BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 8 miesiąc temu #417981 przez megi23
My juz w domu bylismy na spacerku i maly juz raczkowal przy fontannie biegal za butelka mama mu kopala a on biegal i to na szelkach hahaha. Zameczyla go ;-) kupilam mui 2 patry spodni jeedne sztruksy fajne jasne drugie z tygryskiem wieksze tzn nogawki maja dluzsze dzis mu nowe ogrodniczki zalozylam i byly dobre i bylam w sklepie bartka patrzylam na buty dopiero sie zaczynaja ale on musi miec 24 numer bo mierzyl i gumaczki sa lekkie kosztujja 38 to mu sie kupi przed wyjazdem normalnie waza chyba z kilka gram i sa papucie z befado i lemigo do wyboru do koloru tez mu kupie przed wyjazdem bo z tamtych wyrosl i lata w skarpetkach narazie...:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418082 przez nikita
No wiec i ja troszkę poprowadzę monolog wiec
Sylka teściowa jest ok ale ona sie dziećmi nie potrafi zając, poprostu jest za leniwa ona w domu nic nie robi fakt gotuje codziennie obiady a pozatym to nic
z Ignasiem na spacerze nie była ani razu, pieluchy nie przypominam sobie kiedy przebrała mu ostatnio 2 razy przez nią płakał i to w odstępie godzinki i ma siniaka pod okiem czasem nic nie myśli ta kobita.
Ona to by leżała z pilotem w reku i oglądała TV a za Ignasiem tylko wola chodź tutaj, nie ruszy sie z miejsca wiec moze to tylko tak mi sie wydaje ze to złe wygląda i sie dopasują bo nie będzie miała wyjścia a boje sie ze mi za 2 tyg powie ze nie da rady i co ja wtedy zrobię - uduszę ją !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418234 przez megi23
Hmmm moze jak zobaczy ze musi to sie sprezy nie mysl zle bedzie dobrze:-) dzis maly zbudzil mi sie w nocy i plakal nie ruszalam go i mu przeszlo napewno za duzo wrazen:-) dzis ide na wyklad znowu nie bedzie chcial mnie puscic we wtorek pol godz trwalo zanim wyszlam chcial na moje rece i tyle. A wtal przed 8 znowu kaszka bardziej go zapycha niz mleko ;-) wiec mleko pije tylko rano :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418349 przez Mirella
pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035 im blizej końca tym każdy głos ma większą wartość, dlatego dziękujemy i prosimy o jeszcze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419035 przez Mirella
Dziś ostatni dzień konkursu (co oznacza, że więcej Wam spamowac nie będę, cieszycie się?), dzień, w którym każdy głos już jest nie na wagę złota, ale diamentów, platyny i nie wiem czego jeszcze. Dlatego dziś szczególnie proszę Was, zagłosujcie. Niech w ruch pójdą komputery, telefony, Wasze, Waszych męzów i niemężów, rodziców, teściów, rodzeństwa, sąsiadów, no kogo tam macie, może być i pani z warzywniaka :blink: I wrzućcie linka na Waszą tablicę na fb, czy na co się tam wrzuca, nie znam się na fb :blush:

Wszystkim Wam baaardzo dziękujemy za głosy, wiemy, że były, bo punkty Emilce przyrastały lawinowo ostatnio, jesteście niesamowite!

Dla Was i Waszych szkrabów życzymy duuużo zdrówka, radości, słonka na codzień i od święta, i wszystkiego naj naj naj, niech moc będzie z Wami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419605 przez sylka
W czwartek ważyłam Kubusia przed wizytą neurologa. Waży 10,880 kg w ciągu miesiąca przybrał 530 g :) jak niemowlak normalnie :) U neurologa ok, ciąmiączka ma tyci tyci, a tylko dla tego że rodził się z dużym. Jak powiedziała lekarka, że od środka jest zarośnięte a to co czuć to dołek bo musi z góry zarosnąć. Opuszek palca dosłownie :) Z małym wszystko ok, prawidłowy rozwój a z wiekszym zasobem sów ma czas wystartować po 2 r.ż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420905 przez megi23
Aaa zapomnialam powiedziec idzie nam lewa dolna 2 :-) to pewnie zaniedlugo i prawa sie pojawi...:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421103 przez sylka
Kuba już po USG ciemiączka, wszystko ok. Ciemiączko zrośnięte wiec za wiele nie było widać a to co zobaczył dr stwierdził że wszystkie struktury w normie Specjalista b. dobry Dr wiec wierzę że jakbybyło coś nie tak to by wykrył. Kuba zaciekawiony obrazem na monitorze siedział w miarę spokojnie a już myślałąm że nie uda się go wykonać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421424 przez megi23
To super wiesci:-) u nas dzis dzien troche marudny przez zeby ale niech wylaza i niech ja to mam za soba i on... Ja ogarniam troche jazde dzis parkowanie skosne i nawet szlo moze uda mi sie kurd ukonczyc i to prawko dostac to od razu siadam do auta niech S ze mna jezdzi jakbym miala codziennie jazde to by bylo super ale inni musza jezdzic:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421829 przez sylka
Megi skończysz kurs, czas szybko zleci i nim się obejrzysz egzamin będzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #424525 przez olka
witam na naszym forum :)
dawno tu nie zaglądałam, bo ostatnio wszystkie na fejsie piszecie, więc tu jakoś pusto :( no nic, muszę czasem coś napisać, żeby nasz wątek nie "umarł" :dry: mam wyrzuty sumienia, bo sama się do tego przyczyniam niestety :dry: :blink: ale teraz będę częściej zaglądać, słowo harcerza :)
siedzę aktualnie w domu, bo angina mnie dopadła :dry: razem ze mną zakatarzony Jaś i Izka podobnie jak ja z anginą :dry: Jasiek przeziębiony od czwartku, pierwsze żłobkowe wirusy chyba :dry:

megi, dasz radę z prawkiem, kiedy kończysz kurs? :unsure:

nikita, jak w pracy ? :unsure: i jak teściowa z Ignasiem sobie radzi? :unsure:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424554 przez olka
aaaa, mam do was pytanie: dajecie dzieciom Monte? tam są orzechy i z racji tego się zastanawiam czy mogę już podać?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424970 przez pulpecja
oluś ja ostatnio też się zastanawiałam, czy kupić monte dla Kasi i jakoś nie kupiłam ale myślę,że jednak już można :)

ja też chorutka, kicham tak,że mam wrażenie że umieram :( :( :( :( i ból gardła mnie trzyma :( a o L4 mogę tylko pomarzyć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #424978 przez agi-p
Olka ja Amelce podaję już od dawna monte (sporadycznie oczywiście)i kompletnie nic jej nie jest. Tyle ,ze Ami nie ma żadnych alergii i moze wszystko jeść :)

Editt...

Zdrówka w takim razie Dziewczyny Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #425252 przez olka
w takim razie muszę spróbować, pewnie mu zasmakuje bo on lubi słodkie (jak każde prawie dziecko) :)

dzięki agi, już nam powoli przechodzi, jutro do pracy :dry: a moja Izka do szkoły, jest zachwycona szkołą i swoją panią :)

pulpecjo, a czemu na l4 nie możesz? Ja tam też igram z moją szefową idąc na zwolnienie, ale z gorączką i osłabieniem już nie dałabym rady :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl