BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #593909 przez megi23
hej mamcie my od 6 na nogacvh a myslalam ze jak zaspal o 21 da mi pospac na dodatek @ przylazla i nie dam dzis cwiczyc .. chyba ze wieczorem ale chodakowska i napinanie brzucha odpada :angry: a organizm sie przyzwyczail i bedzie mnie nosic ..

wiecie cos takiego wylukalam malemu na urodziny tzn mama ...
a i buty mamcia chce mu takie kupic powiedziala ze mi da lub dolozy :) bo ja wczoraj szukalam na all i sie zakochalam w takich :)

allegro.pl/stragan-kuchnia-kasa-sklep-ak...ria-i3077541112.html

a butki takie

allegro.pl/buty-adidas-j-r-disney-winnie...fit-i3078734471.html
fajnie ze Linka ma adidaski moze wiosna przychodzic my tez juz mamy wszystko :)
no rozmiar rozmiarowi nierowny wiem to ...dlatego laze i mierze mu wszystko ale wiem ze wkladka musi byc 15 cm i tak szukalam .. milej niedzieli :)

aa taki tort bedzie mial jak mi wyjdzie :0
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #594237 przez sylka
Wczoraj było ok zero biegunki i wymiotów humor wracał mieliśmy wyjść a dziś od rana senny spał ciurkiem 15 godz i teraz znów spi Po obudzeniu sie dostał okropnego ból brzuszka. Krzyczał niesamowicie dostał kroplówkę rozkurczowa i ból minął. A pojawiła sie znów biegunka Nie chce jeść(kilka chrupek kukurydzianych) pic wody :(

Co do bucików my mamy takie rozm 25,5 (16 cm)mam foto pod ręką bo pokazywałam szwagierce wcześniej :)

Megi bitki i straganik fajowe a tort bobmbowy. Koniecznie pokaż foto twojego :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #594260 przez megi23
kurcze sylwia co to za chlerstwo... a co z badan wyszlo??? biedny Kubus... :( :kiss: dla Niego i sily dla was
nie wiem czy bedzie co pokazywac .. jak nie wyjdzoe to az wstyd :) Twoj taki piekny byl..

aaaa i mamy juz psa ale fecka :P czyt gruba boszz musimy ja odchudzic juz wylizala kota i Tymka hahaha lakomczcuhc, patrzy za jedzeniem . ale kochana , troche foksterierka warczala , ale jej przeszlo :) :laugh: smieje ze bedzie ze mna cwiczyc i bedzie fit za 2 tyg :P :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #594615 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka strasznie Wam współczuję :( I jednocześnie podziwiam Kubusia , wcale się nie dziwie , ze ma ksywę Bohater . Jest niesamowity , ze tak dobrze znosi wszystkie zabiegi , kroplówki i badania . Order powinien dostać .
Niedobrze , ze pić i jeść nie chce ... cała szczęście , ze kroplówki dostaje .
Swoja drogą już tyle czasu wasza batalia trwa i nadal nic nie wiadomo :(
Siłki Kochana dużo życzę .

A adidaski Kuby bombowe ! :)


Aguniu co do prezentu dla Linki,to dostała go przedwcześnie :P Marzył jej się tablet i takie cudo dostała , z internetem . Jest mega szczęśliwa :) Uznaliśmy , ze jest tak fajną , rozsądną i posłuszna dziewczynką , ze spokojnie możemy jej sprawić takie cosik :) Problemó z nią nie ma , uczy się rewelacyjnie i w ogóle udała nam się hahaha :) I Nas też bardzo cieszy , ze ma wszystko niemal o czym tylko marzy :) Wiecie przecież same jak to cudownie obdarować dziecko prezentem :)

Oj jak przeczytałam o adidaskach Paulisi z rózowymi wstawkami , to nawet nie musiałam czytać do końca ...wiedziałam , ze sama byś ich nie kupiła :P :) Ale na bank są śliczne :)
A z rozmiarami to właśnie tak jest :( Wkurza mnie to , bo jak ktoś pyta jaki Ami rozmiar nosi czy to ubrań czy butów , to nie wiem co powiedzieć , bo rozbieżność jest tak duża !




Megi torcik świetny wybrany :) Powodzenia przy nim :)

Dobrze , ze ćwiczenia odpuszczasz . Przy @ to jeszcze byś krwotoku dostała . Nadrobisz wszystko :)

Super ta kuchnia :) Taka rozbudowana :) A adidaski widzę z Kubusiem ...Tymek też ma świra jak Ami ???

No to super , ze psiak już u Was :) I od razu dietę mu zapodajesz ? Hahaha :)


A my od wczoraj juz u Mamy :( Tak chciałam zostać w domku , ale Mężuś z troski stwierdził , ze to nie jest dobry pomysł , bo jestem jak to określił "nie do upilnowania" :P
Wczoraj popołudniu tak źle się czułam , ze już nawet siły nie miałam , zeby coś pisać .
Biegunkę miałam , potem wymiotowałam i na koniec brzuch mi się stawiał cały czas i skurcze łydek miałam .
W nocy z kolei cukier mi an 50 spadł i do teraz jestem strasznie rozbita .
Do tego Maja nadal nie aktywna i już mi ręce opadają .
Całe szczęscie dziś wizyta , za którą proszę zaciskajcie kciuki :)
Mężuś mi kazał jechać do szpitala ... tak jak diabetolog kazała , a ja się bronię przed tym .
Na wszelki wypadek jednak torby do szpitala mam popakowane , Mężuś wie co i jak i zobaczymy .


Miłego dnia Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594621 przez megi23
hej laski Agus tablet tez chcialam ale S wzial mi lapka pod choinke :)fajnie ze wam sie Paula udala :P :lol: ciekawe jaka ami bedzie i maja widzisz juz roznice ??:)lepiej u mamci siedz wiem cos o tym jak u mamci rodzilam i byla przy mnie .. fajnie jak dzieci maja to co chca hehe tymcio jeszcze nie mowi ale S i jaa :silly: kupujemy mu co mozna :laugh: ostatnio S poszedl pieniadze tylko wplacic do bankomatu i wroci z 2 wielkimi autami hahaha :ohmy: :silly:
apropo fiola nooo ma i myszki miki ale z Kubusiem ladniejsze :)
cwiczenia dzis lekkkie moze jakas yoga :) ale czuje roznice mam ponaciagane miesnie i moge po turecku siedziec mimo ze mialam kolano zlamane..
Agi ja bym juz dawno w szpitalu byla na twoim miejscu .. skoro Majcia sie nie rusza i brzuch Ci sie stawia .. trzymam kciukasy za wizyte i za was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594639 przez Agusiak
dzień dobry ;)

megi torcik świetny będzie Tymuś miał i na pewno Ci się uda :)
A prezenty też extra dostanie :)
To mówisz że taki dobrze wypasiony piesek Wam się trafił ;) :P
Ja kiedyś jak po Roxy to chyba już nie zdecyduję się kolejnego psa.


Sylka a co mówią lekarze, jak powychodziły wyniki? To jakieś niepokojące troszkę jest. Ale dobrze że dostaje kroplówki i jest pod stałą opieka.

agi bidulko może jednak idź do szpitala? Kurcze żeby to wczorajsze to nie było coś w stylu oczyszczania się organizmu czy coś :dry: Za wizytę oczywiście trzymam kciuki i czekamy na wieści niecierpliwie.
A prezent Paulinka dostała bajeczny :)

U nas już lepiej chociaż katar jeszcze troszkę jest, i zaczęłyśmy z Paulisią kaszleć, szczególnie w nocy. Taki atak mnie wczoraj złapał że rano to cały brzuch mnie bolał :(
Ale walczymy, i jeszcze mężusia coś wczoraj gardło zaczęło boleć. Mam nadzieję że szybko mu przejdzie.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594703 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Piję kawkę,kończę śniadanko i zmykam do moich "uwisiów". Niestety znów mam dwójkę na głowie,Micha ominą fajne zajęcia,ale co zrobić?!

Odezwę się później,jak Hania będzie spała,o ile z netem znowu się coś nie orobi,bo wczoraj cały dzień nie było,w sobotę miałam mały zapierdziel no i weekend zleciał bez kompa,internetu i Was.

No nic,muszę iść,bo pokój krzyczy "pomocy".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594918 przez megi23
hej laski mam wiesci
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

ehh probowalam Tymka uspac ale nie chce jeszcze my nadal w ciemni jak slonce zajdzie pojdziemy sie przewietrzyc , normalnie naprawde czuje sie jak wampir :P :silly:
ano ona grubachna ,ale kochana heheh sapie jak lokomotywa .. wiesz mama nie kupuje tylko z odzysku bierze zawsze albo schronisko albo fundacje.... ta u nas kiedys bylo 3 psy i 9 kotow 2 boksery i foksterierka ... :blink: mama sama jest w zarzadzie swojej fundacjii i sama jezdzi lapie i ratuje zwierzeta nie tylko psy i koty :) teraz maja dostac dom od gminy Przemyśl i chca schronisko zrobic i mama tam bedzie mieszkac , jak narazie nie wiem co z mieszkaniem i czy to wypali.. kiedys planuje jak cudem wybuduje dom to ja zabrac ze soba , bedzie na emeryturze i robila co chciala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594967 przez Agusiak
megi dzięki za dobre wieści o Kubusiu :)
Widzę że Twoja mama to prawdziwy miłośnik zwierząt :)

Ja Ci powiem że chociaż kocham moją głupolkę to nie potrafię znieść tej sierści :(
Może dlatego że nam rodzice nigdy nie chcieli psa kupić, więc nie jestem przyzwyczajona, ale to ponad moją tolerancję :/
Roxy jest teraz na podwórku ale jak mieliśmy ją kiedyś w mieszkaniu to uwierz mi że już myślałam żeby ją gdzieś oddać. Dlatego podejrzewam że już więcej psa nie będzie u nas.

Rany mnie jest tak nie dobrze, że już nie wyrabiam. Aż mną szarpię ale pawika puścić nie mogę. Okropność :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594994 przez megi23
boksery sie nie lenia i foksterierka tez , ale koty to z nawiazka i czasme mnie to wkurza bo odkurze itd a za 2 dni to samo ... :dry:
wspolczuje nudnosci naprawde..
ja od dziecka z psami wychowana jestem mielismy i papugi i swinki morskie i rybki plus pies oczywiscie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595027 przez Gosia_Krupa
Megi,to Wy trafiacie na super boksery,bo ja miałam bokserkę dłuuugo i się leniła,na wiosnę najbardziej i to było okropne,bo króciutka sierść i jak się wbiła to ni w ząb jej nie dało się wyciągnąć,więc swetry i wszystko do czego się sierść czepia odpadało. To było straszne. Powiedziałam,że jeżeli kiedyś zdecyduję się na psa to z dłuższą sierścią,taką co to mnie do furii nie doprowadzi. Łatwo wyczesać psiaka i zdjąć sierść z wszystkiego też łatwiej.

Sylka,kurcze ale się narobiło. Dzięki Bogu,że Kuba już lepiej.

Michu nam marudził,że go brzuszek boli. Chyba nie jakoś mocno,bo nie było paniki,ale przychodził falami. Przybiegał wtedy i prosił o termofor. Poza tym kaszle,więc został dziś w domu i jutro też go nie wysyłamy do przedszkola.

Agi,już tak Ci malutko zostało. Mam nadzieję,że wszystko dobrze. Cukry wróciły do normy,a Maja bryka na całego.

Megi,tort super,myślę,że spokojnie sobie poradzisz :) Nie jest to jakiś bardzo udziwniony kształt,przy którym trzeba się namęczyć. Tymek będzie wniebowzięty :)

Ja chyba zdecyduję się jednak na Minnie. Znalazłam lukier plastyczny o smaku białej czekolady i chcę go wypróbować. Tylko aktualnie nie ma go w sklepie. Mam nadzieję,że zdążą zaopatrzyć magazyn. Teraz nie ma ani tego lukru ani marcepana :( Pozostałoby mi zrobić własną masę.

Agusia,współczuję Ci tych mdłości. Ja w sumie nie wiem co to znaczy,bo ani przy Hani ani przy Michałku nie doskwierały mi mdłości,wymioty ani nawet zachcianki czy niezachcianki ;)
Wszystko to mnie ominęło. Za to miałam paskudną zgagę od samego początku i kręgosłup i biodro odmawiały posłuszeństwa :( I to było dla mnie najgorsze,bo ból straszny i jeszcze brak swobody ruchu :(

Agi,prezent super. Ja tam mam odmienne zdanie na temat prezentów i "zachcianek" dzieci. Nie kupuję im wszystkiego,mimo,że np. bardzo lubią danych bohaterów czy typ zabawek(nawet jeżeli ich widok sprawia mi wielką radość,bo sprawia jak się cieszą z tego). Uważam,że co za dużo to niezdrowo. W przypadku Twojej Pauli to inna bajka. Takie marzenie bym spełniła,bo sama piszesz,że nie macie z nią problemów. Jest rozsądna,dobrze się uczy także jak dla mnie prezent na miejscu. Co innego kupowanie np. na zachętę(cały czas) lub z myślą,że może się poprawi czy zmieni. Już widziałam tak wychowywane dzieci i dziękuję bardzo :(

A powiedz mi jaki tablet kupiliście? Bo my chcemy kupić mojej chrześniaczce na komunię. Mąż co prawda zna się na tym jak nikt inny i to on kupuje takie sprzęty,ale chciałabym być choć trochę zorientowana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595064 przez Agusiak
Gosia ja podobnie jak Ty uważam że dziecko wcale nie musi mieć wszystkiego czego pragnie, bo w ten sposób się tylko dzieci psuje :P
Oczywiście nie mam tu na myśli Pauli agi, bo dziewczynka jest super i sobie zasłużyła :)

Ja sama coraz częściej zaczynam siebie strofować bo też popadam w taki stan że chce kupić młodej wszystko, a potem dochodzę do wniosku że to czy tamto nie jest jej wcale do niczego potrzebne :)

megi moja koleżanka miała dwa bokserki jeden po drugim i oba się leniły niestety i to takimi najgorszymi igiełkami jak Gosia pisze, że we wszystko się wbiją a ciężko to usunąć.

Gosiu ja zgagę też miałam jakoś na końcówce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595198 przez Kozłowska
Witam
Biegunka przeszła i po przeanalizowaniu doszłam do wniosku że to moja wina :( ogórkowa, kapuśniak, i serek :( no cóż ale wszystko ok.
Sylka ojej dużo zdrówka oby wszystko się już skończyło i żebyście szybko do domciu wrócili :kiss: :kiss:
Prezenty jakie pokazywałyście fajne torcik też mi się podobał jak znajdę gdzieś se zapisałam to wam pokarzę jaki mój szkrab będzie miała(oczywiście zamówię bo chyba do sylki musiałabym napisać o przepis na wypieki bo ani talentu ani chęci we mnie nie ma :( na szczęście są cukiernie :) )
No i dostałam w poniedziałek info że mam wolne i poszłam spać hihi później byłam na USG ze szwagierką i będę ciocią na 02.11.2014 ooo mój potwór wstał odezwę się później :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #595219 przez megi23
apropo my tez nie kupujemy co maly chce :) raczej uzyteczne rzeczy lub oczywiscie potrzebne
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

oj zgaga masakra pilam hektolitrami mleko :)
super kozlowska ze Matiemu przeszlo yy niezla mieszanke mial ;) i gratuluje zostania ciocia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #595409 przez agi-p
Super , ze z Kubusiem lepiej :) Tak się ciesze :) Oby tak dalej :)


Megi oj Twoja Mama jest świetna :) Dobrze , ze ma takie zamiłowanie do zwierzaczków :)
Dobrze , ze Tymciowi sie nie dałaś . Taką konsekwencją zdziałasz więcej . Mały próbuje na ile moze sobie pozwolić , ale spokojnie ...przetrzymasz to :)


Agusiu biedna Ty :( Spróbuj sprowokować wymioty , może Ci ulży .
Mam nadzieję , ze ten kaszel Wam minie .


Gosiu Michaś jeszcze nie raz będzie miał w przedszkolu taki super dzień :)
Jeśli chodzi o prezenty , to podzielam Twoje zdanie . Mam znajomych , którzy dzieciom dają kasę np za posprzątanie pokoju lub za dobrą ocenę w szkole !!! Albo przekupują dzieci prezentami . Ale my tak nie robimy . Paula się stara , jest kochana , niczego nie wymusza , to z przyjemnością jej prezenty sprawiamy :)

Co do tableta , to nie pomogę . Nawet nie pamiętam jaki wzięliśmy :P Mężuś się tym zajmował , no i braliśmy w salonie razem z internetem . Ja na tych parametrach totalnie się nie znam i nie rozróżniam różnych rzeczy :P


Kozłowska dobrze , ze wolne Ci sie trafiło :) Troszkę odpoczynku na pewno dobrze Ci zrobi :)
I gratuluję Ciociu :)


Ja Kochane leżę w szpitalu na obserwacji :( Z Maja dobrze , szyjka długa choć miękka , ale cukry dzisiaj nie do opanowania . Rozważać będą różne opcje . Znowu mi profile zlecili i zobaczymy co wyjdzie . Na KTG wyszły 2 skurcze , ale nic ponad normę w sumie . Cieszę się , że chociaż z tej strony zagrożenia nie ma . Niemniej jednak stresik mam duży . No i najgorsze jak się domyślacie jest to , ze Ami tu nie mam :( Brakuje mi jej i ryczę ciągle :(

Miłego wieczorku Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl