- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
My już po kąpieli i mała zmęczona po całym dniu usypia sobie w łóżeczku, ale pewnie i tak obudzi się w nocy
Niedawno wróciliśmy od naszych byłych sąsiadów, tydzień temu urodziła im się córeczka. Jak ona jest maleńka, ale ma bardzo kudłaty łebek, słodkości
No i wróciły także wszystkie wspomnienia jak tam mieszkaliśmy, to były fajne lata i fajni sąsiedzi
Wypełniam papiery o zasiłek rodzinny z dodatkiem na opiekę nad dzieckiem na okres urlopu wychowawczego. Mam nadzieję, że nam przyznają.
Kozłowska czapusie fajowe
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska sesja w czapusiach świetna
Ja nad prezentami muszę dopiero pomyśleć . Lista osób do obdarowania coraz to większa (mam 2 chrześniaków) .
Agusiak powodzenia z tymi papierami . Ja kompletowałam dokumenty , nachodziłam się przy tym jak szalona i nie przyznali nam ani grosza
Też mam duży sentyment do poprzedniego mieszkania ... super atmosfera tam panowała, sąsiedzi rewelacyjni , tak rodzinnie było . Często z Mężem wspominamy ten okres , bo tam się poznaliśmy , tam nasza miłość rozkwitła , tam zamieszkaliśmy razem...oj same miłe wspomnienia
Dzisiejsza nocka trochę lepsza , ale wieczorne usypianie porażka . Nie wiem kiedy Amelce się to unormuje . Ale mam nadzieję , że wkrótce
Mimo brzydkiej pogody jedziemy na zakupy . Może upolujemy jakieś fajne ciuszki . A potem do mojej Mamci , ma dziś urodzinki
Uciekam , bo Amelka już znudzona matą i domaga się zabrania na rączki .
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi-p udanych zakupów !!!!
Tamto stare mieszkanie było naszym pierwszym wspólnym
Ja mam dzisiaj parę spraw do załatwienia więc pewnie odezwę się wieczorkiem
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniamaj133
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 273
- Otrzymane podziękowania: 3
Alez sie wczoraj zdenerwowalam, napisalam do Was dosc dlugi tekst i gdy na chwile musialam odejsc od kompa wszystko mi sie skasowalo, a ja glupia nie pomyslalam by to skopiowac
U nas ostatnio nocki bardzo ciezkie. Zuzia ma problemy z zasypianiem, usypiam ja po 2,3 albo nawet 4 razy. A ok 2 w nocy budzi sie na jedzonko, potem systematycznie co dwie godzinki
Moze zmiana pogody?
Inna temp w mieszkaniu?
Juz sama nie wiem
Gotuje dzis ogorkowa, to moja pierwsza ogorkowa, zobaczymy jak wyjdzie.
Po poludniu przywioza mi piekna nowa duza szafe do przedpokoju, alez jestem z tego faktu zadowolona.
Poza tym wreszcie pojawil sie u nas ktos z ubezpieczalni by porobic zdjecia i wycenic straty z powodu zalania ktore mialo miejsce w lipcu! Ale moze wkoncu bedziemy mogli cos podzialac i Zuzia przeprowadzi sie do swojego pokoju.
Fajne czapusie:) My narazie mamy jedna, troche za duza, ale mama mowi mi zebym pod nia zakladala malej zwykla cieniutka czapusie, bedziecie tak robic?
Uciekam do garow poki malutka spi!papa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Ojj pospałam dzisiaj
coś nam się pogoda poprawia więc morze wyruszymy na spacerek tym czasem uciekam zmienić młodemu pampersa bo zmajstrował niespodziankę
Miłego dzionka
Ach no Mati od małego wie że dziewczynki fajne są(najbardziej lubi reklamy bielizny damskiej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniamaj133
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 273
- Otrzymane podziękowania: 3
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
My już po zakupach i odwiedzinach u Mamusi
Kochane normalnie od czytania na temat tego glutenu i sposobu jego wprowadzania to mnie już głowa boli . Wiem , ze temat ten był już poruszany na każdym chyba wątku , ale mi spędza sen z powiek . Od listopada musze zacząć wprowadzać i wiem , ze my mamy 2 m-ny okres oswajania organizmu , bo jesteśmy an piersi . Ale ciągle nie wiem czy tą kaszkę manną mam 1 łyżeczkę tego proszku wymieszać w 100ml wody lu mleka swojego i dopiero tak przyrządzoną łyżeczke dodać do posiłku ?
Już wyczytałam , że są gotowe obiadki z Bobovity , w których jest już zalecana porcja glutenu i chyba takie kupię , mimo że chciałam sama gotować
Aniamaj to miłego skręcania nowej szafy i układania w niej i smacznej zupki ogórkowej
Kozłowska ale Mati ma spanie !!!! Ja też tak chce , niech nauczy Amelkę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniamaj133
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 273
- Otrzymane podziękowania: 3
Z ogorkowej wyszla pomidorowa
Ale i tak wyszla pyszniutka! Szafa juz jest, ale zanim ja poskladamy maz musi skonczyc remontowac nasza lazienkie, zostalo mu malowanie gory z sufitem i fugowanie
Przemeczylam dzis troche Zuzke by nie spala w ciagu dnia i zobaczymy jaka bd nocka.
agi-p ja tez mam juz pelna glowe od tego glutenu, chociaz dzisiaj zrobilam taaaakie oczy jak dowiedzialam sie ze w niedzielnej zupce ktora gotowala dla malej Babcia byla kaszka!!!!!
Nic sie nie dzialo wiec jestem dobrej mysli, ogolnie bardzo urozmaicam jej posilki, dziennie dostaje inny obiadek i deserek. Dzis byl indyczek
Ucirkam robic kolacje, napisze cos po kapieli! Buziaki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja dziś zrobiłam tak: rozrobiłam jedną łyżeczkę kaszki glutenowej w 30 ml wody i to potem wlałam do 90 ml mleka modyfikowanego i wyszło mi 120 ml porcji jaką zjada mała. Ale właśnie nie wiem czy to dobrze zrozumiałam i zrobiłam... SYLKA czy dobrze? pomóż
A jakie to są te gotowe posiłki z glutenem?
A ja dziś byłam u lekarza po 5 miesiącach
Na szczęście wszystko jest bardzo w porządku, mam odczekać dwa lata z kolejnym dzidziusiem i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne.
Porem mimo paskudnej pogody wybraliśmy się na spacerek dla zahartowania
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
DokładnieAgusiak dobrze zrozumiałaś
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
A my dziś znów wyruszyliśmy na spacerek a później na zakupy
Co do glutenu to ja zamierzam wprowadzić za dwa tygodnie i też mi spędza to sen z powiek
A wczoraj jeszcze odwaliłam taki numer że aż dziś obudziłam Męża po nocy i chciałam jechać do lekarza
Wracając do spania to chyba cały sekret dobrego snu dziecka tkwi w szczegółach. Po obserwacji jak usypiał małą Męża brat wyciągnęłam pewne wnioski których się trzymamy. Nie wiem czy dobrze robię ale młody śpi w nocy długo i w miarę spokojnie więc chyba tak
Nie usypiamy go na siłę, staram się żeby po każdym posiłku mu się odbiło nawet jak zaśnie to go rozbudzam. Jak nie śpi wypełniam mu cały czas jakimś zajęciem. I staram się żeby cały czas się śmiał lub wymęczył. Ćwiczymy siadanie, raczkowanie chwytanie przedmiotów itp. Po kąpieli rozmawiam z nim, czytam bajeczki śpiewam (a może on tak słodko śpi i jest taki grzeczny żeby dać mi do zrozumienia żebym mu nie śpiewała
Ale za to że Matek śpi ładnie w nocy dość mało nam teraz śpi w dzień ale z drugiej strony wolę w tą stronę.
Kurcze fryzjera mam dopiero w następną sobotę ja zwariuję tak mi włosy wychodzą są wszędzie i tak mnie denerwuje jak mnie Mati za nie ciągnie
Wrrr ale zimno jest w nocy dziś już grzejni-czek przeprosiłam żeby dał troszkę ciepełka....
Ach co do gotowych słoiczków z glutenem to dziś widziałam kaszkę mannę na dobranoc, Rosołek z kaszką, i coś jeszcze kurcze zapomniałam- dobrze że skleroza nie boli t
Dobra uciekam lulać
Dobranoc miłej i przespanej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Normalnie ja nie wiem co się poprzestawiało Amelce , ale jak tak dalej pójdzie to padnę .
Wczorajsza nocka dała mi nadzieję , że wszystko się normuje , a dzisiejsza ją odebrała
Amelka po kąpieli zjadła i nawet szybko zasnęła , ale uwaga na 5 min!!! Potem oczy jak 5 zł i banan na buźce . Dałam ją do łóżeczka i leżała grzecznie przez 10 min , po czym płacz .I skończyło się na usypianiu na rękach do 20:20 . I całą noc budziła się co 1,5 godz . 1 pobudka już o 22:30 . Takie coś to nie zdarzało nam się od kilku m-cy . O 5:20 po raz 6 tej nocy wstawałam do niej i już nie poszła spać . Teraz padła na cycu .
Zupełnie nie wiem o co chodzi . Wszystko robimy tak samo . Chyba dziś jak Ama przez dzień zaśnie to też się położę.
Agusiak te dania z Bobovity to :
*Obiadek Brokuły z cukinią i szynką z kaszką pszenną
*Obiadek Warzywa z kurczakiem i kaszką pszenną
*Kaszki i "Pyszne śniadanka"
Oba obiadki są od 5 m-ca i jest w nich zalecana dzienna porcja glutenu .
No ale teraz już mi się rozjaśniło jak napisałyście , zeby na 30 ml wody rozpuścić mannę i dodać do mleczka . Tyle , ze ja chyba do zupki dodam (o ile zacznie jeść zupki) , bo Amka nic z butelki nie chce pić . Próbuje ją od m-ca nauczyć i nic to nie daje .
Aniamaj i jak Zuzka spałą w nocy ? Pomogło męczenie jej przez dzień ?
Kozłowska Mati to po prostu złoty chłopak
Co do obiadku to na samo słowo szpinak mówię blee , więc wyobrażam sobie jak to smakowało hihii . Ale to nie nam ma smakować . Wszystkie te obiadki dla niemowląt są nie za dobre , ale pewnie temu , ze bez przypraw .
Co do włosów to ja chodzę do fryzjera raz w m-cu a i tak w domu zawsze w spiętych chodzę . Amelka to by mi wszystkie wytargała no i wygodniej mi . Po porodzie nie mam źle , nie wypadały mi włosy a bałam się , bo po 1 porodzie myślałam , ze wyłysieje (chyba przez narkozę).
Nic idę pościelić łóżko i Paulince śniadanko zrobić , bo dziś idzie na późniejszą godz do szkółki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Co do wprowadzania glutenu to weźcie go na spokojnie,bo to wcale nie jest takie "trudne" na jakie wygląda
A odnośnie jedzonka i kupki,na problemy z wydalaniem dobrze wpływają jabłka i buraczki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Co do kupki to dziś była po pobudce duża kupka
Nocka minęła bez większych nie niespodzianek pobudka o 4 smoczek później o 8 mleczko:) Później zabawa do 10 i jeszcze drzemka do 12
Co do ząbków to Matek ma dziąsła strasznie twarde, takie białe i zaczerwienione jednocześnie zobaczymy na razie pomaga smoczek i te gryzaki dziąseł ko. A propos tych gryzaków jak przyszły i dałam je Mateiemu pierwszy raz to się prawie z mężem popłakałam ze śmiechu jak to wygląda wstawię później zdjęcie to zobaczycie
Buziaczki miłego dzionka mamuśki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











