- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
Agusiaczku dużo zdrówka dla Lineczki
agi - p z tą trójeczką to penie będziesz miała zabawe
A u nas pomalutku. Dziś już w domciu i całe 2 dni wolnego
Co do jedzenie Młodego nie chwlmy ale wczoraj na kolacje zjadł mleczko i na śniadanko dziś również zjadł i to aż 240ml
Sylka bo ty też Kubusia na Hippie masz ile je ci samego mleczka??
O i musze zmykać bo mój łobuz się kręci i już mi mruczy zaraz będzie wrzask zjemy obiadek i ruszamy na placyk
Buziaczki i miłej reszty dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska , ale fajnie , ze 2 dni wolnego przed Tobą
Gratulacje dla Kuzyna
Mężuś zabrał Ami na plac zabaw , a ja wypoczywam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
my dziś byliśmy w przedszkolu u teściowej
Kozłowska Kubusiek pije 2 x dziennie po 200-230 ml mleka wcześniej po 270 ml
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi Kochana dziękuję za troskę
Rano nie miałam jak wejść bo Linka obudziła się dużo wcześniej i musiałam się nią zająć. W nocy była okropnie rozpalona i budziła się kilka razy ale tylko na chwilkę bo zaraz padała. Tak do południa to nawet nie miała gorączki, zadzwoniłam do przychodni, powiedzieli że to na pewno nie po szczepionce i że jak będzie gorączka to przychodzić, lekarz jest do 11. No ale był spokój młoda szalała,gorączki nie było, odwiedziła nas nawet Asia i poplotkowałyśmy więc lekarza odpuściłam. Ale o 15 zaś dostała wysokiej gorączki ponad 39 stopni i tylko leżała. Pojechaliśmy więc z T na dyżur do szpitala no i najprawdopodobniej jest to 3 dniówka, ale okaże się dopiero pojutrze. Gardełko ciut czerwone ale przy trzydniówce też jest czerwone podobno więc mamy czekać. Ale nie wydaje mi się żeby to było przez gardło bo już miała kilka razy zapalenie gardła i zupełnie inaczej to u niej przebiega. Lekarka przepisała leki na gorączkę, tantum verde, plastry na czoło na gorączkę i antybiotyk, ale antybiotyku nie będę podawać. Zobaczę jak będzie pojutrze a w poniedziałek i tak kontrola już u naszej lekarki to małą obejrzy jakby nie było poprawy bo tym lekarkom z Czeladzi to jakoś nie ufam
Bidulka moja, jest taka słabiutka że większość dnia śpi. Lekarka ostrzegła nas że w nocy może mieć nawet 40 stopni gorączki
Kozłowska dziękuję i buziaki dla Matiego
Sylka dobrze że z Kubusiem OK u lekarza.
Aguś ja na zgagę piłam hektolitry mleka
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agus jak dobrze , ze napisałaś
Biedusia wykończona
Sylka super , ze u neurologa wszystko dobrze
No i rewelacja , ze w przedszkolu sobie radzi
Igorek od tej mojej znajomej chodzi do przedszkola od poniedziałku , tak na 1-1,5 godz i jest super
Uciekam pod prysznic
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Właśnie posprzątałam zabawki po porannej demolce Amelki . Teraz wcina płatki , a ja mam wreszcie chwilę
W nocy coś biedusia płakusiała . Oczywiście mleko chciała . Normalnie głodomorra . Już specjalnie daję jej na godzinę przed kąpielą grysik za gęsto , lub jakąś kaszkę też gęsto , po kąpieli mleko , a i tak czasami się budzi .
Mężus nakazał mi dziś bezwzględny odpoczynek
Ale dziś już czuję się dobrze
Jak tam nocka Lineczki ?
Miłego poranka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Mirella
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Klaudia - najcudniejsze dziecię na świecie
- Posty: 7015
- Otrzymane podziękowania: 72
Wszystkim Wam baaardzo dziękujemy za głosy, wiemy, że były, bo punkty Emilce przyrastały lawinowo ostatnio, jesteście niesamowite!
Dla Was i Waszych szkrabów życzymy duuużo zdrówka, radości, słonka na codzień i od święta, i wszystkiego naj naj naj, niech moc będzie z Wami!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi udanego spotkania z rodzinką
Ale mąż ma rację, oszczędzaj się i odpoczywaj przy każdej okazji
Nocka u nas spokojna, chociaż Linka miała wysoką gorączkę ale nie budziła się, dopiero po 5 się przebudziła i po 6 już ostatecznie wstała. Dziś gorączki już nie ma ale cały dzień praktycznie leży, prawie w ogóle się nie bawiła, nic nie zjadła poza mlekiem rano i po kąpieli i w ciągu dnia też dałam jej mleko bo nic innego nie chciała. Już po prostu ręce opadają bo nie mam pojęcia co jej jest. 3 dniówka raczej odpada bo gorączkę miał dwa dni a dziś wcale. Teraz zaś bardziej wygląda mi to na zęby, może te duże 5 lub 6 albo kilka na raz temu ta gorączka bo nic nie da sobie do buźki włożyć, a dziś pod wieczór strasznie płakała i jak wsadzała paluszki do buźki do aż oczka mrużyła.
Matko niech że ona już zacznie coś gadać to może powie więcej co ją boli czy coś. Strasznie ciężkie są te pierwsze lata
Zobaczymy jak dzisiejsza nocka bo strasznie ciężko jej było dziś zasnąć.
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Agi odpoczywaj jak możesz
Agusiak może ząbki jak tak to 5 do 6 i 7,8 wychodzą dużo później
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku oj tak , te pierwsze 2 lata sa przekichane . Trzeba zgadywać niejednokrotnie , co dziecku dolega
U nas na wątku pamietam , że dziewczyny pisały , że dziecko przez 2 dni gorączkę miało , 3 dzień cisza i w kolejny wysypka . Jeszcze poczekaj .
Dobrze , że Lineczka chociaż mleczko piła .Dobre i to .
Jak to jednak zęby , to trzymam kciuki,żeby szybko wyszły .
Sylka , ale cudeńka robiłaś
Wczorjaszy dzionek zleciał bardzo przyjemnie
Dziś w nocy padało i teraz siąpi
Miłego poranka Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka kokardki super
agi fajnie że spotkanko udane
U nas nocka spokojna chociaż o 5 już pobudka
Wysypki brak, temperatury brak, jest za to wielki ryk na który pomaga tylko mleko i bobodent.
U nas pogoda też kiepska, a rodzice mają dziś gości i robimy duszonki więc mam nadzieję, że się nieco wypogodzi.
Miłego dnia dziewczynki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Agusiak zobacz czy ma jakąs 1 czy 2 krostki małe to może 3dniówka. Kubie wyszła 1 na czole i coś na karku a dopiero później obsypało go plamkami.
U mnie słonecznie ale wiatr wiej i deszcz padał, taki misz masz pogodowy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Smacznych duszonek
Sylka spineczki urocze
Ami właśnie zasnęła
W kinie nic ciekawego nie leci , więc pozostają zakupy i zamulanie w domu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











