BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 8 miesiąc temu #417789 przez nikita
Sylka ale moja teściowa to nie jest dobra opiekunka i troszkę mnie to martwi dlatego przyjeżdża moja mama bo bym chyba osiwiała z niepokoju, a moze tylko mi sie tak wydaje i sie zgrają czas pokaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417793 przez sylka
A w czym Ci nie odpowiada teściowa, jeśli chodzi o opiekę nad Ignasiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417795 przez megi23
Hej laski no ja pisalam sobie monolog az mi sie znudzilo ;-) my bylismy juz na 1 spacerku naubieralam grubo mlodego bo kurcze zimno bylo a potem go mialam z czego rozbierac wiecie co spal dzis prawie do 8 szok ja przez niego wstaje o 6 bo tak mnie nauczyl..... On je te kaszki na dobranoc i lepiej mi sie najada niz mlekiem a je polowe porcji za to gesta :-) apropo pracy to bylam w poniedzialek i tam wszyscy mysla ze wroce po 2 latach nawet ksiegowa mowila bym podpisala odnosnie PZU ze jak wroce to mi bedzie potracac heehe ale sie zdziwia jak nie wroce :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417800 przez megi23
Ja z tesciowa malego bym nie zostawila ona nawet mu pieluchy nie zmieeni nie ma mowy co innego szwagierka zostaje od malego i potrafi wszystko zrobic kolo niego tak samo moja mama wczoraj malego sama kapala karmila bawila sie z nim na podlodze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417805 przez sylka
My też mamy zaliczony 1,5 godz. pieszy spacer. Myslałam że jak się wybiega to szybko pójdzie spac a było zupełnie na odwrót. Walczył 30 min. skapitulował gdy siedziałam odwrócona plecami do łóżeczka i nie zwracałam na niego uwagi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417807 przez ifka
ja ze swoją ropucha też bym Lusi nie zostawiła :S :ohmy: :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417812 przez sylka
Moja nad opiekńcza jest, Kuba chce być samodzielny a ona trzęsłaby się nad nim jak nad jajkiem ;) :P Ja m w granicach mozliwości na wszystko pozwalam, niech próbuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417814 przez karotka18
mamy nowe spanie Kuby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417816 przez sylka
To czekamy na foto :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417817 przez megi23
IFKA jak ty pieszczotliwie tesciowa nazywasz hahahha :lol: maly wcina obiad i potem idziemy dalej w rejs kurde wczorajj mialam wyklad z 2 grupa a jestem w 1 i dzis mi wypada wyklad.... A to moja mama mnie zakrecila yyy... Zobacze moze pojde ale on powie ze ja wczoraj bylam hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417822 przez ifka
prawda,że pięknie :laugh: :silly: , co to miłość z człowiekiem robi :ohmy: :lol: :laugh:.

Tak, tak Karotka, czekamy na foto relację :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417832 przez sylka
ifka napisał:

prawda,że pięknie :laugh: :silly: , co to miłość z człowiekiem robi :ohmy: :lol: :laugh:.

Ifka gadzinko, weź nie płaznuj :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417836 przez ifka
sylka napisał:

ifka napisał:

prawda,że pięknie :laugh: :silly: , co to miłość z człowiekiem robi :ohmy: :lol: :laugh:.

Ifka gadzinko, weź nie płaznuj :silly: :blink:



hahaha w życiu poważniejsza nie byłam :evil: :lol: . A tak serio to nicierpię jej z calego serca,ale to już wiecie :silly: :woohoo:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417854 przez sylka
Wiemy wiemy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417960 przez megi23
My juz w domu bylismy na spacerku i maly juz raczkowal przy fontannie biegal za butelka mama mu kopala a on biegal i to na szelkach hahaha. Zameczyla go ;-) kupilam mui 2 patry spodni jeedne sztruksy fajne jasne drugie z tygryskiem wieksze tzn nogawki maja dluzsze dzis mu nowe ogrodniczki zalozylam i byly dobre i bylam w sklepie bartka patrzylam na buty dopiero sie zaczynaja ale on musi miec 24 numer bo mierzyl i gumaczki sa lekkie kosztujja 38 to mu sie kupi przed wyjazdem normalnie waza chyba z kilka gram i sa papucie z befado i lemigo do wyboru do koloru tez mu kupie przed wyjazdem bo z tamtych wyrosl i lata w skarpetkach narazie...:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl