BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 3 miesiąc temu #554020 przez agi-p
Aguś zapytam o syropek jak tylko znajoma wróci . Ma urlop i wyjechali do Niemiec do szwagierki . Ale chyba w niedz wracają :)


Gosiu mam nadzieję , ze z tego przemarznięcia choroby nie będzie .
I jak "pierogi" smakują ??? A Hańcia w tej konfiturze musiała być słodziutka :)
Gratulacje dla Michałka za poprawę :) I dobrze , ze jest możliwe , żeby zerówkę w przedszkolu robić . Zawsze to mniejszy stres dla dziecka :)

Megi współczuję pogrzebu :( Przykra sprawa :( I jeszcze świadomość , ze Mama mogła do Was przyjechać , a się nie udało ... szkoda .
Oby Tymciowi się polepszyło ... może ta nocka już będzie lepsza .

Sylka to szybciutko będziecie mieć zmywarkę :)
I znowu coś pichcisz ??? oj zazdroszczę Ci tego . Wiecznie jakieś pyszności pieczesz :)

Ja pączusia pochłonęłam :P A co tam :P Ale Ami to prawdziwy pączkowy potwór ... wyliuje marmoladę , obgryza pączka i wywala go :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554271 przez Agusiak
dobry wieczór :)

agi dzięki że spytasz koleżanki :)

Mnie ostatnio dni tak szybko lecą że szok.

I znowu plecy bolą jak diabli :( Czuję się jakbym miała nóż wbity w krzyż i przy każdym ruchu ktoś go przekręcał. Ciekawe kiedy w tym miesiącu przybędzie @, opóźniona, czy przyspieszona? Wszystko się porąbało a było jak w zegarku :dry:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554416 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiu u mnie ostatnio też dzień za dniem leci błyskawicznie :) I tym sposobem jutro już piątek i jadę do domuuuuu :) Ok 14-stej Mężuś przyjedzie po Nas :)
A Linka jutro na ferie jedzie na tydzień , wiec jak uśpimy Ami to sobie spędzimy samotny wieczór :)

I współczuję tych zawirowań z @ :( Jednak jak jest wsystko regularnie , to i bezpiecznie . Może wróci Ci do normy .

Uciekam :) Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554557 przez agi-p
Dzień dobry :)

Noc minęła mi bardzo niespokojnie i ze zgagą pierońską . Teraz już czuję sie lepiej :)
I świadomość , że jadę do domu działa na mnie pobudzająco :)

Amelka już po śniadanku :P Jak to ostatnimi czasy paróweczkę zjadła :P Ona ma takie etapy...albo je kanapki z serkiem top , albo parówki :P

Miłego ranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554588 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi super że dziś do domku :)
Faktycznie przecież dzisiaj zaczynają się u nas ferie.
To sobie miło spędzicie wieczorek sam na sam :)

My też już po śniadanku, a teraz kawka a potem może jakiś spacerek :)

Udanego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554716 przez sylka
Witam Miłe Panie :)

Wczoraj w nocy piekłam biszkopty do tortu :) Dziświeczorem je przełoże kremem i udekorujętorcik :D

Od wczorajszego wieczora mamy full sniego to dziś zaliczymy sanki. Wczesniej tylko skoczę odebrac wyniki morfologi i moczu małego oraz kupie mięsko na szaszłyki :) Dziś je zapekluję w przyprawach przez noc fajnie przejdzie a jutro bedę serwowac :)

Pierwszy raz przy pobraniu Kuba płakał nie tyle co przy pobieraniu krwi ale zanim laborantka zabrała soie do tego jak szykowała próbówlki. Przy okazji ja robiłam hormony tarczycowe i prolaktynę.

Jutro o 16 świętujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554736 przez Agusiak
Sylka a czemu robiłaś Kubusiowi te badania, lekarka Wam zleciła?

A co jutro za święto macie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554878 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Agusia,no urodzinki Kubula :) JA jestem ciekawa co też za tort Sylka wymyśliła :blush:

Moje dziecko obudziło się dzisiaj o 8.11 :ohmy: Już się martwiłam,że jakieś choróbsko ją bierze czy co. Ładnie poszła wczoraj spać,wcale nie późno,bo przed 20,w dzień też spała prawie 2 godz.(bo ją pan wierceniem obudził),a tu taka niespodzianka dzisiaj :) Na szczęście wstała w dobrym humorze,standardowo zaczynając dzień od piosenki "sieć giazdeczko mała sieć..." Koniecznie muszę zmienić jej repertuar,bo już wymiękam,chociaż jest taka słodka,gdy to śpiewa to zaczynać kolejny dzień od tych słów...od 2 miesięcy jest to samo i czasami już mi się nie chce tego słuchać :(

Dzisiaj babcia pyta się Hani jaką zupkę robimy,na co Hania odpowiedziała: "z kakałem,juś sie lobi". Ostatnio te jej teksty powalają mnie na łopatki,no przesłodka łobuziara z niej :D

Wczoraj zaszaleliśmy z mężem na zakupach. Głównie to kupowaliśmy takie ogólne rzeczy do domu,ale znalazły się też w szafce 4 paki chipsów,garnek żelków,mieszanki studenckie... A jutro mamy w palnie zrobić burito,więc już mi ślinka cieknie :P Dzieciom nic nie kupiliśmy,na to specjalnie nie ma pieniążków,poza tym tak na dobre niczego nie potrzebują. Kupiłam tylko sukienkę na prezent,bo planujemy jechać w niedzielę do męża kuzynki,tej co urodziła Alę :)

Zaraz składam zamówienie na moje artykuły do radosnej twórczości i zaczynam działać :) A wczoraj mąż mi powiedział,że możliwe,że koleżanka z pracy będzie chciała,żebym jej zrobiła zaproszenia na komunię. Ale,rany w liczbie 50 :ohmy: :ohmy: :ohmy: Fajnie by było,nie powiem,bo grosz by wpadł,poza tym tak mnie już ciągnie do jakiejś robocizny :silly: Dobrze,że od czasu do czasu jakaś okazja się zdarza. Ot choćby odwiedziny nowego członka rodziny. I zaraz zabieram się za pracę :) Mam już nawet ogólną wizję karteczki :)

Dlatego zmykam! Miłego dnia(wieczoru) i weekendu życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554885 przez Agusiak
Gosiu to super że zakupy takie udane i szafka pełna pyszności ;)

Ojjj widzę że chyba masz zamiar nas zaniedbać przez weekend skoro już teraz życzysz nam by był udany ;) :P

No fakt urodziny Kubusia, ale musiał mi umknąć fakt że robią je wcześniej, tzn przed faktycznymi urodzinami.
To w takim razie Sylka udanego świętowania :)

U nas piękne słonko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554947 przez sylka
Robimy wczesniej poki siostra i szwagier sa w PL.

Agus badania sama robilam poprosilam o skierowanie pediatre. Kuba jako wczesniak mial niedobory zelaza i co jakis czas musialam to kontrolowac. Od 9 mies nie bral juz Actiferolu . Po roczku robilam morfologie tez byla ok. Wiec po roku sprawdzilam i ma 90 zelaza przy normie 50-120 hemoglobina tez ladna 12. Mocz tak przy okazji pediatra Dala i tez ok Moje badania takze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554954 przez Agusiak
Sylka to super że badania Twoje i Kubusia w porządku :)

pewnie trzeba korzystać z tego że siostra jest i świętować urodzinki :)
Czekamy niecierpliwie na zdjęcia torciku i urodzinowego Kubusia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555106 przez agi-p
Sylka aż mi ślinka cieknie na myśl o tych wszystkich jutrzejszych pysznosciach :) Tort na bank będzie boski i smaczny ...podobnie jak reszta smakołyków :)
Koniecznie pochwal się fotkami :)
A jedziecie w niedzielę na ten basen ?

Ciesze się , ze badania ok :) A Kubuś może tak zareagował na pielęgniarkę po ostatnim badaniu .


Gosiu ja to bym tak chciała , zeby Ami zaśpiewała mi jakąkolwiek piosenkę , a tu cisza :P
Z zaproszeniami dasz sobie świetnie radę .I będa boooskie :)
A jakie zakupy zrobiliście :) Kurcze kusicie mnie z Sylką :P

Kochane jakie witaminki podajecie Maluchom ? Tranu mi Ami nie chce pić , rutinacee junior podawałam , ale tam tak naprawdę skład ubogi i tak myslę co by Amci wprowadzić .
Cebionmulti brała , ale nie może go pić .

A i minęło jej uczulenie na czekoladę !!! Od 3 dni je czekoladowe rzeczy i nic jej nie jest :)

My już w domku :) Akurat mam chwilę przerwy w sprzątaniu , bo Maja się zbuntowała :P

Miłego popołudnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555481 przez Agusiak
dobry wieczór :)

agi świetnie że już jesteście z Ami w domku i że uczulenie minęło :lol: Oby już więcej nie powróciło.
Ja nie podaję młodej żadnych dodatkowych witamin.
Za to mężu dba aby miała ich dużo w posiłkach :)
Mam nadzieję że na razie to wystarczy :)

Mnie dzisiaj głowa coś bolała ale już jest okej :)

W poniedziałek jesteśmy umówieni na odbiór tego wózeczka dla Linki. Długo się zastanawiałam czy teraz jej go kupować czy na urodziny ale nie wytrzymałabym chyba do maja :P Na urodziny dostanie od nas złote kolczyki i dywan do pokoju :blink:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555608 przez sylka
Tak spędziłam dzisiejszy wieczór :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555652 przez Kozłowska
Witajcie
WoW sylka kurcze oddaj mi troszkę talentu i zapału do gotowania BŁAGAM :silly:
Ja ostatnio chciałam zrobić wz-tkę ale ciasto wyszlo mi totalny zakalec :( :(
Meżu się śmiał mówił ze kiedyś wyjdzie hehe
Znów muszę nadrobić co tam pisałyście bo teraz tylko wyrywkowo przeleciałam ale wychwyciłam że Hania już bardzo ładnie mówi :kiss: Mój bąbel jakos nie bardzo, mówił ciocia, pa pa, daj no mama, tata, am, nie, taa a teraz wrocił do pokazywania palcem. Jak by się cofnął :dry: Mam się nie przejmować ale kurcze i tak się przejmuje :huh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Moj mały smrodek zaraził się na amen bajką
rano jak wstanie daje mi pudełko i pokazuje na dvd że mam włączyć nie wejdzie do fotelika i nie zje butli do póki mi nie wlącze :dry: Łobuz jeden a tak przy niej tańczy i macha rączkami że aż śmiać mi się chce.
Dzisiaj w końcu była w miare pogoda i wybraliśmy się na dłuższy spacer. Młody jak nigdy pieknie szedł za rączke. Ale za to jak juz wracalismy to wpadł mi wielką kupę :angry: :ohmy: Normalnie nie wiedziałam jak mam z nim iść :blink:
A w pepco są kredy do malowania normalnie nakupowała 5 pudełek w oczekiwaniu na wiosnę będę z mlodym malować chodniki :blink: Ale fajne są bo nie takie cienkie że się zaraz połamią tylko grube po 1,99zł
Co do witaminek ja kupiłam tran molersa odbieram w poniedziałek zobaczymy jak pójdzie - sąsiadeczki moje wyplówały ciekawa jestem czy Matek będzie chcial pić. Niby smak cytrynowy ale i tak śmierdzi przeokrutnie :dry:
Zobaczymy dobra zmykam spać bo rano na zakupy i do pracy aż mi się nie chce.......

Buziaki dobrej spokojnej nocki, usmiechu z rana i słoneczka :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl