BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 8 miesiąc temu #414666 przez agi-p
Dobry wieczór ...

Agusiaczku dalej żadnych wieści od Ciebie :( Nic , będe co chwilę zaglądała .

Amelka po kąpieli i mleczku pięknie sama zasnęła w łóżeczku :) A wcześniej przez godzinę bawiła się u siebie w pokoiku :) Woziła swoją lalę w wózeczku i zachowywała się jak ja :P Super to wyglądało , taka mała troskliwa Mamusia z niej była . Całowała swoją Olę , ubierała , karmiła , przytulała i głaskała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414676 przez Agusiak
dobry wieczór

dziewczynki nie pisałam bo jakoś w ogóle dziś kompa nie ruszałam.
Paulinka czuje się dobrze, oparzenie smarujemy maścią 4 razy dziennie.
Dziś po 16 dostała temperatury po szczepieniu 38 stopni ale dałam jej nurofen i chyba pomogło. Teraz powinna już dawno spać a siedzi z nami i oglądamy Rozmowy Nocą i nie da się zaprowadzić do łóżeczka :dry:
Ja też już lepiej, ale jakoś tak nie mogę zapomnieć tego widoku jak wsadza rączkę do miseczki i ściąga ją na siebie...

Sylka a jak Kubuś?
agi jak po badaniach?

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414688 przez agi-p
Ufff, no to mi ulżyło :) Super , ze z Paulisią wszystko oki :) a co tam , ze spać powinna :P Jeden taki wieczór może być :) Należy jej się :)

Agusiaczku z czasem będzie lepiej . Pewnie teraz miseczki będziesz ustawiała nawet poza swoim zasięgiem . Kochana głowa do góry , nie Tobie pierwszej tak sie stało . Wiem , ze to marne pocieszenie , ale nie mozesz tego rozpamiętywać . Ważne , że jest dobrze i oparzenia się goją.

Kochana wyniki badań dopiero w przyszłym tyg jak do endo pójdę , to będę miała . Tzn już jutro mogłabym je odebrać ,ale nie ma sensu ,potem siedziałabym na necie i czytała głupoty :P

No to idę pod prysznic ... już spokojniejsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414698 przez sylka
Dobry wieczór

Agsiak super że z Paulinką już lepiej i jej to tak nie doskwiera :)

Agi świetnie że Ami sama się bawiła, mogłaś odetchąc :)

Kuba ma się dobrze marudzi i łobuzje jak zwykle :) Dziewczyny marcowe dały mu ksywkę Kaskader :P ;)
Zaliczyliśmy dziś długi spacerek i zakupy. Kuba powiększył kolekcję o nowa książeczkę dzwiękową o wozie strażackim i całą powrotną drogę do domku słyszałam na przemian wycie syreny z książeczki i małego dającego syrenę :)
Teraz już wykąpany i po mleku jest w łózeczku i słyszę jak bawi się grająca zabawką. Po ciemku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414719 przez Agusiak
agi dobrze robisz z tymi wynikami, tak to pewnie tak jak mówisz- siedziałabyś i czytała niepotrzebnie wszystko co w necie.

Sylka super, że Kubuś już ma się dobrze i że zadowolony z nowej książeczki :)

Dobranoc i dziękuję za troskę :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414775 przez agi-p
Sylka ksywka bardzo dobra ,idealnie pasuje do Kubusia :)
A książeczka , to podobna do tej "co słychac w Afryce? " ?
Ami na początku się jej bała strasznie :P Ale teraz ją lubi i zamierzam kupić podobne , tyle , ze opowiadania .Po naciśnięciu poszczególnych przycisków , opowiadana jest bajka :)

Spokojnej nocki Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414868 przez Agusiak
dzień dobry

My mamy taką książeczkę opowiadaną właśnie, że po naciśnięciu guziczka czytana jest konkretna strona, ale Linki jakoś to nie interesuje. Z resztą takie zwykłe książki do czytania też są ble, za to ostatnio rozkręciła się twórczo i ciągle coś rysuje, a wczoraj przygrywała sobie na pianinku i śpiewała :) Cudnie to wyglądało i na prawdę nieźle jej szło. Tak sobie nuciła w swoim języku kręcąc główką to w prawo to w lewo i w górę oraz w dół :) A zaczęła jak byliśmy u teściów i nuciły z babcią pod gitarę :)

U nas nocka dziś kiepska. Paulisia obudziła się jak zwykle ok 2 i zasnęła dopiero po 4 :dry: :huh: A mężuś do pracy po 5 wstaje więc pewnie będzie bidulek nieźle niewyspany.
Mnie oczy również lecą bo i tak nie śpię od 5.

Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414872 przez agi-p
Dzien dobry :)

Agusiaczku z Paulinki rośnie jakaś artystyczna dusza :) Bosko to musiało wyglądać :) Ami tez często tańczy i coś tam śpiewa i wtedy , to nie sposób się smucić .
Ciekawe tylko co z tymi nockami Lince się porobiło ??? a to przez te 2 godz , co nie spała ,, to płakała , czy leżała cichutko ?

Ami ostatnimi czasy wybudza sie dopiero o 4 na mleczko i spi dalej do ok 5:30-6:00 , i jeszcze w łóżku przetrzymam ją czasami do 7:00 . Ale dziś o 3 się obudziła i wypiła 160 ml mleka i o 5 znowu się obudziła i znowu mleko chciała , tym razem 130 ml wypiła . I oczywiście już po spaniu miała , wiec leżałyśmy i sie wygłupiałyśmy do przed chwilą :) Pierwszy raz tyle mleka w tak krótkim czasie wypiła .

A teraz ogląda bajeczki i potańcuje :)

Ide zaraz kawkę robić :) Miłego poranka i do później :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414889 przez sylka
Książeczka jest taka www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/382863/ , ma tylko odgłos woz a nie kilka jak w Afryce. Z serii z Afryka są jeszcze zwierzęta wiejskie i właśnie opowiadania.

Kuba właśnie wcina sniadanie i ogląda bajkę :)

Ami fajowe ma trampki i Paula jaka juz pannica. Normalnie z Paulą to jak siostry wyglądacie :)

Agi Kuba tez uwielbia rysować i kolorować jak cos narysuję :) Fajnie że Palince spodobało się to. Zawsze to coś nowego i zajmuje dłuższą chwilke :)

Idę dziś do endokrynologa na kontrolę, zobaczę co to za lekarka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415071 przez Agusiak
Sylka powodzenia u lekarza.

agi zdjęcia jak zawsze superowe i zgadzam się z Sylką że z Lineczką to jak siostry wyglądacie i trzeba by się jeszcze zastanawiać która z Was jest starsza :P :blink:
Ami cudowna i duża już z niej pannica, od razu widać że będzie starszą siostrą :)
Trampole fajowe :laugh:

agi Kochana Paulisia jak się budzi w nocy to nie płacze ale sama nie wie czego chce. Pić nie chce, a raz pokazuje że chce do huśtawki, zaraz potem że do łóżeczka, później że jednak na dywan a po chwili do mnie na ręce. Najbardziej śmieszy mnie to że już od urlopu jak budzi się w nocy to od razu trzyma w jednej ręce podusię, w drugiej kocyk i każe się wyjąć z łóżeczka jakby chciała spać gdzieś indziej.
Wczoraj zasnęła na podłodze na tym materacu gąbkowym z łóżeczka turystycznego bo już go nie rozkładałam po powrocie w salonie bo i tak w nim tam nie spała. Łóżeczko wylądowało złożone na szafie a materac stoi za fotelem no i go dojrzała. Przeniosłam ją potem do łóżeczka i spała do 7.30.

Nie mam pojęcia czemu ona się tak budzi i to o tej samej porze :dry:
Chyba niedługo będziemy musieli pomyśleć o jakimś większym łóżeczku dla niej.

agi a Ty to taka chudziutka się zrobiłaś że szok :ohmy: :ohmy:
Zazdraszczam :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415130 przez sylka
Hej u lekarza oki, USG prawidłowe dostałam teraz skierowanie ponownie na hormony tarczycowe i prolaktyne i coś tam jeszcze :P Dokładne badania hormonalne moze zlecić mi ginegolog, wiec jeszcze tam wizyta mnie czeka. P. dr. świetna młoda i powiem że lepsza od wcześniejszej. Dokładnie mnie obejrzala nawet piersi mi przebadała by sprawdzić jak po karmieniu czy nie mam guzków czy ten pokarm co się jeszcze wydobywa jest prawidłowy czy to jakiś wysięk. Dlatego zleciła mi zbadanie prolaktyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415156 przez agi-p
Agusiaczku Lineczka musi świetnie wyglądać z tą podusią i kocykiem pod pacha :) Na samą myśl , to aż mi się uśmiech na twarzy rysuje :)
Może rzeczywiście pora na inne łóżko , jest ich cała masa . Wy macie duży pokoik dla Lineczki , to możecie przebierać w ofertach :)

Dzięki Kochana za miłe słowa :) Troszkę mi się schudło faktycznie i pisałam Wam , ze wreszcie mam wagę sprzed ciąży , a nawet trochę niższą ...ale i tak niedługo będę jak balon wyglądała :P Nie nacieszyłam się długo szczuplejszą sylwetką :P

Sylka super , ze lekarka Ci spasowała i że taka dokładna jest :) Czyli zmiana endokrynologa na plus :) I fajnie , ze skierowanie na kolejne badania dostałaś . Nie am co , lepiej porobić wszystko .
A wszystkie masz na free ? Mnie endo skierowała na badania i za niektóe mimo to musiałam dodatkowo płacić , no za kortyzol 48 zł , bo 2 razy mi robili .

Powiem Wam , ze te trampki , to Ami uwielbia :) Jestem z nich zadowolona . W befado je kupiliśmy i zapłaciłam mniej niz na allegro :)

Domek wysprzątałam , pranie poprasowałam i nawet spacerek zaliczyłyśmy :) Jakoś dzisiaj wszystko mi sprawnie idzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #415208 przez sylka
Agi badania mam za free :) Mam nadzieję że pozostałe od gina też bo pójde do drugiego na NFZ. Mój tylko prywatnie przyjmuje i te badania wyniosłyby pewnie ponad 200 zł

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415267 przez Agusiak
Sylka to dobrze, że jesteś zadowolona z nowej pani dr :) i że USG w porządku. Fajnie, że tak dokładnie Cię przebadała i zleciła kolejne badania :)

agi Ty się kochana tak nie przemęczaj :angry: Nie wolno Ci się teraz forsować, a Ty jak zwykle robotę za trzech odrobiłaś :silly: :silly: Podziwiam Cię. Ale podobno im więcej zajęć tym człowiek lepiej zorganizowany :)

Ja dziś przemeblowanie zrobiłam i wszystkie zabawki i puzzle piankowe Linki zniknęły już z naszego dużego pokoju i zostały przeniesione do niej :) Fotel wrócił do nas i duży pokój przestał wyglądać już jak plac zabaw :P

A mężuś dziś w pracy ubił sobie palca, zszedł mu paznokieć, ma spuchniętego i teraz lata taki obandażowany :dry: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415365 przez Agusiak
dobry wieczór i dobranoc :)

Ja padam na twarz a wolę być wyspana w razie gdyby Paulisi zachciało się nocnych pobudek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl