ja pokaże Kubulka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #461244 przez Sikoreczka
kurcze nie chce mi dodać więcej fotek!!! :( wrrrrrryyyy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461570 przez nikita
hejka coś źle sie czuje i chyba znów będę wymiotować bo strasznie mi sie beka i mam mdłości T twierdzi ze to moja psychika robi mi figla. Jak bylam w pierwszej ciąży to w domu wymiotowałam a jak pojechałam do rodziców to nie, wiec chyba coś w tym jest. Uczę sie na fakturzystkę i czasem nie ogarniam a kierowniczka jeszcze zawala mnie robotą bo sama się nie może wyrobić!!! a najlepsze jest to ze jak ja sie nie nauczę to ona mi nie pomoże bo nie umie!!! a nie mam kiedy sie uczyć bo zawsze jest coś innego do roboty wiec jak sie wkurzę to położę jej L4 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461618 przez Sikoreczka
hej laseczki :)
Napisze wam coś tutaj bo nie chce żeby na fb ktos to przypadkiem przeczytał...
Mam straszny dylemat znajomi zaproponowali mi żebym zajęła się ich córeczką tzn chcą mnie zatrudnić na pół etatu jako niania :) Fajna kaska tylko musiałabym posłać Kubulka do żłobka lub przedszkola :(
No i tu jest dylemat bo jak mam posłać własnego synka do "obcych" by zająć się innym dzieckiem... wiecie o co chodzi :(
Kurcze no i się strasznie waham bo niby z jednej strony kaska taka że starczy na przedszkole bilet i jeszcze sporo zostanie a z drugiej mój mały synio....
Poradzcie coś bo ja już spać po nocach przez to nie mogę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #461628 przez justyna84
Sikoreczka jest tak ale z drugiej strony pomysl ze twoj Kuba szybciej sie oswoi z bo i tak bedzie szedl do przedszkola a jak poslesz go do zlobka to bedzie mu latwiej i tobie , nie bedziesz siedziec w domu i sie zamartwiac tylko bedziesz miala zajecie ;) Trudna decyzja: Moj jak skonczy 2 latka tez go posylam ale juz mam obawy ze zamiast niego to ja se nie poradze z sytuacja ;)

nikita ani mi nie gadaj o mdlosciach beeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461822 przez sylka
Sikoreczka a nie zgodziliby sie byś zajęła się u siebie lub u nich 2 dzieciaczków. Miałabyś wówczas Kubę przy sobie. Wiem że nie kiedy tak właśnie rodzice zgadzają sie robić. Z 2 str. i tak KUba kiedyś pójdzie do przedszkola. Ja z chęcią (żeby u mnie w mieście) Klub Malucha wysyłałabym małego do niego na np. 4 godz. by poprzebywał z rówieśnikami.

Mój Kuba idzie do przedszkola we wrześniu, jesli uda się załatwić że przyjmą od 2,5 r bo wszystko zależy ile będzie 3 latków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #462036 przez Sikoreczka
Sylka ja też tak kombinowałam żeby z dwójeczką siedzieć ale oni chcą by się przez te 4 godz skupić tylko na ich córeczce :( no i szkoda byłoby mi wozić Kubę ponad 30 minut autobusem w jedną stronę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #462094 przez nikita
Sikoreczka podejdź do tego inaczej ze to jest praca jak każda inna, jakbyś poszła do pracy to mały gdzie by był ?? w żłobku, wiec nie ma co sie zamartwiać i bierz tą robotę :) nie miej wyrzutów sumienia bo to normalna kolej rzeczy :)
my będziemy chodzić co wtorek na godzinkę na zajęcia dla dzieci, ciekawe jak Ignaś będzie sie zachowywał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #462102 przez Sikoreczka
Nikita tak właśnie powiedziałam mojemu J. że traktuje tą prace jak każdą inną. Jutro jeszcze pogadam ze znajomymi i dogadam kilka kwesti...
Może uda się też że Kuba będzie zostawał z naszego przyjaciela mamą :D super osobą
Jestem dobrej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #462109 przez sylka
sikoreczka bedzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #462480 przez Sikoreczka
a wiecie co by było najfajniejsze :) miałabym dwie umowy o pracę (bo teraz jestem już w jednej firmie na wychowawczym) i ciekawa jestem co by było gdybym zaciążyła :D
hmmm miałabym z dwóch umów kaske na macierzyńskim????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #462585 przez sylka
Sikoreczka z tymi umowami to nie do końca jest tak kolorowo. Zgodnie z Art. 186². § 1.K.p. W czasie urlopu wychowawczego pracownik ma prawo podjąć pracę zarobkową u dotychczasowego lub innego pracodawcy albo inną działalność, a także naukę lub szkolenie, jeżeli nie wyłącza to możliwości sprawowania osobistej opieki nad dzieckiem.

O podjęciu dodatkowego zatrudnienia u innego pracodawcy musisz jednak zawiadomić pracodawcę. O takim obowiązku nie mówi Kodeks Pracy tylko ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych / Art. 9 ust. 6 oraz art. 36 ust. 2a ustawy systemowej/. Jak podejmiesz prace zmienia sie wówczas tytuł do ubezpieczeń społecznych i jest obowiązek opłacania składek z tytułu wykonywania pracy, a nie pobytu na urlopie wychowawczym.
Wyjściem jest zawarcie umowy cywilno-prawnej: zlecenia lub o dzieło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl